999 rezultate për

katalanasit

Barcelona kalon në epërsi ndaj Eibarit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Eibar në "Camp Nou". Ai që ka shënuar për katalanasit është sulmuesi uraguajan
Levante fiton ndaj Barcelonës, katalanasit humbasin pa Messin (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbje si mysafir me rezultatin 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey në 1/8 e finales. Skuad
E pabesueshme, Barça skuadra më e dobët prej një dekade Skuadra e Barcelonës udhëheq kampionatin spanjoll, por statistikat tregojnë se katanasit po zhvillojnë startin më të dob
Ylli i Barças kërkon Neymar te katalanasit Është përfolur shumë për një rikthim te Neymar te skuadra e Barcelonës deri në momentin e përgenjështrimit të vetë lojta
Barcelona piketon super mbrojtësin e Bundesligës Skuadra e Barcelonës kërkon të përforcojë repartin e mbrojtjes për shkak se kanë ndjerë luhatje të mëdha në këtë fillim
Braziliani i ngel në derë Barcelonës Skuadra e Barcelonës transferoi me shumë bujë në merkaton e verës mesfushorin me tipare sulmuese, Malcom. Një transferim
Barcelona me plan strategjik për Messin Skuadra e Barcelonës kërkon me çdo kusht që rinovojë kontratën me Lionel Messin të paktën edhe një herë. Kontrata aktual
Barcelona kërkon përforcime në merkato Skuadra e Barcelonës kërkon të përforcohet në merkaton e janarit. Katalanasit nuk kanë më besim te Luis Suarez i cili e
Messi "heroi" i Barcelonës, shikoni ku do të renditeshin katalanasit pa golat e tij Barcelona nuk po gëzon formë të mirë këtë fillim sezoni në kampionatin spanjoll. Kampionët në fuqi të Spanjës pas tetë x
Lajm "bombë" nga Spanja, Messi nuk flet me këtë shok të skuadrës Skuadra e Barcelonës po kalon një nga momentet më të vështira në vitet e fundit. Tre ndeshje të një pasnjëshme katalanas
Valverde në fije të perit te Barça, pesë duelet vendimtare Duhet të riktheheshim vite pas për të parë një situatë të ngjashme me aktualen te skuadra e Barcelonës. Katalanasit nuk
Në fije të perit, ndeshjet përcaktuese për fatet e teknikut të Barças Skuadra e Barcelonës është në një mini krizë rezultatesh. Në dt sfidat e fundit, katalanasit kanë shpërdoruar 5 pikë. Ka
Barcelona ngec në "Camp Nou", Girona surprizon katalanasit (VIDEO) Barcelona ka ngrcur në një barazim 2-2 ndaj Gironas në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 5 të La Ligas. Bla
Turpëruan Barcelonën, Roma merr të njëjtin sponsor si katalanasit Roma duke filluar që nga sezoni i ardhshëm dhe deri në atë 2020-2021, do të ketë të njëjtin sponsor si Barça në fanellë.
Iniesta vendos për të ardhmen, preferon milionat para veteranit tek katalanasit Andres Iniesta ditë më parë deklaroi se ndeshja ndaj Romës ishte e fundit për të në Ligën e Kampionëve. Tani mediat s
Bayern i fiksuar pas gjermanit të Barcelonës, ka gati 100 mln euro Bayern dëshiron të bëhet si një familje gjërmane duke grumbulluar të gjithë yjet e kombëtares kudo që ata janë. Së f
Sevilla harron të fitojë ndaj Barcelonës, Katalanasit dy gola për një minutë (VIDEO) Barcelona ka bërë çmendurinë sonte duke barazuar ndaj Sevillas në "Ramon Sanchez Pizjuan". Sevilla ishte afër fitore
Barcelona kthen vëmendjen nga Interi, gati t'ua rrëmbejë xhevahirin e tyre Barcelona me shumë gjasa do të humbasë sezonin e ardhshëm Samuel Umtitin dhe si pasojë katalanasit janë vënë në ndjekje
Barcelona mposht pa problem Malagan, katalanasit më afër titullit kampion (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte përballë Malagas me shifrat 0-2 në "Estadio La Rosaleda", ndeshje e v
Rinovimi i Messi nuk mjafton që Barcelona të jetë e qetë, katalanasit sërish kanë frikë Leo Messi midis shumë thashethemesh rinovoi kontratën me Barcelonën deri në vitin 2021, me një klauzolë prej 700 milionë