999 rezultate për

katalanasit

Përfundon gjithçka, Barcelona triumfon ndaj Atleticos dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Barcelona ka triumfuar ndaj Atletico Madridit me rezultatin minimal 1-0 në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 27
Coutinho tregon arsyen e përmirësimit në lojën me katalanasit Philippe Coutinho e shikon mirëkuptimin i tij me shokët e tij të Barcelonës si çelsin e përmirësimit në lojën e tij me B
Njihuni me blerjen e re të Barcelonës, gjithçka drejt mbylljes Sipas mediave braziliane Arthur Melo mund të cilësohet një lojtar i Barcelonës pasi ka arritur marrëveshjen personale me
Barcelona thyen një rekord Barcelona ka barazuar pa gola ndaj Getafes sot në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 23-të të La Ligas. Këtë
Espanyol shokon Barcelonën (VIDEO) Espanyol ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës në "RSDE Stadium". Ai që ka shënuar është Moreno në minut╒n e 66
Eto'o apo Suarez, kush është numri 9 më i mirë në historinë e Barcelonës (VIDEO) Barcelona ka në përbërje një nga sulmuesit më të mirë në histori. Suarez po tregon se nuk njeh moshë dhe nga viti në vit
Dzeko po shkon drejt Chelseat, Roma zëvendësuesin e gjen tek Barcelona Në pritje të vendimit të Dzeko për të pranuar ose jo ofertën e Chesea-t, drejtuesit e Romës nuk kanë ndërmend të rrinë d
Rikthehet Dembele, por katalanasit do kenë mungesa më të mëdha Barcelona konfirmoi skuadrën për ndeshjen ndaj Celta Vigos në Kupën e Mbretit, ku me të tjerët u konfirmua dhe rikthimi
Katalanasit drejt kutive të votimit nesër Të enjten katalanasit u drejtohen kutive të votimit, për të vendosur administratën e re drejtuese të rajonit, përcjell A
Barçës i mohojnë një tjetër gol si ai me Valencian Barcelona e ka mbyllur në avantazh shifrat 2-0 pjesën e parë kundër Deportivo La Corunas në "Camp Nou". Ndodhë përsë
Reagojnë katalanasit pasi mësuan kundërshtarin në Champions League Chelsea kundër Barcelonës do të jetë një tjetër duel tejet interesant në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve. Barcel
Ja sa ndeshje ka Barcelona pa humbur në LaLiga Barcelona sonte mori një fitore të rëndësishme kundër Bilbaos në "San Mames". Një fakt është se Blaugranasit nuk jan
Barcelona "hat-trick" Murcias, Katalanasit kalojnë në fazën tjetër (VIDEO) Barcelona ka arritur të mundë me rezultatin e pastër 0-3 skuadrën e Murcias në "Estadio Nueva Condomina". Katalanasi
Martial është seriozisht në radarët e Barcelonës, katalanasit dërguan vëzhgues Drejtori sportiv i Barcelonës, Robert Fernandez, është duke e vëzhguar Anthony Martialin e Manchester Unitedit. Barce
Katalanasit heqin flamurin spanjoll nga godinat e bashkisë Pas zhvillimit të referendumit për pavarësi në Katalonjë, bashkitë e këtij rajoni kanë hequr flamurin e Spanjës nga godi
Mbi 840 të plagosur nga përplasja me Policinë në Katalunjë Referendumi mbi pavarësinë në Katalunjë, është shoqëruar me incidente të shumta dhe përleshje midis qytetarëve dhe poli
S'ka vend për të, Barcelona huazon Ardan tek Galatasaray Duket se ka marrë fund periudha e artë e Arda Turan tek Barcelona. Mungesa e hapësirave atje ka detyruar katalanasit që
Barcelona ka kohë 3 ditë për të mbyllur 9 marrëveshje Të enjte në 23:59 sinjalizohet fundi i merkatos për të gjitha klubet evropiane. Tani që Ousmane Dembele është marrë nga
Zyrtare/ Pas Coutinhos, Barcelona heq dorë dhe nga lojtari tjetër Jean Michael Seri nuk do të bashkohet me Barcelonën këtë verë pasi klubi nuk pranon të paguajë tarifën e transferimit të
Tifozi shqiptar i Barcelonës i kërkon Dembeles që tu bashkohet sa më parë (FOTO) Dembele nuk po torturon vetëm veten transferimin tek Barcelona. Katalanasit e presin me padurim transferimin e tij, a