999 rezultate për

kastrati

Orhan Ibrahimi dhe Artan Kastrati sjellin këngën "Mjaft" (VIDEO) Një bashkëpunim i ri mes Orhan Ibrahimit dhe Artan Kastratit ka frymëzuar këngën "Mjaft", e cila është publikuar një dit
Fillon nga dhjetori, çfarë duhet të dini para se të kaloni nga Rruga e Kombit Pjesë të tëra të rrugës Durrës-Kukës janë ende të papërfunduara dhe të rrezikshme, por prej dhjetorit kompania që mori n
Detajet nga dasma luksoze e djalit të Shefqet Kastratit (VIDEO) Vetëm disa ditë më parë në një listë të publikuar nga “Monitor” u bë me dije se biznesmen-i Shefqet Kastrati, pronar i k
Kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri (FOTO LAJM) Lista e më të pasurve për vitin e shkuar në Shqipëri nuk ka ndonjë ndryshime nga një vit më parë edhe pse ata kanë shtua
Përkujtohen dëshmorët e fshatit Zatriq Në fshatin Zatriq të Komunës së Rahoveci, në 19 vjetorin e rënies së dëshmorëve Mazllum Kastrati, Xhafer Vehapi dhe Esat
Mesazhi prekës i familjarëve të çiftit kosovar Një çift shqiptarësh nga Malisheva kanë gjetur vdekjen në një aksident rrugor në Gjermani. Labinot dhe Elmedina Kastrati
Kryeasamblisti i Prishtinës në garë për kryetar të Kamenicës Lëvizja Vetëvendosje ka përzgjedhur si kandidat në garën për kryetar të Kamenicës, Qëndron Kastratin. Këtë e ka konfi
Anila Kastrati kandidate e Nismës në Gjilan Nisma për Kosovën në zgjedhjet komunale të 22 tetorit në komunën e Gjilanit do të konkurroj me një grua. Anila Kastra
Rugova mungon, e zëvendëson Qëndron Kastrati Deputetja Teuta Rugova si deputetja më e re nuk është duke marr pjesë. Pasi që sipas rregullores deputeti më i ri i ndih
Dy vëllezërit e plagosur sot në Pejë, aktivistë të Vetëvendosjes (FOTO LAJM) Dy personat që u plagosën sot në Pejë janë të afërt me subjektin politik Vetëvendosje. Të paktën kështu tregojnë fotogra
Këta janë personat që u plagosën në incidentin e sotëm në Pejë (FOTO LAJM) Nexhdet e Bekim Kastrati, janë dy vëllezërit e plagosur pasditen e sotme në qytetin e Pejës. Bekim Kastrati tashmë i ësh
A e dini sa shqiptar të Kosovës jetojnë jashtë? Bashkatdhetarët përbëjnë një të tretën e trungut demografik të Kosovës, me rreth 700 mijë qytetarë, ndërsa vetëm në regj
Sa u ble "INSIG-u" nga Shefqet Kastrati dhe Është zyrtarizuar në Qendrën Kombëtare të Biznesit (QKB) transaksioni i shitjes së 90% të aksioneve nga Eurosig tek dy s
10-vjeçari nga Tetova që preku zemrat e mijëra shqiptarëve, së shpejti me shtëpi të re Fetahu, 10 vjeçari nga Tetova i cili preku zemrat e mijërave shqiptarëve, teksa me lot përshkruante gjendjen e rëndë të
Vazhdon edhe për 2 muaj paraburgimi ndaj atentatorit të Azem Vllasit Gjykata ka vendosur vazhdimin e paraburgimit edhe për dy muaj të Murat Jasharit, pas tentativës për të vrarë avokatin Az
Kastrati: Ushtria e Kosovës i shërben edhe NATO-s Ish-Komandanti i FSK’së Kadri Kastrati thotë se ligji për ushtrinë do të rikthehet nga Presidenti Hashim Thaçi nëse serb
PDK vendos Avni Kastratin kandidat për kryetar komune në Mitrovicë Zëvendësministri i Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, Avni Kastrati, pritet të kandidohet sërish për kryetar komune
Kadri Kastrati, anëtari i ri i kryesisë së PDK-së Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve. Edhe pse subjekti më i madh politik
Shpërthim në Prishtinë, një i plagosur Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një pallati në rrugën "Beqir Kastrati", në Prishtinë. Mësohet se s
E mahnitshme / Ja djali i dëshmorit që i solli Kosovës medaljen e artë Skuadra e Brigadës së Reagimit të Shpejtë e Forcë së Kosovës, e përbërë prej 8 pjesëtarësh është dekoruar me Medaljen e