E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

kartonin

ANALIZA/ “Dy penalltitë e Izraelit të drejta, ja ku gabuan Gjimshiti dhe Berisha” Humbja e kuqezijve përballë Izraelit më një rezultat 3 me 0, ngjalli reagime nga më të ndryshmet nga tifozët të cilët of
Sokol Jareci mbron "të urryerin" Aytekin: Vendimet e gjyqtarit, konform rregullave (VIDEO) Dy kartonë të kuq me Shqipërinë që e mbylli ndeshjen me Izraelin më 9 lojtarë. Dy 11-metërsha të akorduar për miqtë. Ajo
MOVIOLA/ Ish-gjyqtari Jareci analizon dy rastet e vendimeve të arbitrit gjerman Ajo që ndodhi në sfidën kualifikuese në Elbasan Arena duket e pabesueshme, megjithatë arbitri turko-gjerman, Aytekin nuk
Berat Gjimshiti: Ja çfarë më tha gjyqtari për penalltinë dhe kartonin e kuq (VIDEO) Kombëtarja shqiptare është mposhtur në stadiumin Elbasan Arena kundër Izraelit me rezultat të thellë 3-0. Berat Gjims
Ansi Agolli flet për kartonin e kuq të Berishës Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli, është i mendimit se duhet ta harrojnë sa më parë humbjen tronditëse nga I
Ja si e komenton Xhaka kartonin e kuq Granit Xhaka nw rrjetin social Facebook ka falënderuar fansat për mbështetjen që i kanë dhënë, duke mos komentuar karton
Wenger bën një deklaratë interesante për kartonin e kuq të Granit Xhakës Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka deklaruar se Granit Xhaka meritoi karton “të verdh të errët” pas ndërhyrjes në M
Juve arkëton edhe 61 milionë euro, ja 3 yjet që shet (FOTO LAJM) Juventus ka një grup të mbushur me yje. Arkat e bardhezinjve u mbushën pas shitjes rekord të Pogbasë, por kampionët e It
Januzaj-Junajtid: Ju lutem, më shisni! Adnan Januzaj u ka kërkuar drejtuesve të Mançester Junajtid që ta shesin kartonin e tij. Futbollisti 21 vjeçar ishte një
50 milionë euro për kartonin e Mauro Icardit Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi është gjithnjë e më larg Interit. Argjentinasi përflitet për një kalim te Arsenali, tek
Lenjani merr tri oferta për t'u larguar Ermir Lenjanit mund të ndryshojë ambient gjatë verës. St. Etien është ekipi që ka nisur interesimin dhe është një nga pi
"Meta i ka nxjerrë Ramës kartonin e kuq për koalicionin" Takimi mes kryeministrit Rama dhe kreut të opozitës Basha ka marrë edhe vëmendjen e ish kryeministrit Berisha. Ai parash
De Biasi: I zhgënjyer për lojën, pa kartonin do kishim barazuar Trajneri i kombëtares Gianni de Biasi pas humbjes me Austrinë ka deklaruar për mediat se ndihet shumë i zhgënjyer nga lo
Walcott kërkon "divorcin" me Arsenalin Theo Walcott po bënë gati valixhet për t’u larguar nga Arsenali në fund të këtij sezoni. Sipas asaj që raportojnë mediat
Fundoset United (VIDEO) Pasi kishte fituar dy herë rresht, United është ndaluar nga ana e West Bromwich Albion me rezultatin 1:0. Ekipi i Uni
Wenger nuk dorëzohet për titullin Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka thënë se ndihet shumë i lumtur për barazimin 2 me 2 me Tottenham. Arsenali dhe
"Gallatë" në Galatasaray-Trabzonspor, futbollisti "nxjerr me të kuq" arbitrin (FOTO-VIDEO) Ndeshja e kampionatit turk mes Galatasaray-it dhe Trabzonspor-it po bën "xhiron e botës" për numrin e lartë të kartonave
Juve, dopio-goditje te PSG nëse ikën Morata (FOTO LAJM) Lajmi i ardhur nga Spanja se, Real Madrid do te rimarre Alvaron Moratan ne fund te ketij sezoni, ka vene ne levizje drej
Milani i thotë "Jo" 16 milionëve për Niang M'Baye Niang nuk do te veshe fanellen e Leicester City-t. Milani ka bllokuar shitjen e sulmuesit francez te "Foxes", per
40 vjeç dhe ende se ka "shijuar" kartonin e kuq Lojtari më i vjetër aktiv në kampionatet më kryesore europiane, është Juan Carlos Valeron i cili është 40 vjeç dhe luan