999 rezultate për

katalanasit

Barça-Ajax, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Rikthehet Champions League edhe për Messin dhe Neymar. Barcelona e Luis Enriques me "El Clasicco"-n në mendje ka rastin
El Clasico, Leo dhe Bravo luajnë për rekordet Zakonisht një El Clasico nuk ka nevojë për motivime ekstra por te Barcelona e dinë se dy lojtarë e kanë në dorë që rezul
Barcelona thyen rekord në merkato (FOTO LAJM) Barcelona është ekipi spanjoll që ka kryer më shumë shpenzime gjatë merkatos së verës. Katalanasit lenë pas Real Madrid
Messi dopietë, Barça "tris" (VIDEO) Skuadra e Barcelonës e ka nisur edicionin e ri të Primera Division në mënyrën më të mirë të mundshme. Katalanasit e mpos
FIFA refuzon apelin e Barçës: Merkato e bllokuar FIFA konfirmon bllokadën për Barcelonën. Organizmi më i lartë futbollistik në botë, nëpërmjet faqes së tij zyrtare në in
Ja super-Barça e Luis Enriques (FOTO LAJM) Merr formë Barcelona e Luis Enriques. Pas prezantimit të Suarez, Rakitiç, Ter Stegen, Bravo dhe Vermaelen tashmë pikëpye
Barça, 2 emra nëse nuk vjen Cuadrado (FOTO LAJM) Emri i Juan Cuadrados mbetet objektivi i parë i Barcelonës për krahun e djathtë, por transferimi i kolumbianit në "Camp
Koke: E vështirë ti rezistoje Barçës, por... Koke zbuloi se e pati të vështirë t’i rezistonte ofertës se Barcelonës. Mesfushori spanjoll ishte një nga lojtarët kyç n
Barça triumfuese e Luis Enriques (FOTO LAJM) Luis Enrique nuk heq dorë nga ndërtimi i një ekipi të denjë për La Ligan dhe Champions League. Pasi u zyrtarizua rinovim
"Fiksimet" e Barçës vlejnë 246 milionë euro (FOTO LAJM) Barcelona ka mbërritur në fundin e një cikli, dhe në këtë mënyrë merkatoja e ardhshme do të jetë thelbësore për blaugran
Një super-Barça për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Barcelona ka mbërritur në fundin e një cikli, dhe në këtë mënyrë merkatoja e ardhshme do të jetë thelbësore për blaugran
Barça-Real, 10 yjet që mungojnë (FOTO LAJM) Finalja e Copa del Rey do të luhet sot në stadiumin "Mestalla" të Valencias pa dy futbollistë, të cilët kanë një rol të
Barça-City, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kush do ti bëjë shoqëri Bayern Munchen dhe Atletico Madrid në çerekfinalet e Champions League? Barcelona apo Manchester
Barça e 2014-ës, një katastrofë e vërtetë "Annus Horribilis". I tillë po rezulton ky vit për Barcelonën që në kampionatin spanjoll po bën një figurë të shëmtuar,
Ter Stegen, gafa rrezikon kalimin te Barça (VIDEO) Barcelona synon që të marrë në verë portierin e M’Glabahut, Marc Andre Ter Stegen. Mirëpo, lojtari bëri një gafë në përb
Liderët e La Liga-s, barazim tresh pas 21 vitesh Barcelona, Real Madrid dhe Atletico Madrid kryesojnë renditjen e kampionatit spanjoll me pikë të barabarta, saktësisht 5
Barça-Valencia, formacionet e mundshme E shtuna futbollistike në La Liga nis me sfidën e "Camp Nou" Barcelona-Valencia. Djemtë e Gerardo Tata Martinos do të sy
Levante-Barça, formacionet e mundshme Pas Real Madrid sot i vjen rradha Barcelonës. Kryesuesit e La Ligas do të kërkojnë sot në mbrëmje, ora 19.00, fitoren pë
"Topi i Artë", katalanasit tallen me CR7-ën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është fituesi i "Topi i Artë 2013". Ylli portugez i Real Madrid arriti pas 4 vitesh rresh të thyejë he
Statistikat e 2013-ës, CR7 mposht Messin (FOTO LAJM) Lionel Messi dëshiron ta harrojë sa më shpejt vitin 2013, pasi mungoi shpeshherë për shkak të dëmtimeve. Ai mund të quhe