999 rezultate për

kartonin

De Rossi, Mourinho e do që në janar Real Madrid kërkon mesfushorin Daniele De Rossi, për kartonin e të cilit i ka ofruar Romës shumën e 25 milionë eurove. T
Bayern këmbëngul për Ozil Bayern Munchen nuk heq dorë nga Mesut Ozil. Edhe pse mesfushori turko-gjerman deklaroi se nuk ka asnjë motiv për tu larg
Kur festimi i veçantë ndëshkohet me të kuq (VIDEO) Goli i bukur i Duvier Riascos, futbollist i Tijuana, ia vlen të festohet në mënyrë tejet të veçantë. Kështu, sulmuesi ko
"Kasapi" i futbollit merr kartonin e kuq nr.41 (VIDEO) Në fillim e shkel në kokë dhe kur kundërshtari është në tokë e godet në fytyrë. Nuk bëhet fjalë për një ndeshje wrestlin
Milan në krizë (VIDEO) Udinese i ka dhënë "shuplakën" e rradhës Massimiliano Allegrit pasi e ka mposhtur nënkampionin e Italisë në Friuli me re
Nastasiç shumë pranë City-t Është në përfundim e sipër tratativa mes Fiorentinës dhe Manchester City për transferimin e mbrojtësit serb, Matija Nast
Merr të kuq dhe sulmon arbitrin (VIDEO) Skualifikimi që do të marrë do të jetë me të vërtetë shembullor. Po flasim për futbollistin brazilian të Tupy, ekip i di
Dua vetëm Real Madrid-in “Dua vetëm Realin e Madridit”. Është kjo deklarata që nuk ka nevojë për interpretim e Luka Modriç, e cila publikohet nga
6 "BIg-ët" në gjurmët e Van Persie (FOTO LAJM) Lista e klubeve që kërkojnë Robin van Persie duket se shtohet çdo ditë. Pas deklaratave të sulmuesit të Arsenalit që nuk
Barça ngul këmbë për Thiago Silvan Milani është i hapur të bisedojë për kartonin e mbrojtësit brazilian, Thiago Silva, pavarësisht mohimeve të administrato
Barça do me çdo kusht Thiago Silvën Edhe pse pas dorëheqjes së Pep Guardiolës nuk është bërë zhurmë për ndryshimet në formacion, trajneri i ardhshëm, Tito V
Barcelona "spiunon" Coutinho Forma e mirë që po kalon me fanellën e Espanyol nuk po kalojnë pa u vënë re. Coutinho, i cili po aktivizohet në Primera
1 ndeshje dhe 600 euro gjobë për Pique Gerrard Pique është dënuar me një ndeshje pezullim dhe 600 euro gjobë për kartonin e kuq që mori në ndeshjen me Sporting
Newcastle futet në “valle” për Xherdan Shaqirin Alan Pardew, trajner i Newcastle, sipas asaj që raporton "The Sun", i ka ofruar një kontratë sulmuesit 20-vjeçar të Lens
Inter me mision në Brazil për Bruno Cortes Vazhdon misioni amerikano-jugor për Drejtorin Sportiv të Inter, Piero Ausilio. Klubi zikaltër ka dërguar drejtuesin e sa
Kili i nxjerr "kartonin e kuq" 5 futbollistëve të saj Midis pesë kilenëve të ndëshkuar nga tranjeri i kombëtares së Kilit, Claudio Borghi, gjëndet edhe mesfushori i Juventusi
Karton të kuq që në sekondën e 15-të (VIDEO) Futbollisti Nader Fathollahi, i cili luan për skuadrën iraniane Mes Sarcheshme, do të kalojë në histori me kartonin e ku
Juventusi blen kartonin e Matrit Juventus ka arritur marrëveshje me Cagliarin për blerjen e sulmuesit Alessandro Matri, kanë njoftuar mediat italiane të
City vazhdon të sulmojë për kartonin e Bale Manchester City do të ofrojë 40 milionë € për talentin e Tottenham Hotspur, Gareth Bale, i cili u shpall lojtari i vitit
Alonso: Gjyqtari e ekzagjeroi me kartonin e kuq "Ndëshkimi me karton të kuq i Pepes ishte i ekzagjeruar". Ky është komenti i mesfushorit të Realit të Madridit, Xavi Alo