999 rezultate për

kasap

Shpat Kasapi pranon lidhjen: Ajo respekton nënën time (VIDEO) Shpat Kasapi nuk është më beqar! Këtë gjë e ka pranuar vetë ai gjatë një interviste në “Top Show Magazine”. Teksa fl
Kjo histori u le pa mend, turkja rrezikonte të dëbohej se nuk njihte kasapin Në “raundin” e dytë të shqyrtimit, këshilli i banorëve i Komunës Buchs të Kantonit Aargau ka ardhur më në fund në përfun
Kjo është banda më e rrezikshme e Tiranës Gazetari Julian Kasapi, tha në #DritaremeRudinën, se për të luftuar krimin, duhet ditur se si funksionojnë bandat. S
Po terrorizojnë qytetin, kjo është banda më e rrezikshme e Tiranës Gazetari Julian Kasapi, tha në #DritaremeRudinën, se për të luftuar krimin, duhet ditur se si funksionojnë bandat. S
Zgjidhet misteri i shekujve, ky është "Jack Kasapi" Filmat, librat, mitet, legjendat, konferencat, debatet dhe ndoshta asnjëherë tjetër një vrasës serial në histori u “desh
Thika, sëpata dhe ulërima! Si desh ndodhi kasaphana në Palasë më 6 gusht Janë të shumtë ata që zgjedhin jugun për disa ditë plazh në këtë zheg vape, por mjaft prej tyre mbesin të pakënaqur prej
Tërbohet viçi në Durrës, i shpëton kasapit e plagos të moshuarin Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në Durrës. Një viç i cili është blerë nga një ka
Kasaphana në Lezhë, policia zbardh shkakun e aksidentit tragjik Policia ka zbardhur detaje të tjera në lidhje me aksidentin e djeshëm në Lezhë, nga i cili mbeti i vdekur një person dhe
U vra në Siri, kush ishte Lavdrim Muhaxheri, “Kasapi i Kaçanikut” (FOTO LAJM) Lavdrim Muhaxheri, dhe vëllai i komandantit të shqiptarëve në ISIS Ridvan Haqifi, Billal Haqifi, u vranë gjatë luftimeve
PROFIL/ Kush është Lavdrim Muhaxheri, "kasapi" i ISIS që u vra dje “Kasapi i Kaçanikut”, Lavdrim Muhaxheri, dhe vëllai i komandantit të shqiptarëve në ISIS Ridvan Haqifi, Billal Haqifi, u
Edhe kasap edhe trafikant, arrestohet shqiptari në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një 28-vjeçar dhe të dashurën e tij italiane pasi akuzohet për trafik drogë. Shqi
Shpat Kasapi i surprizon të gjithë, vesh fustanin e Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Shpat Kasapi i ka surprizuar të gjithë javë pas jave në YFSF. Jo vetëm për zërin që ia ka përshtatur çdo timbri që i ka
Sheqerinska dhe Kasapi tregojnë se si e përjetuan tmerrin e 27 prillit (VIDEO) Në ngjarjet e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, pre e sulmit të dhunshëm nga huliganët maqedonas ishin edhe deputetet
“Kasapi i Kabulit” u bën thirrje talebanëve që t’i japin fund luftës Gulbuddin Hekmatyar, njëri prej kryekomandatëve më famëkeq të Afganistanit, u ka bërë thirrje “vëllezërve” të tij taliba
A flet ende me Afërditën pas ndarjes, ja si përgjigjet Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Lidhja disa vjeçare e Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt vazhdon të përflitet ende edhe sot, vite pasi ata i dhanë fund
Organizatori i koncerteve: Irma Libohova kërkoi 1200 euro, më kërcënoi me një trim Organizatori i koncerteve në vende të ndryshme të Greqisë, Ari Kasapi, ka reaguar pas akuzave që i bën këngëtarja Irma L
E quajti gej Shpat Kasapin?! Arian Çani tregon se si qëndron e vërteta “Your Face Sound Familiar” ka nisur trasmetimin e tij në Tv Klan dhe si gjithmonë priten surpriza, debate e performanca
Rrëfen Papa Françesku: Kur isha i vogël doja të bëhesha kasap Papa Françesku, teksa ka mbajtur një takim me disa fëmijë adoleshentë gjatë vizitës në famullinë romake të Shën Marisë J
"Kasapi i Ballkanit", Lavdrim Muhaxheri kthehet në Kosovë Nga Marco Pacini Janë duke u rikthyer me qindra. Nga Siria, Iraku. Mundja e ISIS-it në fushën e luftës dhe rrudhja e
Nëna e Shpat Kasapit, kandidate për deputete në listën e LSDM-së Nëna e këngëtarit Shpat Kasapi, Gjylymsere Kasapi do të jetë në listën e partisë maqedonase LSDM. Ajo është vendosur