999 rezultate për

kastrati

Festoi ditëlindjen me 15 veta në shtëpi, Dinamo Zagreb reagon për Lirim Kastratin (FOTO LAJM) Dinamo Zagrebi do të shqyrtojë rastin e sulmuesit të tij Lirim Kastrati, i cili ka shkaktuar pakënaqësi në Kroaci mbrëmj
Analisti Kastrati i bashkohet PDK-së Analisti Ardian Kastrati i është bashkuar sot Partisë Demokratike të Kosovës. Prezantimin e tij e ka bërë ushtruesi i
Zyrtare! Aeroporti i Rinasit blihet nga biznesmeni i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Aeroporti i vetëm ndërkombëtar i Shqipërisë do të jetë në pronësi të kompanisë së biznesmenit Shefqet Kastrati. Trans
Super joshëse, zbulohet e dashura kroate e futbollistit shqiptar (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kosovës, Lirim Kastrati, i cili spikati te Shkëndija e Tiranës në kampionatin e moshave, përveç suksesit në f
Super joshëse, zbulohet e dashura kroate e futbollistit shqiptar (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kosovës, Lirim Kastrati, i cili spikati te Shkëndija e Tiranës në kampionatin e moshave, përveç suksesit në f
EMRAT/ Votimet e kandidatëve të PD në Has, kush u skualifikua Partia Demokratike po mban votime për të zgjedhur kandidatët më të përshtatshëm për zgjedhjet e ardhshme. Zenel Kastr
Reagon komuna e Kamenicës: KFORI tha se kishin aksion të përbashkët me ushtrinë serbe Kryetari i Kamenicës, Qendron Kastrati tha se KFOR’i u ka sqaruar se patrullimet e xhandarmërisë serbe dje në Karaçevë k
Lokomotiva e Zagrebit në Champions, Uzuni dhe Kastrati largohen me nder Me 4 shqiptarë në fushë dhe Indrit Tucin në stol Lokomotiva e Zagrebit shkruajti historinë. Skuadra kryeqytetase arriti
Vdes 64-vjeçari nga Kamenica i infektuar me COVID-19 Vdes një 64-vjeçar nga Kamenica i prekur me COVID-19 Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati ka njoftuar se
Kroatët: Lirim Kastrati, historia më e mirë e viteve të fundit në futbollin e Kroacisë Lirim Kastrati fillimisht erdhi në ligën kroate para dy vjetësh, derisa nëse vazhdon kështu ai mund të bëhet ylli i ri i
Emër dhe mbiemër të njëjtë, lojtarët shqiptarë bënë lëmsh mediat turke (FOTO LAJM) Kosova ka dy lojtarë me emër dhe mbiemër të njëjtë, Lirim Kastrati, me njërin që luan si sulmuesi dhe tjetri si mbrojtës
Tërmeti i fuqishëm në Kroaci, reagon ylli i Kosovës (FOTO LAJM) Ylli i kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati, ka reaguar pas termetit në Zagreb. Kryeqyteti i Kroacisë, Zagrebi, ësht
Kosova mposhtet nga Suedia në miqësore (VIDEO) Kombëtarja e Kosovës është mposhtur minimalisht 0-1 nga Suedia në miqësoren testuese të zhvilluar të dielën pasdite në D
Hoqi taksën pa pyetur kryeministrin, Rama shan e i bërtet Shefqet Kastratit? Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej
Gjendet pa jetë 57-vjeçari në Prishtinë Një 57-vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugën "Isa Kastrati" në kryeqytet. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i P
​Sot protestohet kundër mbylljes së shkollave në Kamenicë Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës e Kosovës sot në mesditë do të organizojë një protestë para ndërte
Gjykata gjobit shtetin e Kosovës me 95 000 euro për vrasjen e Diana Kastratit Gjykata Themelore e Prizrenit e ka detyruar Republikën e Kosovës që ta kompenzojë dëmin prej 95 mijë eurosh që Gjykata T
Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me çmimin e rëndësishëm Ledri Vula, Lorik Cana e aktori Edi Kastrati janë nderuar mbrëmjen e djeshme me çmimin “Nderi i Gjakovës”. Këta dhe disa
E rrallë, një kryetar bashkie ka vetëm 35 euro në bankë Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka deklaruar pasurinë e tij për vitin 2019 në Agjencinë Kundër Korrupsionit.
Asambleisti i Kadri Veselit dështon ta shpallë qytetar nderi Halil Kastratin Asamblistit të Kuvendit Komunal të Mitrovicës, Remzi Rrahmani, nga radhët e PDK’së, i ka dështuar sot propozimi i tij d