999 rezultate për

kasapi

Zbulohet identiteti i kasapit të ISIS FBI-ja ka zbuluar identitetin e terroristit kasap të ISIS, i cili ka prerë kokën e dy gazetarëve amerikanë James Foley d
Kasapi maqedonas ngrihet mbi truallin e xhamisë Përmendorja e komitit maqedonas, i cili akuzohet se ka vrarë jomaqedonas, Andon Llazov Janevit - Qoseto është ngritur pë
Ndërhyrje prej "kasapi" e Alves, nervozohet Costa (VIDEO) Do ketë shumë punë për Diego Costan. Sulmuesi i ri i Chelsea-t jo vetëm që duhet të marrë për sipër të gjithë peshën e s
Serbi, kasapi vret barbarisht adoleshenten (VIDEO) Një adoleshnte në Serbi me emrin Tijana Juriç, kishte humbur prej ditësh. Trupi i saj i pajetë i masakruar është gje
"Kasapi i ISIS", pas masakrës, organizon festë me shokët e Lavdrim Muhaxherit (FOTO VIDEO +18) Pas masakrës që kryen mbi shiitët e Irakut, prijësit e vrasjeve të organizatës terroriste "ISIS" kanë organizuar një fes
Ja për kë çmendet Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Dhe nga fotot e fundit që ka postuar në rrjetet sociale teksa ndodhej me pushime, një ndryshim vihej re nga këngëtarja n
Shëndoshet Shpat Kasapi, fansat turren drejt komenteve (FOTO LAJM) Edhe një tjetër këngëtar i shtohet grupit të cilët kanë shtuar në peshë. I referohemi Shpat Kasapit, i cili gjatë nj
Shpat Kasapi këndon ilahi (VIDEO) Këngëtari Shpat Kasapi ka qenë pjesëmarrës në manifestimin festiv "Pejgamberi Muhammed s.a.v" që u organizua nga Fondac
Shpati me të dashurën e re Shpat Kasapi, këngëtari i i mirënjohur shqiptar nga Maqedonia, është parë kohëve të fundit me një vajzë, e cila siç mëso
Afërdita dhe Shpati janë sërish bashkë (FOTO LAJM) Fjalëve të shumta të kohëve të fundit se Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi janë rikthyer sërish bashkë bukuroshja i përg
CEZ merr masa ndaj ndëshkuese ndaj debitorëve “CEZ Shpërndarje” do të marrë masa ndaj të gjithë konsumatorëve që nuk paguajnë detyrimet. Drejtori i CEZ-it për njësinë
Afërdita dhe Shpati sërish bashkë? Afërdita Dreshaj në mënyrë sensacionale ka bërë aludimin më të madh se mund të jetë bashkuar me ish të fejuarin e saj, k
AK: Kasapi i votës së lirë në sulm për grabitjen e zgjedhjeve Aleanca KuqeZi ka denoncuar përpara opinionit publik vendimin e fundit për të zëvendësuar anëtarin e LSI-së në komisioni
Shpat Kasapi u nda nga Afërdita jo për shkak të mamasë Ndarja mes modeles Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapit është konfirmuar edhe nga këngëtari nga Maqedonia i cili ka sqarua
Di Caprio ndan Shpat Kasapin nga Aferdita Dreshaj Lajmi mbi një lidhje të mundshme mes Afërditës dhe Leonardo Di Caprios duket se është bërë shkak që këngëtari Shpat Kasa
Shpat Kasapi: Kam fituar 16 mijë dollarë për një koncert Ka filluar të merret me muzikë që 12 vjeç, ndërkohë që sot po shijon suksesin, famën, por… edhe paratë. Në një intervist
Masakrimi i studentes, autori me aftësitë e një kasapi Aishe Vata, 18-vjeçarja e gjetur e masakruar dhe pa kokë, pak metra larg shtëpisë së saj, në zonën e Xhafzotajt të Durrë
Dreshaj mes modelingut dhe këngës, zgjedh Shpatin Afërdita Dreshaj, bukuroshja shqiptare e cila jeton në Amerikë vazhdon karrierën e saj si modele edhe pse tashmë njihet
"Kasapi" i futbollit merr kartonin e kuq nr.41 (VIDEO) Në fillim e shkel në kokë dhe kur kundërshtari është në tokë e godet në fytyrë. Nuk bëhet fjalë për një ndeshje wrestlin
Shpat Kasapi: Nuk ishte e lehtë të fitoja zemrën e Afërditës Lidhja e tyre akoma është e fortë. Deri më tani nuk kanë pasur kriza dhe zënka duke pasur parasysh që Afërdita Dreshaj e