999 rezultate për

katalanasit

Katalanasit po mendojnë dhe për mesfushorin e Interit, nëse nuk arrihet tek Coutinho Barcelona po përjeton një stres të paimagjinueshëm në fillimet e merkatos. U duk se çdo gjë do të ishte e lehtë e lehët
Barcelona dhe Neymar nisin konfliktet, katalanasit refuzojnë ti japin milionat e tij Barcelona po refuzon të paguajnë një bonus prej 23 milionë paund për brazilianin Neymar. 25-vjeçari duhet të paguhet
Barcelona dëshiron t'ia nxjerrë me të njëjtën modhedhë inatin PSG-së Barcelona nuk dëshiron të shikojë se si PSG kontakton dhe merr Neymarin nga ata. Katalanasit sipas Marcas, janë të ve
Nëse Neymar ikën Barcelona do ia nxjerrë inatin Realit Barcelona mund t'i bashkohet garës për Mbappe. Sipas Le Parisien, Barcelona mund të bashkohet me listën e ekipeve të
Koha për ta ndalur apo për ti thënë mirupafshim Neymarit? Këto janë momentet kryesore për ardhmen e Neymar tek Barcelona. Pas fitores së klubit katalanas kundër Juventusit në
Kjo që e pret Barcelonën në Bernabeo, ka 9 vite që nuk ndodh Barcelona dhe Real Madrid do të diskutojnë 2 finalet e Super Kupës së Spanjës kundër njëri-tjetrit. Barcelona ka një
Verratti edhe mëpranë Barcelonës, katalanasit dërgojnë ofertë lojtar plus miliona Barcelona është gati për të bërë blerjën më të madhe të merkatos. Caclciomerkato raporton se Barcelona ka bërë një of
Barcelona ka refuzuar dy oferta pë lorjtarët e saj Barcelona ka refuzuar ditët e fundit dy oferta të ardhura në drejtim të klub nga dy klube të cilëve katalanasit nuk ua k
Inter hedh sytë në Camp Nou, sigurisht ka dy dëshira Inter po mendon te fokusohet në Barcelonë për te sistemuar repartin e mesfushës. Klubi zi kaltër këtë herë të preferuar
Barcelona kërkon që ky lojtar ky tradhtojë Realin Barcelona po punon për të shitur Arda Turan dhe me shitje e tij të arrijnë të kryejë një transferim të rëndësi
Iniesta trondit Barcelonën, ja çfarë thotë për rinovimin me katalanasit Andres Iniesta ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij te Barcelona, pasi kontrata i përfundon në qershorin e vitit të
Deportivo shokon Barcelonën, duhet sërish "remuntada" (VIDEO) Barcelona i ka mbyllur 45 minutat e para në disavantazh. Skuadra e Luis Enriques ka pësuar gol në minutën e 40-të, teksa
Barcelona tenton sonte përmbysjen, ja si kuotohet kualifikimi Barcelona do të luajë sonte në mbrëmje kundër PSG-së, ndeshje e vlefshme për çerekfinalet e Champions League. Ndeshj
Simeone befason me deklaratën për Barcelonën para ndeshjes Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka folur para super sfidës ndaj Barcelonës, duke thënë fjalët më të mira pë
Guardiola "josh" Messin me 120 milionë euro Manchester City është duke përgatitur një ofertë të frikshme prej 120 milionë euro për Lionel Messin. Fakti që Barcelona
Fenomeni Ronaldo zbulon arsyet e largimit nga Barcelona Fenomeni Ronaldo ka qenë pjesë e Barcelonës për vetëm një sezon, 1996/1997, ku në 37 ndeshje kishte shënuar 34 gola. Ai
Osasuna-Barcelona, katalanasit u mungon një yll (FOTO) Barcelona do të luajë pas pak minutash nw 13:00 sfidën e saj të radhës në kampionat në transfertë ndaj Osasunës. Katalan
Aguro drejt Madridit? Shqetësohen katalanasit Sergio Aguero nuk i ka punët mirë me Pep Guardiolën tek Manchester City dhe tashmë mendohet se do të kthehet në La Liga.
Barcelona zyrtarizon blerjen e radhës Jeremy Guillemenot është lojtari më i ri i Barcelonës, i cili është marrë nga zviceranët e Servetes. Mbrojtësi 18­-vj
Mesut Ozil kërcënon Barcelonën Barcelona dhe Arsenal do të luajnë aktin e dytë të ndeshjes së tyre pas asaj në Londër. Dy gjigandët europianë të futbol