999 rezultate për

katalanasit

Barça, dy përforcime për janarin (FOTO LAJM) Barcelona ka shënjestruar dy lojtarë për merkaton e janarit dhe që janë sugjeruar personalisht nga trajneri Gerardo Tata
Celta nuk e ndal dot Barçën (VIDEO) Barcelona e kthen në stërvitje transfertën e saj në Vigo duke fituar lehtësisht me rezultatin 0-3 ndaj Celtës. Katalanas
Katalanasit s'pyesin për Mbretërit (VIDEO-FOTO) Barcelona ka mposhtur Real Madridin në “Camp Nou” me rezulatin 2-1 me autorë Neymar (19’), Sanchez (79’) në minutën e 9
Milan-Barça, katalanasit pa 3 yje (FOTO LAJM) Probleme për Barcelonën. Në vigjilje të ndeshjes së Champions League kundër Milanit, e programuar për në datën 22 tetor,
Mungon Messi, Martino gati planin rezervë Lionel Mesi nuk do udhëtojë me Barcelonën në Skoci, por kjo nuk i ka demoralizuar katalanasit. Trajneri Gerardo "Tata" M
Barcelona vazhdon e pamposhtur në La Liga (VIDEO) Barcelona vazhdon të dominojë në La Liga pasi sot ka shënuar fitoren e shtatë rradhazi këtë sezon, duke mos pësuar asnjë
Barça, vijnë 3 spanjollët e Chelsea-t (FOTO LAJM) Ndërkohë që kontrolli i topit nga Barcelona në sfidën ndaj Rayo Vallecanos është kthyer në një çështje, drejtuesit e Bla
Cruyff: Dyshja Messi-Neymar nuk do funksionojë Dikur i famshëm për klasin e tij të jashtëzakonshëm në fushën e blertë, sot po aq i njohur dhe për opinionet e tij që sh
Katalanasit bëjnë autokritikë Të fitosh jo detyrimisht të bën të ndihesh superior ndaj kundërshtarëve, i tillë është dhe rasti i Barcelonës. Katal
Messi-Neymar, katalanasit shkëlqejnë me Kombëtaret (VIDEO) Lionel Messi dhe Neymar janë gjithnjë në qendër të vëmendjes edhe kur janë kilometra larg njëri-tjetrit. Të dy kanë kërk
Superkupa e Spanjës është e Barçës (VIDEO) Barcelona bën për vete trofeun e parë sezonal, pasi triumfon ndaj Atletico Madrid në finalen e dyfishtë të Superkupës së
Katalanasit e vegjël mposhtin Valencian (VIDEO) Valencia pësoi humbjen e parë në Primera Divizion dhe kjo që në javën e dytë të kampionatit në fushën e Espanyol, me kat
United nuk heq dorë, super-ofertë për Fabregas Manchester United nuk heq dorë nga Cesc Fabregas. Kampionët e Anglisë kanë gati ofertën e tretë rradhazi për Barcelonën,
Gerardo Martino, trajneri i ri i Barçës Barcelona e ka zgjedhur është, Gerardo Martino trajneri i saj i ri. Klubi blaugrana i beson argjentinasit drejtimin e sk
Guardiola i mëson Tiki Taka-n Bayernit (VIDEO) Kampionët e Europës dhe Gjermanisë Bayern Munchen po vazhdojnë fazën e tyre përgatitore në Trentino të Italisë para se t
Itali-Brazil, katalanasit karikojnë Neymar: Forza! E përditshmja sportive "Mundo Deportivo", media shumë pranë klubit të Barcelonës, i kushton yllit më të ri të katalanasv
Çmenden katalanasit: Neymaravilla Edhe në numrin e tij të sotëm "Sport" ngre në qiell lojën e Neymar. Edhe dje ylli i ri i Barcelonës ishte vendimtar në s
3 katalanasit që kërkon Interi (FOTO LAJM) Inter ka kohë që është i interesuar Alexis Sanchez por asnjëherë nuk arriti ta bëj për vete pasi 2 sezone më parë, Barce
Barça-Real, bastet favorizojnë katalanasit Barcelona është cilësuar si favorite e ndjeshme për ta fituar sfidën kundër Real Madrid. Kompanitë e basteve e kanë kuot
Katalanasit: Tapeti i San Siro-s, llahtari Një vit më parë kur Barcelona luante në San Siro përballë Milan për 1/4-at e Champions League tekniku katalanas Pep Guar