999 rezultate për

kartona

Kartona të kuq dhe hakmarrje, Tirana përmbys Vllazninë Tirana e realizoi me sukses misionin “hakmarrje” ndaj Vllaznisë. Në Loro Boriçi përfundo gjithçka me fitoren 1-0 të kuqe
Arbeloa: “Në 3 ndeshje, Reali ka pranuar aq kartona të kuq sa Barça në dy sezone” Ish-lojtari Madrilen, Alvaro Arbeloa ka thënë se në 3 ndeshje Real Madridi ka pranuar po aq kartona te kuq sa Barcelona
Rekord i keq i Real Madridit për kartona të kuq në këtë fillim sezoni Klubi Madrilenka pranuar tashmë 3 kartona të kuq në 5 ndeshjet e para zyrtare në Spanjë, ndërsa të gjithë sezonin e kalu
Reali mposht Deportivon, Ramos vazhdon të shtojë numrin e kartonave të kuq (VIDEO) Real Madrid ka arritur të triumfojë me rezultain e pastër 0-3 në ndeshjen ndaj Deportivos. Në ndeshje u vu re sërish
Plas sherri në Kukës, Enea Jorgji jep dy kartona të kuq (FOTO LAJM) Enea Jorgji turpi i gjykimin në “finalen” e madhe mes Kukësit dhe Skënderbeut. Situata është tenisionuar me arbitrin
Kartona dhe aksione në Kukësi-Skendërbeu, dominojnë korçarët me 10 lojtarë Sapo ka nisur pjesa e dytë në super sfidën mes Kukësit dhe Skëndërbeut, pasi pjesa e parë përfundoi me rezultatin e bard
Llogaritë e “kartonave”, nga sa deputetë ka Rama dhe “qeveria e besimit” në Kuvend LSI dhe PDIU kanë braktisur PS duke deklarauar se nuk do të marrin pjesë në zgjedhje nëse opozita nuk futet. Ndërkoh
Me fishekzjarre dhe kartona, Italia është shumë e fortë për Shqipërinë (VIDEO) Kombëtarja shqiptare ka pësuar humbjen e tretë më radhë, pasi është mposhtur nga Italia me rezultat të pastër 2:0. G
SHËNIM/ Si Shpëtim Idrizi po i rrit "çmimin" kartonave të tij në Kuvend Pavarësisht forcës së saj, protesta e demokratëve në shesh si edhe bojkoti i Kuvendit e ka vënë nën presion Ramën, gjë t
Ndryshon rregulli i pezullimit për shkak të kartonave në Premier League Futbollistët e Premier League të cilët ishin vetëm një ndëshkim larg pezullimit në ditët e fundit të vitit, ishin të lum
Kartonat/ Ja futbollistët që rrezikojnë të mos luajnë ndaj Italisë Izraeli do të jetë pengesa e radhës së kuqezinjve tanë e cila do të vendosë shumë për pozicionin që do të kemi në fund t
Një gjerman vendos drejtësi ndaj Izraelit, është i frikshëm për kartona Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga ndeshja Shqipëri-Izrael, është caktuar edhe arbitri i kësaj sfide. Deniz Aitekin ë
Çfarë domethënie kanë kartonat e vegjël te pasta e dhëmbëve Shumica e njerëzve kur blejnë pastë të dhëmbëve e lexojnë vetëm emrin e kompanisë. Ndërkohë përpos markës është e rëndës
Përcaktohet gjyqtari i ndeshjes Shqipëri-Zvicër, është i frikshëm për kartona UEFA ka caktuar gjyqtarin e super ndeshje së parë Shqipëri- Zvicër. Gjykimi i këtij dueli delikat do të bëhet nga Carlos
Kur klasa politike krahasohet me personazhet e filmave me kartona (FOTO LAJM) Për personazhet politikë janë të dy anët e medaljes. Ka qytetarë të cilët ndjekin hap pas hapi çdo zhvillim, sikundër ek
Humbja e Chelseat e përmbledhur në kartona (VIDEO) Chelsea humbi dje 3-0 ndaj Manchester City-it, teksa nuk mungon as një video me kartona e krijuar nga faqja e njohur "44
Halimi: Nuk miratohen ligje drejtësie me kartona deputetësh me rekorde kriminale Edhe një herë tjetër deputeti Halimi apelon se nuk mund të miratohen ligje drejtësie nga deputetë me rekorde kriminale.
Chelsea mposht United-in (VIDEO) Chelsea ka arritur të triumfojë përballë skuadrës së Manchester United. Për skuadrën e Chelsea-s ka shënuar Hazard në
Ja sozitë e lojtarëve të Big Brother (FOTO LAJM) Edicioni i tetë i reality show-t Big Brother Albania duket se ka marrë vëmëndjen e duhur, e ndërsa kritikët tashmë kanë
Mjekja jep dorëheqjen: Emërime me kartona politikë Për shkak të kushteve të rënda nëpër spitale, një mjeke është detyruar që të japë dorëheqjen. Gjatë një denoncimi që ajo