999 rezultate për

katarit

Akuza të reja: Gaz në shkëmbim të Botërorit Gazeta britanike "Sunday Times", zbulon të tjera detaje rreth manipulimit të votimit për organizimin e Botërorit të viti
Blatter: Botërori në Brazil, një gabim! Sepp Blatter i ka shokuar të gjithë duke pranuar me fjalët që dolën nga goja e tij se zgjedhja e kandidaturës së Katarit
A e ka bërë pasuria Katarin të lumtur? Matthew Teller, BBC Katari pasuria dhe lumturia (1) Katari pasuria dhe lumturia (2) Katari pasuria dhe lumturia (3) K
Bashkëpunimi ekonomik, Rama takon homologun e Katarit Kryeministri E. Rama zhvilloi një vizitë dy ditore në Katar me ftesë të kryeministrit të Katarit Sheikut Abdullah Bin Na
Shqipëri-Katar, marrëveshje në fushën e shëndetësisë (FOTO-LAJM) Ministri i Jahtëm Ditmir Bushati njoftoi sot nënshkrimin e një marrëveshjeje ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republi
Rama në Katar: Do prezantoj Shqipërinë që po rilind Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Katar. Ai pritet që të takohet me zyrtarë të lartë të shtetit të Katarit. Lidh
Sinanaj filmoi edhe vrasjen e Sokol Veizit Videoja e vrasjes së peshkatarit, Sokol Veizi nga vrasësi Julian Sinanaj është shumë e qartë për grupin hetimor, për sa
Bushati takohet me kryeministrin e Katarit (FOTO-LAJM) Në kuadër të vizitës që po zhvillon në Shtetin e Katarit, Ministri Bushati takoi sot kryeministrin e këtij vendi Sheiku
Bushati takon homologun e tij të Katarit Gjatë qëndrimit në Doha, Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati u prit në një takim zyrtar nga Ministri i Punëve t
Dyshimet e nënës së peshkatarit: Ma vranë djalin për një apartament Nëna e Sokol Veizit, peshkatarit të vrarë më 25 gusht të vitit 2012 në Orikum nga Julian Sinani tregon motivin e mundshë
Grinta e Guardiolës "huton" Shaqirin (VIDEO) Pep Guardiola, edhe pse njihet si një trajner me natyrë të qetë, ka momente kur shpërthen nga nervozizmi. Shqiptari i Zv
Ambasadori i Katarit premton investime në Shqipëri Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, priti në një vizitë kortezie ambasadorin e Katarit në Tiranë, Yousif Has
Tiranë, përplasen 7 makina tek Ura e Peshkatarit (FOTO-LAJM) Një aksident me pasoje perplasjen e 7 automjeteve ka ndodhur mëngjesin e sotem në zonën e njohur si Ura e Peshkatarit në
Hoxhaj vlerëson përkrahjen e Katarit Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministrin e shtetit për Punë
Hoxhaj merr përkrahje për njohje të reja (FOTO-LAJM) Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, në margjina të sesionit të 68 të Asamblesë së Përgji
Abidal mes Francës dhe Katarit Eric Abidal nuk do të veshë fanellën e Barcelonës sezonin tjetër dhe kjo është mëse e sigurt por francezi do të vijojë t
Moto GP, rikthehet Rossi por Lorenzo fiton garën e Katarit (FOTO-LAJM) Spanjolli Jorge Lorenzo i Yamaha dominoi në garën e parë në Moto GP, garë e vlefshme për Çmimin e Madh të Katarit, por l
Emiri i Katarit blen 6 ishuj grekë (FOTO-LAJM) Një ishull për çdo fëmijë. Kjo është dëshira e Emirit të Katarit i cili flitet se ka planifikuar të blejë gjashtë ishuj
Katar 2022 mund të luhet në dimër Presidenti i UEFA-s bashkohet me të gjithë ata që mendojnë se Kupa e Botës 2022 në Katar duhet të luhet në dimër dhe jo
Ja dhurata e Ivanov për sheikun e Katarit Qeni Rino, i racës "Sharr", ka qenë dhurata që i ka bërë presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov, sheikut të Katarit, Hama