999 rezultate për

kastrati

Ish-komandanti i FSK-së Kastrati: E humbëm rastin historik Ish-komandanti i FSK-së, Kadri Kastrati, deklaroi se Kosova ka humbur rastin historik që në legjislaturën e kaluar nuk m
Top 20 njerëzit më të pasur në Shqipëri (FOTO LAJM) Ashtu siç po bëhet ngadalë traditë, Fondacioni për Liri Ekonomike në bashkëpunim me Mapo, ka publikuar sërish studimin p
FSK është gati për të marrë pjesë në misione paqësore Komandanti në pensionim i FSK-së, Kadri Kastrati, duke folur për rolin dhe punën e tij gjatë këtyre viteve, ka thënë se
Kastrati: Vitin tjetër Kosova me ushtri Komandanti i Forcave të Sigurisë së Kosovës, gjeneral-lejtnant Kadri Kastrati bëri një vizitë në kompleksin memorial në
Grabitet për të dytën herë, avokatja e Dajtit dhe e bandave (VIDEO) Në harkun kohor të 2 viteve, grabitet sërish automjeti i avokates së krimeve të rënda Jalldys Kastrati, e njohur si avok
Serbët e kanë me Kastratin: "Terroristi i UÇK"-së poston foto nga Beogradi (FOTO LAJM) Kreu i tifogrupit nga Prishtina, "Plisat", Albert Kastrati, i njohur me nofkën "Tigri", ka kaluar permes kufirit ndanë K
"Tigri" kalon kufirin Kosove-Serbi (FOTO LAJM) Kryetari i tifogrupit nga Prishtina, "Plisat", Albert Kastrati, i njohur me nofkën "Tigri", ka kaluar permes kufirit nda
Gati dokumentacioni, 300 shqiptarë të Kosovës drejt Beogradit Tifozët nga Kosova kanë nisur përgatitjet e nevojshme për të kompletuar dokumentacionin e kërkuar që të jenë të pranishë
Kastrati: Vlan duhet ta dinë se janë humbës Qëndrimi i koalicionit LDK-AAK-Nisma dhe të Vetëvendosje-s!, i cili nuk dëshiron të diskutojë me partinë fituese të zgje
Plisat, serbëve: Shihemi në Beograd Grupi i tifozëve "Plisat" e KF Prishtinës janë vënë në shënjestër të mediave në Serbi, duke u akuzuar si grup radikal dh
"Plisat" bëhen gati për Serbi-Shqipëri E kanë thënë që në fillim që do të bëjnë tifo vetëm për kombëtaren e Shqipërisë dhe vazhdojnë ta mbajnë fjalën e dhënë.
PDK dënon baltosjen shtatores së Komandant Shemit Partia Demokratike e Kosovës ka dënuar ashpër baltosjen e shtatores së Heroit të Kombit Shemsi Ahmeti, që ka ndodhur mbr
Kastrati: Me barrikadën e re duhet të merren Policia Ish-Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Avni Kastrati, ka komentuar veprimet e fundit të serbëve, të cilët larguan barrika
Kastrati pritet me nderime të larta në Suedi Komandanti i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Kadri Kastrati u prit me nderime nga Komandantja e Forcave të Sigurisë së S
Arrestohen dy shqiptarë, prostituonin vajza serbe Dy shqiptarë janë dënuar nga një gjykatë për akuzën e prostitucionit. EULEX ka sqaruar se shtetasit shqiptarë të Koso
Familja e Diana Kastratit kërkon shkarkimin e Enver Shabanit Familja e të ndjerës Diana Kastrati në emër të drejtësisë i është drejtuar edhe njëherë sot Këshillit Gjyqësor të Kosovë
Kastrati priti pjesëtarë të komunitetit turk nga radhët e FSK-së Komandanti i Forcave të Sigurisë së Kosovës gjenerallejtënant Kadri Kastrati, me rastin e Ditës së Turqve, ka pritur sot
Mitrovica mirënjohje Tiranës për ndihmat për shtëpitë e djegura nga lufta Ndihma e Bashkisë së Tiranës dhënë për meremetimin e shtëpive të dëmtuara gjatë luftës në veri të Mitrovicës është përsh
Agim Çeku dhe Kadri Kastrati priten me nderime në Napoli Priten me nderime të larta gjatë vizitës zyrtare Agim Çeku Ministri për Forcën e Sigurisë së Kosovës(MFSK), dhe komandan
Agim Çeku dhe Kadri Kastrati nisen për një vizitë zyrtare në Itali Niset për një vizitë zyrtare dy ditore në Itali Agim Çeku Ministër i Forcës së Sigurisë së Kosovës(MFSK), i shoqëruar ng