999 rezultate për

kartona

Dy kartona të verdhë në 5 minuta, ky është Lorik Cana (VIDEO) Vështirë të gjesh një ndeshje ku Lorik Cana nuk merr të paktën një karton, por në sfidën e djeshme kundër Milanit kapite
Derbi përfundon me sherr masiv, 12 kartona të kuq (VIDEO) Përfundoi me një sherr masiv derbi i Rio Negros mes Deportivo Roca dhe Club Cipolletti, dy skuadra që marrin pjesë në tu
Tuna dhe Cozman tashmë në kartona vizatimorë (FOTO LAJM) Tuna dhe reperi Cozman kanë krijuar fansa të zjarrtë pas këngës së tyre “Fenix”. Këngëtarja ka treguar një detaj të
"Brazil 2014", yjet e Botërorit kartona (FOTO LAJM) Çdo ditë që kalon i mafrohet më shumë evenimentit më të madh sportiv të vitit, Kupës së Botës "Brazil 2014". Kombëtaret
22 yjet që kanë humbur finalen e Champions-it (FOTO LAJM) Një faull i panevojshëm ndaj Bastian Schweinsteiger dhe një karton i verdhë nga portugezi Pedro Proença bënë që mesfusho
Sherr masiv në fushë, 8 kartona të kuq (VIDEO) Episod shumë i shëmtuar në kampionatin rajonal të futbollit në Brazil. Ndeshja mes Potriguar dhe Barauna u shndërrua në
Milan-Torino, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Clarence Seedorf do të synojë sot në mbrëmje të marrë fitoren e tretë rradhazi në Serie A që kur mori drejtimin e "Djall
Një avion prej kartoni (FOTO-LAJM) Për ndërtimin e këtij avioni Boeing 777 prej kartoni do të duhej ndihma e shumë personave por një student ka vendosur që
Roma e pathyeshme?! Shkoni pyesni Juven (VIDEO) Juventusi ka shkatërruar Romën me rezultatin 3-0, në një sfidë plot emocione ku kishte gjithҫka, ritëm lojë të lar
Tweet-i i Balotellit: Arbitër, Gëzuar Krishtlindjet! Milan humbi derbin me Interin, por nuk është i vetmi. Nga ndeshja e mbrëmshme mesa duket ka humbur edhe arbitri nga Berg
Top 10 futbollistët më të "skuqur" në historinë e La Ligas (FOTO LAJM) Mbrojtësi andaluzian i Real Madrid Sergio Ramos është pjesë e Top 10 futbollistëve me më shumë kartona të kuq në histori
Stërvitje speciale për 4 juventinë (VIDEO) Futbollistët e Juventus Fernando Llorente, Carlos Tevez, Andrea Barzagli dhe Fabio Quagliarella kanë qënë protagonistë t
Balotelli, rekord për kartona Mediat shkrujnë shpesh për sulmuesin e Milanit Mario Balotelli. Në disa raste për paraqitjen e tij në fushë dhe në të tj
Kartonat, ja 12 lojtarët që rrezikojnë me Zvicrën (FOTO LAJM) Plot 12 lojtarë të Kombëtares rrezikojnë për shkak kartonash të humbasin ndeshjen e fundit eleminatore kundër Qirpos. Nd
Tërbimi i Balotellit, Milan në ankth (FOTO LAJM) Nuk përfundojnë lajmet e këqija për Milan që, pas humbjes së mbrëmshme përballë Napolit, rrezikon të humbasë për dy javë
Fati Iseni ndërtoi shkollë me kartona në Ellovë (FOTO-LAJM) Kryetari i Komunës së Studeniçanit Azem Sadiki me kërkesë të prindërve të fshatit Ellovë, ka vizituar shkollën fillore t
Gjyqtari ka harruar kartonat në "shtëpi" (VIDEO) Të gjithë ne sigurohemi që para se të shkojmë në punë të kemi marrë mjetet që na sherbejnë për të kryer punën mirëpo gjy
Kartonat e verdhë, një "zakon" i Real Madrid (FOTO LAJM) Historia përsëritet. Xabi Alonso dhe Sergio Ramos, të njëjtët protagonistë ashtu si tre vjet më parë në "Amsterdam Arena
Pesë kartona të kuq, ndërpritet ndeshja Nuk ndodh shpesh të ndërpritet lojë për shkak të kartonave të kuq të nxjerrë në një ndeshje por kjo gjë ka ndodhur në
Sergio Ramos, "Mbreti" i kartonave Që kur luan në "Santiago Bernabeu" për ngjyrat e Real Madrid, Sergio Ramos numëron një breshëri kartonësh të verdhë e të