999 rezultate për

kasap

Ja si dukeshin në adoleshencë Flori, Stine, Shpat Kasapi ... (FOTO LAJM) Sot ata janë të gjithë të njohur për shkak të karrierës si muzikantë apo prezantues dhe kanë shumë ndjekës që i pëlqejnë
Afërdita nuk refuzon bashkëpunimin me Shpat Kasapin Afërdita Dreshaj ka konfirmuar faktin se me ish të fejuarin e saj nuk do ta kishte aspak problem nëse do të lindte një b
NISMA: Kthimi i VV-së në Kuvend, si "cjapi të kasapi"! Grupi Parlamentar i Nisma për Kosovën ka vlerësuar se opozita do të duhej të kthehej në Kuvend pas një proteste të gjatë
Bisturi edhe tek Shpat Kasapi? (FOTO LAJM) Shumë personazhe të botës së show bizzit kanë pranuar faktin se kanë kryer ndërhyrje, e shumë të tjerë nuk e pranojnë.
Gena është zënë me Shpat Kasapin? Gena ka shuar plotësisht të gjithë zërat dashakeqë që flisnin për një debat që ka pasur lidhur me Shpat Kasapin lidhur m
Shpat Kasapi harron Afërditën, ja me kë është lidhur Shpat Kasapi, pas ndarjes nga bukuroshja Afërdita Dreshaj është parë së fundmi në praninë e një vajze tjetër, Qëndresa D
Shpat Kasapi rreh të dashurën: E kapa duke më tradhëtuar! (VIDEO) Shpat Kasapi nuk e duron dot tradhëtinë dhe në një rast është treguar mjaft i dhunshëm me ish të dashurën e tij, të cilë
Gruaja "kasape" shuan zërat: Ja e vërteta për konfliktin me fqinjin Një tjetër rrjedhë mer ngjarja shokuese ku pretendohej se një grua ka dëmtuar në organet gjenitale personin për të cilën
Serbët kapen me Kaçen: Kasap, dëmton vetëm lojtarët tanë Gjatë një ndeshjeje futbolli mund të ketë edhe përplasje të ashpra mes lojtarëve. Në ndeshjen me Austrinë, Ergys Kaçe u
Sheshi i Flamurit në Vlorë, kthehet në kasaphanë Qendra e qytetit të Vlorës është kthyer në kasaphanë të gjësë së gjallë. Në një distancë jo të largët nga Bashkia dhe ve
Gjykata e Hagës dënon me 40 vite burg "Kasapin" e Bosnjës Në Gjykatën Ndërkombëtare të Hages u zhvillua seanca finale ndaj Radovan Karaxhic, ish-Presidenti serb i Bosnjës dhe kom
Shpat Kasapi surprizon si aktor Shpat Kasapin së shpejti do ta shohim edhe në rolin e aktorit, ndërsa duket se po ecën mjaft mirë në këtë drejtim. A
Pamje të rënda / Ja si u kthye në kasaphanë sheshi Sultanahmet (FOTO LAJM) Stambolli u godit sot ne zemer te tij nga nje shperthim i fuqishem, i cili deri tani i ka marre jeten 10 personave dhe k
Digjet makina e Shpat Kasapit (VIDEO) Makina e tipit Ford e këngëtarit Shpat Kasapi është djegur sot në veri të Shkupit. Një qytetar e ka regjistruar këtë
Ja çdo të thotë të bësh art me trupin (FOTO LAJM) Ekzistojnë njerëz të cilët kanë dëshirë që të eksperimentojnë me modifikimin ekstrem të trupit të tyre. Konventa e Tatu
"Kasaphanë", sa shumë mungesa në Champions (FOTO LAJM) Champions League është shndërruar në një "kasaphanë". Kështu mund të konsiderohet kompeticioni më i madh sportiv për klu
Viti i kasaphanës në Siri, 76 mijë të vrarë gjatë 2014 (FOTO LAJM) Ky vit mund të konsideohet një vit i zi për Sirinë, vend i cili ka shënuar 76 mijë viktima si pasojë e luftës civile të
E keni parë Lorik Canën kasap? (FOTO LAJM) Lorik Cana është futbollisti më i famshëm shqiptar. Përveçse kapiten i Kombëtares kuqezi Loriku ka luajtur në kampionate
Shpat Kasapi uron festën e Kurban Bajramit Në çdo rast feste, këngëtari Shpat Kasapi është i pranishëm me anë të urimeve të tij. Dhe këtë herë ai nuk ka haruar që
Kasaphanë në Siri, vriten 45 fëmijë (VIDEO +18) Të paktën 45 fëmijë janë vrarë në Siri, në një lagje të qytetit të Homsit. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit, r