999 rezultate për

katarit

Ambasadorët e Kuvajtit dhe Katarit kalojnë në Kuvend Komisioni për Politikën e Jashtme zhvilloi dje një seancë dëgjimore me Kujtim Morinën dhe Ridi Kurtezin, përkatësisht ka
Mbreti i Katarit sot pret Thaçin Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka filluar vizitën e tij në Katar, ku është ftuar zyrtarisht nga mbr
Kryeministri Thaçi ka udhëtuar për në Katar Në kuadër të aktiviteteve lobuese për njohjen e shtetit të Kosovës, në prag të diskutimeve në Asamblenë e Përgjithshme t
Luvri islamik, mrekullia e fundit e Katarit Eshtë çelur në Doha një nga muzetë më të bukur në botë, ku ekspozohen pje