999 rezultate për

kartonin

85 milionë euro dhe kartonin e yllit të ekipit, PSG i vendos fatin Neymar Duket se e ardhmja e Neymar është larg francezëve të PSG. Klubi ka nisur negociatat me RMD vetëm që të mos ia shesë k
Rregull i ri në futboll, karton i kuq i përkohshëm Futbolli anglez përpiqet që të reduktojë numrin e faulleve, zënkat në fushë dhe protestat e tepruara ndaj arbitrit, duke
"Tërbohet" Messi, përleshet me Medel dhe ndëshkohet me karton të kuq (VIDEO) Argjentina po fiton me rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Kilit e vlefshme për medaljen e bronztë në Kupën e Amerikës.
Golashënuesi i Kombëtares drejt Turqisë Pasi përfundoi periudhën e huazimit te Lugano, Armando Sadiku nga grumbullimi i kombëtares shqiptare bëri me dije se pas
Liverpool arrin akordin me yllin e Lyon-it Liverpool arrin të sigurojë talentin e Lyon, Tanguy Ndombele për sezonin e ardhshëm. Sipas mediave angleze, "The Red
Real Madrid arrin marrveshje me Eriksen Sipas "Dario" dhe dhe "AS" Real Madrid tashmë ka arritur një marveshje me yllin e Tottnhamit Christian Erkisen. "Los
Juventus favorit për yllin Lyon-it Mediat angleze shkruajnë se Juventusi udhëheq garën për të siguruar shërbimet e Tanguy Ndombele nga Lyon. Mesfushori
UEFA nis hetimet ndaj Ramosit për kartonin e qëllimshëm kundër Ajaxit Komiteti Disiplinor i UEFA-s ka vendosur që edhe zyrtarisht të hapë rast kundër Sergio Ramosit, pasi qendërmbrojtësi i R
Ish-arbitri spanjoll: Ramos nuk e meritoi kartonin e kuq Ish-gjyqtari spanjoll Andujar Oliver beson se penalltia e Gironës kundër Real Madridit u dha drejtësisht nga gjyqtari Gu
De Laurentis: Kam refuzuar 105 milion euro për kartonin e Koulibaly Aurelio De Laurentis ka zbuluar një prapaskenë mjaft interesante, në lidhje me një ofertë faraonike që ka marrë nga kamp
Chelsea është i bindur, fillon bisedimet me Realin për blerjen e Kovacicit Mesfushori kroat, Mateo Kovacic është huazuar te Chelsea deri në përfundim të këtij sezoni, shkruan Albeu.com. Siç ra
Lazio refuzoi 120 milion euro për Milinkovic-Savic ''Corriere della Sera'' ka zbuluar një tentativë në merkaton e verës që lamë pas, por që në fund nuk u konkretizuar me s
Milan apelon kartonin e kuq të Higuainit Avokatët e Gonzalo Higuain dhe Milan kanë apeluar rastin e kartonit të kuq të këtij të parit, pasi që Serie A e dënoi me
Talenti i Realit shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Talenti brazilian Real Madridit, Vinicius Jr ka shënuar një gol fantastik nga gjuajtja e lirë, para se të ndëshkohej me
Morata jashtë forme, Chelsea në kërkim të një bomberi Chelsea pagoi plot 75 milionë euro te Reali i Madridit, për të marrë kartonin e sulmuesit Alvaro Morata verën e 2017, po
CR7 rrezikon të dënohet nga UEFA, sot merret vendim për kartonin e kuq Kartoni i kuq i Cristinao Ronaldos, i marrë me datë 19 shtator në ndeshjen e parë të Champions LEagues, vijon ende të je
Presidenti u Juves reagon për kartonin e kuq të CR7 Cristinao Ronaldo ka pasur debutimin më të keq të mundshëm në Champions League me klubin e Juventus. Ai është prjash
Simeone ka një sygjerim për kartonin e kuq të CR7 Cristiano Ronaldo së fundmi është bërë pretagonist në faqet e para të mediave sportive për shkak të një kartoni të kuq,
Lippi për kartonin e kuq të Ronaldos: Gjyqtari kishte haluçinacione Ish-trajneri i Juventusit, Lippi, në një intervistë për “Tuttosport” ka deklaruar se nuk është fare dakort me gjyqtarin
Juventusi apelon kartonin e kuq të Ronaldos Cristiano Ronaldo nuk pati një debutim të mirë në Champions League pasi u largua nga fusha me karton të kuq, pas 29 minu