999 rezultate për

kasap

Harron Afërditën, Shpat Kasapi i dedikohet nënës (FOTO LAJM) Pas ndarjes me bukuroshen Afërdita Dreshaj emri i tij u lakua shumë, e më pas ai humbi tërë vëmëndjen, kjo edhe për shka
Zbulohet identiteti i kasapit të ISIS FBI-ja ka zbuluar identitetin e terroristit kasap të ISIS, i cili ka prerë kokën e dy gazetarëve amerikanë James Foley d
Kasapi maqedonas ngrihet mbi truallin e xhamisë Përmendorja e komitit maqedonas, i cili akuzohet se ka vrarë jomaqedonas, Andon Llazov Janevit - Qoseto është ngritur pë
Letra e rrallë/ Pse Kruja këshilloi Abaz Kupin, si shmangu kasaphanën mbi shqiptarët në kohën e Enverit Kuvend letrash me miqtë, letërkëmbimi i pasur i Mustafa Merlikës-Kruja, i përfshirë në katër vëllime, jep dimensionin jo
Ndërhyrje prej "kasapi" e Alves, nervozohet Costa (VIDEO) Do ketë shumë punë për Diego Costan. Sulmuesi i ri i Chelsea-t jo vetëm që duhet të marrë për sipër të gjithë peshën e s
Serbi, kasapi vret barbarisht adoleshenten (VIDEO) Një adoleshnte në Serbi me emrin Tijana Juriç, kishte humbur prej ditësh. Trupi i saj i pajetë i masakruar është gje
"Kasapi i ISIS", pas masakrës, organizon festë me shokët e Lavdrim Muhaxherit (FOTO VIDEO +18) Pas masakrës që kryen mbi shiitët e Irakut, prijësit e vrasjeve të organizatës terroriste "ISIS" kanë organizuar një fes
Ja për kë çmendet Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Dhe nga fotot e fundit që ka postuar në rrjetet sociale teksa ndodhej me pushime, një ndryshim vihej re nga këngëtarja n
Shëndoshet Shpat Kasapi, fansat turren drejt komenteve (FOTO LAJM) Edhe një tjetër këngëtar i shtohet grupit të cilët kanë shtuar në peshë. I referohemi Shpat Kasapit, i cili gjatë nj
Shpat Kasapi këndon ilahi (VIDEO) Këngëtari Shpat Kasapi ka qenë pjesëmarrës në manifestimin festiv "Pejgamberi Muhammed s.a.v" që u organizua nga Fondac
Shpati me të dashurën e re Shpat Kasapi, këngëtari i i mirënjohur shqiptar nga Maqedonia, është parë kohëve të fundit me një vajzë, e cila siç mëso
Shtyhet nisja e negociatave për MSA-në Komisioneri për Zgjerim i BE-së, Stefan Fule ka shtyrë vizitën e tij në Kosovë për disa ditë. Ai duhet të vizitonte vend
Qeveria pret që raport progresi të jetë pozitiv Qeveria e Kosovës pret që raport progresi për Kosovën që do të publikohet më 16 tetor të jetë pozitiv. Zëvendësministri
Siria, Berisha: Të tejkalohet vetoja në KS, po mbrohen kasapët Kryeministri Sali Berisha reagon sërish në lidhje me situatën në Siri. Përmes një postimi në Facebook, Berisha shprehet
Afërdita dhe Shpati janë sërish bashkë (FOTO LAJM) Fjalëve të shumta të kohëve të fundit se Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi janë rikthyer sërish bashkë bukuroshja i përg
CEZ merr masa ndaj ndëshkuese ndaj debitorëve “CEZ Shpërndarje” do të marrë masa ndaj të gjithë konsumatorëve që nuk paguajnë detyrimet. Drejtori i CEZ-it për njësinë
Shumë kushte për liberalizim vizash Institucionet e Kosovës, kanë shumë punë deri te liberalizimi i vizave, që nënkupton lëvizjen e lirë të qytetarëve në zo
Afërdita dhe Shpati sërish bashkë? Afërdita Dreshaj në mënyrë sensacionale ka bërë aludimin më të madh se mund të jetë bashkuar me ish të fejuarin e saj, k
Rama nga Saranda: Saliu kasap i ëndrrave të shqiptarëve Në javën e dytë të fushatës elektorale, Partia Socialiste është ndalur në Sarandë, ku dhe ka prezantuar kandidatët për d
Kur biznesi reklamohet keq! (FOTO-LAJM) A do të shkonit në këto sallone për të prerë e rregulluar flokët? Sigurisht që jo. Reklama që ata i bëjnë punës së tyre,