999 rezultate për

karriera

Karriera e Schweinsteiger nuk mbyllet këtu, kërkon rinovimin e kontratës me Chicagon Bastian Schweinsteiger do të vazhdojë të luajë në Major League Soccer. Mesfushori gjerman i cili përfundoi kontratën
Çiljeta sërish shtatzënë? Prej vitesh është lakuar si një nga femrat më tunduese të skenës shqiptare. Çiljeta u bë furrishëm pjesë e artistëve
Sportisja e njohur: Dua një fëmijë, karriera më ka lënë pa familje Sportisja e njohur, Klodiana Shala është shprehur se ka pasur dëshirë të adoptojë një fëmijë duke shtuar se karriera e k
Hoqi dorë nga karriera për të dashurin xheloz, modelja e njohur shtatzënë Bukuroshja e ekranit ia doli që në pak kohë të shndërrohej në kryefjalën e mediave. Foto seksi, lidhje të përfolura, pus
Nik Xhelilaj merr rolin kryesor në një serial turk, ja ku do ta shohim (FOTO LAJM) Karriera e tij në shtetin turk duket se po shkon më së miri. Nuk Xhelilaj, aktori simpatik shqiptar prej vitesh ka lënë
U ekzekutua dje në lokal, ja karriera e drejtorit të OSHEE-s në Vlorë Atentati i mbrëmshëm në Vlorë i mori jetën Roland Saliu drejtorit të “OSHEE Vlorë”. Ai u vra pasditen e djeshme në s
Operohet Ibra, karriera e suedezit nuk është në rrezik Lajme mjaft të mira për Zlatan Ibrahimovic. Karriera e suedezi ende nuk ka mbërritur në fund. Bomberi i njohur është ope
Karriera e Ilir Metës, nga dyert e FRESH në zyrën e kreut të shtetit Ilir Meta pritet të marrë sot votat për të drejtuar shtetin shqiptar nga posti i Presidentit të Republikës. Ilir Meta 48
Përfundon karriera e Ibrahimovicit? Zlatan Ibrahimovic po kalon periudhën më të vështirë në karrierën e tij. Sulmuesi suedez, ka këputur ligamentet në lë
Si nisi karriera dhe cilat ishin planet e Ergi Dinit (FOTO LAJM) Artisti i ri Ergi Dini, i cilësuar si një nga zërat më të fuqishëm shqiptarë, kishte nisur që i vogël të merrej me këngë
10 trajnerët që kanë fituar më shumë trofe në karrierën e tyre (FOTO) Ka trajnerë kanë qenë të lidhur për një kohë të gjatë me disa klube, ku kanë arritur që të koleksionojnë shumë trofe. Ka
Visho Ajazi nga emigrant në Greqi në misionet në Spanjë dhe Arabi Nga emigrant në Greqi e deri në drejtimin e SHISH. Është për tu pasur zili e gjithë karriera e Visho Ajazit, ku ndër vit
Emina Cunmulaj: Burri priste djalë, mund të heq dorë nga karriera Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Cunmulaj, në një intervistë të fundit për revistën “Grazia” në Mal të Zi, ësht
Nga mit në "Mister" Zizu, karriera e një legjende (FOTO LAJM) Një mit i rrethuar me një talent të veçantë. Kështu është cilësuar shpesh herë Zinedinë Zidane. Me një karrierë të jasht
“PD të ndahet nga rrugaçët më kollare që vranë karrierat e atyre që nuk u bënë palë në grabitje” Ferdinand Xhaferaj është një ndër zërat më të moderuar në Partinë Demokratike, duke mbajtur vazhdimisht qendrim konstruk
Karriera e Shvajnit me Bayernin në 12 foto (FOTO LAJM) Pas 17 vitesh, 20 trofesh, 66 golash dhe saktësisht 500 ndeshjesh me Bayernin, Bastian Schweinsteiger largohet nga kampi
Champions, Pirlo: Ëndërroj një finale Juve-Real Sfida e Juventusit në 1/8 e Champions League kundër Borussia Dortmund është pas një jave, por në shtëpinë e kampionëve t
Richard Gere do i paguajë 100 milionë dollarë ish gruas? Një ndarje miliona dollarësh do të jetë për aktorin Richard Gere, ku sipas ish gruas e cila ka qënë një modele, i është
Bayern Munchen, karriera e Schweinsteiger në rrezik? Tjetër problem në shtëpinë e Bayern Munchen: sipas asaj që shkruan "Tuttosport", karriera e Bastian Schweinsteiger mund
Karriera e Contes: Nga Lecce te stoli i Italisë (FOTO-VIDEO) Nga debutimi në Serie A me fanellën e Lecces te triumfi me Juventus, fillimisht si futbollist e më pas si trajner. Nëpër