999 rezultate për

kartonin

City blen "Messin maroken" (VIDEO) Manchester City ka fituar betejën për Brahim Abdelkader Diaz për 300 mijë paund. Talenti 14-vjeçar i Malagas është quajt
CR7 e meritoi kartonin e kuq (VIDEO) Cristiano Ronaldo dje udhëhoqi përfaqësuesen e Portugalisë drejt një fitoreje shumë të rëndësishme përballë Suedisë në n
Paraguaj, futbollisti karate me arbitrin (VIDEO) Ndërhyrja e mbrojtësit të Porvenir në minutën e 71 i kushtoi shumë një ndeshjeje mes të rinjsh në Paraguaj. Mbrojtësi e
Nuk ndalet United: 92 milionë për CR7-ën Lajm bombastik ai që përcjell sot tabloidi britanik "Daily Star": Manchester United nuk heq dorë nga rikthimi i Cristian
Edhe Lille kërkon Samir Ujkanin Pas interesimit zyrtar të Udineses, që sheh te portieri 25-vjecar zëvendësuesin ideal të Zeljko Bërkiç, tashmë edhe një
Di Maria + 25 milionë për Vidal, Juve: Kurrë tek ju Carlo Ancelotti e do me çdo kusht Arturo Vidal, por gjithashtu edhe drejtuesit e tjerë të Real Madrid, me në krye presid
City në sulm për El Shaarawy: 25 milionë dhe Tevez Stephan El Shaarawy dukej i destinuar të ishte flamuri i Milan: mosha, cilësia dhe deklaratat e të riut kuqezi ishin në
Tifozët e Liverpool "i venë flakën" Suarez-it (FOTO LAJM) Tifozëve të Liverpool nuk i ka pëlqyer aspak deklarata e fundit e Luis Suarez. Sulmuesi uruguajan u shpreh se dëshiron t
Real Madrid: 23 milionë dhe Callejon për Suarez Real Madrid është duke punuar për merkaton e verës dhe për goditjet e saj në mënyrë që të rikthehet sërish te titulli ka
Barça do Musleran, Galatasaray refuzon 17 milionë Me Victor Valdes drejt Monacos, për Barcelonën pas blerjes së Neymar është kthyer në domosdoshmëri edhe gjetja e një por
"Bomba" nga Spanja: Lewandowski te Barça Lajm bombastik ai që raporton "El Mundo Deportivo" përsa i përket Robert Lewandowskit. Pep Guardiola mund të jetë çelësi
Heq fanellën: karton i verdhë, ndërhyrje killer: i kuq (VIDEO) I ka ndodhur Pablo Ledesmas, ish mesfushorit të Catanias tani pjesë e Boca Juniors. Gjatë ndeshjes së Copa Libertadores
Bayern-Real, luftë për Lewandowskin Real Madrid do të përfshihet në një garë të egër me Bayern Munchen për kartonin e polakut Lewandowski, ndonëse ai ka nj
Bale, ëndrra më e fundit e Guardiolës Si mund të përmirësohet një skuadër që aktualisht është perfekte? Me Gareth Bale. Ëndrra e fundit në shtëpinë bavareze ë
Ramos: S'e mora qëllimisht kartonin Sergio Ramos ka qeshur me sugjerimet se ai mori një karton të verdhë në ndeshjen e djeshme kundër Galatasaray me qëllim
Tifozi i Unitedit dënoncon Cuneyt Cakir Stacioni policor i Nottinghamshire ka bërë të ditur se gjatë ndeshjes Manchester Unitedit - Real Madridit, një tifoz i “
Ibra i nervozuar me kartonin e kuq Goli i Adil Rami por mbi të gjitha përjashtimi i Zlatan Ibrahimoviç në minutën e 92 zbehën festën e Paris Saint Germain
Ancelotti: Ibra nuk e meritonte kartonin e kuq (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç nuk është në Champions League ashtu siç e tregon veten në kampionat. Kryegoleadori i parizienëve dhe
5 javë pezullim për Sergio Ramos (VIDEO) Komisioni i Disiplinës në Spanjë do të dalë me një vendim përsa i përket Sergio Ramos. Mbrojtësi i Real Madrid rrezikon
Barça: Bojan kushton 14 milionë euro Sipas së përditshmes spanjolle "Sport", Milani është gati për ta blerë komplet kartonin e sulmuesit Bojan Krkiç gjatë me