999 rezultate për

karriera

Aksidenti, karriera e Azemit në rrezik Aksidenti i tmerrshëm që pësoi lojtari kosovar i Greuther Furth, Ilir Azemi mund t’i kushtojë atij karrierën si futbolli
Kate Winslet: Erdhi koha të rikthehem (FOTO LAJM) Aktorja 38-vjeçare Kate Winslet, përpos faktit që është një mama shembullore, ajo tashmë i ka vënë qëllim vetes që karri
Disa këshilla kur karriera kërcënon lidhjen Karriera apo familja??? Mes këtyre të dyjave duhet që të zgjedhësh, pasi marrëdhënia në çift vështirësohet kur je përqën
Biberaj: Karriera ime politike nuk është mbyllur Aleksander Biberaj sqaroi edhe njëherë sot arsyet pse emri i tij nuk ndodhej në listat e FRD-së për kandidatë për depute
Diana Avdiu: Karriera para dashurisë Sukseset e modeles së njohur Diana Avdiu nuk kanë të ndalur. Këto suksese ajo po i arrin me përkushtimin e madh që po bë
Dëmtimi, Zanetti: Karriera ime nuk ka përfunduar “Karriera ime nuk ka përfunduar. Do të rikthehem më i fortë se më parë”. Kështu është shprehur kapiteni i Interit, Javie
Edhe CR7 e mohon: Nuk ka klane te Reali Lojtarët e Real Madrid zgjedhin revistat kulturore për të folur rreth situatës në dhomat e zhveshjes. Pas Xabi Alonsos q
Në jetën e Miley Cyrus ka dicka më të rëndësishme se karriera Miley Cyrus ka diçka më të rëndësishme se karriera e saj dhe ajo është marrëdhënia që ka me të fejuarin e saj, aktorin L
Chelsea blen Brooklyn Beckham (VIDEO) Fanella e Chelsea-r arrin në familjen Beckham. Kësaj rradhe nuk bëhet fjalë për aventurën e rradhës të "Spice Boy" David
Chris Brown nuk mund të rrijë pa Kerrueche Edhe pse Chris Brown njoftoi ndarjen nga modelja Karrueche në fillim të muajit duke e argumentuar këtë vendim me rilindj
Gara për kreun e KQZ-së, karriera juridike e kandidateve Në seancën e së enjtes pritet të formësohet struktura e re e Komisionit Qëndoror të Zgjedhjeve. Ndërsa janë përcaktuar k
Ndërron jetë Yitzhak Shamir Mediat izraelite kanë raportuar se ka vdekur ish kryeministri i Izraelit Yitzhak Shamir(96). Shamir ka qenë kryeministër
Balotelli pezullohet për 9 ndeshje Mario Balotelli rrezikon të mos grumbullohet me kombëtaren italiane në Euro 2012 nëse Federata Angleze vendos të pezullo
Më parë karriera, pastaj dashuria Këngëtarja Dafina Rexhepi është shumë e qartë - ai që e do atë dhe që pretendon të fillojë lidhje të dashurisë me të duh
Transplanti, në rrezik karriera e Abidal Të enjten Barcelona ka lajmëruar se Eric Abidal duhet t’i nënshtrohet një transplanti mëlçie dhe kjo gjë i rrezikon seri
Karriera dhe varfëria “vrasin” 9000 jetë në vitë Shqiptarët mbeten ende shumë larg përdorimit të metodave kontraceptive për tu mbrojtur nga shtatzanitë e paplanifikuara.
Karriera dhe varfëria çon në abortimin e fëmijëve Në Shqipëri regjistrohen çdo vit rreth 9 mijë ndërpreje shtatzanie. Të dhënat publikohen nga Instituti i Shëndetit Publi
Dikur dhe sot, Pep Guardiola (FOTO LAJM) Ndërsa vazhdojnë spekulimet nëse Guardiola do të vazhdojë të rri në Camp Nou apo do të kalojë në një skuadër tjetër, Por
Dëmtim i rëndë për Currin, në rrezik karriera Gençlerbirligi është bërë i famshëm muajt e fundit për faktin që trajneri i tij i beson një fallxhori fatin e formacioni
Cesc: Barça dhe Arsenal, dy "zemrat" e mia Cesc Fabregas ka bërë një përmbledhje të 6 muajve që luan me Barcelonën pas aventurës së gjatë në Angli me Arsenalin dhe