999 rezultate për

kasap

AK: Kasapi i votës së lirë në sulm për grabitjen e zgjedhjeve Aleanca KuqeZi ka denoncuar përpara opinionit publik vendimin e fundit për të zëvendësuar anëtarin e LSI-së në komisioni
Shpat Kasapi u nda nga Afërdita jo për shkak të mamasë Ndarja mes modeles Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapit është konfirmuar edhe nga këngëtari nga Maqedonia i cili ka sqarua
Di Caprio ndan Shpat Kasapin nga Aferdita Dreshaj Lajmi mbi një lidhje të mundshme mes Afërditës dhe Leonardo Di Caprios duket se është bërë shkak që këngëtari Shpat Kasa
Ndërhyrje "vrasëse" ndaj Ronaldinhos (VIDEO-FOTO) Ronaldinho ka shpëtuar për mrekulli gjatë një ndërhyrje brutale në ndeshjen mes Mineiros Atletico dhe Arsenalit, ndeshje
"Kapaciteti funkcional", Kasapolli takim me Gruden Zëvendës Ministri i Integrimit Evropian Kasapolli priti në një takim zëvendës Drejtorin e Kabinetit të Sekretarit të Per
Shpat Kasapi: Kam fituar 16 mijë dollarë për një koncert Ka filluar të merret me muzikë që 12 vjeç, ndërkohë që sot po shijon suksesin, famën, por… edhe paratë. Në një intervist
Masakrimi i studentes, autori me aftësitë e një kasapi Aishe Vata, 18-vjeçarja e gjetur e masakruar dhe pa kokë, pak metra larg shtëpisë së saj, në zonën e Xhafzotajt të Durrë
Dreshaj mes modelingut dhe këngës, zgjedh Shpatin Afërdita Dreshaj, bukuroshja shqiptare e cila jeton në Amerikë vazhdon karrierën e saj si modele edhe pse tashmë njihet
"Kasapi" i futbollit merr kartonin e kuq nr.41 (VIDEO) Në fillim e shkel në kokë dhe kur kundërshtari është në tokë e godet në fytyrë. Nuk bëhet fjalë për një ndeshje wrestlin
KOMENT: Vendi ku mishi shitet bashkë me thesin e çimentos Ndër gjërat më të këqija që mund t'i ndodhë një shqiptari gjatë kohës që i prezanton Shqipërinë një të huaji apo edhe nj
BDI: Kasaphana e PDSH-së erdhi në jetë Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka rikujtuar opinionin se "pikërisht kasaphana e vitit 2008 ka përfunduar me një
Kasaphanë në Meksikë, 35 trupa në mes të autostradës Dy kamionë me 35 trupa njerëzish janë hedhur në një rrugë me trafik në Meksikë. Në mesin e viktimave ishin edhe 12 trupa
Balla: Opozita do ta vërtetojë “kasaphanën elektorale” Deputeti socialist Taulant Balla ka deklaruar se opozita me rikthimin e paralajmërur në kuvend në shtator, do të të rris
Shpat Kasapi: Nuk ishte e lehtë të fitoja zemrën e Afërditës Lidhja e tyre akoma është e fortë. Deri më tani nuk kanë pasur kriza dhe zënka duke pasur parasysh që Afërdita Dreshaj e
Rruget e Kosoves si kasaphane; ne gjashte muaj, 100 te vdekur Brenda gjashtë muajve në Kosovë kanë ndodhur 85 aksidente me fatalitet, ku kanë humbur jetë
Spostohet kasaphanja nga Ministria e Kultures ne ate te Financave Pas degradimit te rreth 55 shqiptareve nje muaj me pare ne Ministrine e Kultures, dje 12 shqiptare te punesuar para nje
Kjo kasaphane quhet "Ministria e Kultures" Ministrja e Kultures Elizabeta Kançeska - Milevska vazhdon me diskriminimin ndaj te punesuarve shqiptar. Me degra
Rivotimi për BDI i pranueshëm, për PDSH kasaphanë BDI përshëndet vendimin e KSHZ-së për anulimin e zgjedhjeve të 1 qershorit në 193 vendvoti
Shpat Kasapi: Feja Islame është një lloj disipline në jetën time Prej disa kohësh po përjeton një ndjesi që do të donte ta konsolidonte më tej. Ësht&e
Shpat Kasapi është fejuar?! Lajm i keq për të gjitha vajzat: Shpati tashmë është në prag të fejesës me ...N