999 rezultate për

katarit

Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur në Shkumbin Policia e Elbasanit ka njoftuar se ka gjetur trupin e pajetë të personit që u mbyt sot në lumin Shkumbin. Sipas polic
Gjendet pas 8 ditësh trupi i peshkatarit në Butrint Pas tetë ditësh, polumbarët e Forcave Detare kanë gjetur trupin e pajetë të Edmond Shahinit, personit që u mbyt në Butri
Gjendet trupi i peshkatarit të zhdukur në Velipojë Në orët e para të ditës është gjetur trupi i peshkatarit, i cili u mbyt dje në Velipojë. Ai është Altin Lleshaj, 34 vjeç
Botërori i Katarit, tifozët në tenda Duhen ende 6 vjet nga starti i aktivitetit, por Botërori i futbollit në Katar është kthyer në një hall më vete për FIFA-
Përmbytjet në Durrës, Katari jep për banorët 110 mijë dollarë Për përmbytjet në Durrës, Shijak dhe Sukth qeveria e Katarit ka nisur shpërndarjen e ndihmave. Gjatë këtij aksion hum
Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur 1 ditë më parë në Lezhë Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit të mbytur dje në Kune të Lezhës. Sipas burimeve policore mësohet se trupi i shtetas
Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur në Bunë Pas apelit të familjarëve për gjetjen e trupit të 52-vjeçarit, polumbarët pasi rinisën kërkimet sot kanë gjetur trupin e
Gjendet varka e dy peshkatarëve, vijojnë kërkimet për 52 vjeçarin Polumbarët kanë arritur të gjejnë varkën e dy peshkatarëve që u përmbys mbrëmjen e djeshme në lumin Buna. Duke iu referu
Botërori i Katarit, ja kur do të luhen ndeshjet FIFA ka konfirmuar se Kampionati Botëror në Katar do të fillojë më 21 nëntor dhe do të përfundojë më 18 dhjetor. Gara
Ja sa pagoi Katari për të blerë votat e Botërorit 2022 Në librin e publikuar përpara disa ditësh, "The Ugly Game" (Loja e shëmtuar), zbulohen paratë që u përdorën për të bindu
Nishani dekoron Babain Emir të Katarit Presidenti Bujar Nishani, në kuadrin e vizitës shtetërore në Shtetin e Katarit, dekoroi Babain Emir të Katarit, Sheikun
Panariti në Katar kërkon investime në bujqësi Në vijim të vizitës së tij zyrtare në Katar, Ministri i Bujqësisë, Administrimit të Ujërave dhe Zhvillimit Rural, Edmond
Pep Guardiola, trajner i Katarit? Pep Guardiolës i skadon kontrata me Bayern Munchen në verën e vitit 2016. Por, me shumë mundësi ai nuk do të vazhdojë të
Ivanov në Katar: Investoni në Maqedoni Presidenti George Ivanov ka nisur ditën e sotme vizitën e tij të punës në Katar, ku gjatë takimit me Emirin, sheik Tamim
Nishani: Shqipëria e vendosur të qëndrojë në koalicionin kundër terrorizmit Presidenti Bujar Nishani gjatë një takimi me zv.Ndihmёs Sekretarin nё Zyrёn pёr Çёshtjet E
Të zhduken dy të këqijat e Lindjes së Mesme, ISIS dhe Asadi Emiri i Katarit Sheikh Tamim bin Hamad al-Thani tha se lufta e Amerikës do të ketë sukses vetëm në rast se së bashku me
I ndalohet shamia, basketbollistet e Katarit braktisin ndeshjen Skuadra e basketbollit të femrave të Katarit nuk pranoi të luante ditën e mërkurë ndeshjen e grupit të Lojërave Aziatike
Franz Beckenbauer bojkoton Brazilin Franz Beckenbauer ka vendosur të bojkotojë Kupën e Botës, pra nuk do të udhëtojë drejt Brazilit siç e kishte në plan për
Emiri i Katarit-Nishani: Bashkëjetesa në Shqipëri, model për tu ndjekur (FOTO) Presidenti Bujar Nishani, së bashku me delegacioni zyrtar që e shoqëron gjatë vizitës në Shtetin e Katarit u pritën nga
Maradona: Disa herë kam thënë se ka korrupsion në FIFA! Legjenda argjentinase, Diego Maradona, ka ‘sulmuar’ FIFA-n duke kërkuar veprim ndaj atyre që janë përfshirë në korrupsio