999 rezultate për

karburanti

Vidhte karburantin, arrestohet 15-vjeçari Policia e Dibrës ka arrestuar në flagrancë një 15-vjeçar që zbrazte karburantet. Sipas burimeve te policise ne kete
Ford planifikon motorin më të vogël për 2013 Ford ka njoftuar mbi planet e tij për të ndërtuar motorin më të vogël për makinat në historinë e kompanisë, një 3-cilind
Mënyrat si të kurseni karburantin e makinës Kohët e fundit, jo vetëm cmimet e ushqimeve, frutave, perimeve, por edhe karburanti sa vjen dhe pëson rritje në treg. E