999 rezultate për

karburanti

Përplasen me karburantin, dy të vdekur në aksin rrugor Fier-Ballsh Dy persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik që ka ndodhur pasdi
Çmimet, karburanti pëson rritje Transporti për shqiptarët gjatë muajit korrik është bërë më i shtrenjtë, duke sjellë rritje të cmimit me 0.6 %. Kështu i
I shpëton për mrekulli aksidentit (VIDEO) Personi që do të shikoni më lartë mund të cilësohet me fat pasi për pak sa nuk është përplasur nga një autobus. Ngjarja
Kurrë mos ndizni çakmakun në një pikë karburanti (VIDEO) Nëpër pikat e mbushjes me karburant vendosen tabela treguese të cilat shpjegojnë rreziqet që ekzistojnë nga përdorimi i
Grabitën karburantin, arrestohet njëri prej autorëve Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e njërit prej autorëve të vjedhjes së një karburanti një natë më parë nd
Shtenjtohet karburanti, rritet përdorimi i biçikletave Nëse më 22 shtator bëheshin apele të shumta që të shkohet në punë pa vetura, në këmbë ose me biçikletë, shtrenjtimi i ka
Ford nxjerr në shitje Focus 1.0 Kompania amerikane e prodhimit të makinave, Ford, muajin e ardhshëm do të nxjerrë në treg makinë familjare me konsum të
Përmbarimi sekuestron pikën e karburantit Kredia e pashlyer ndaj një banke ka bërë që një pikë karburanti ne kryeqytet të sekuestrohet nga zyrat e përmbarimit. Pi
Meksike, gjëndet trupat e 15 të vrarëve Trupat e 15 personave të vrarë të hedhur në një stacion karburanti në shtetin perëndimor të Mikoacanit jane gjetur nga p
Vidhte karburantin, arrestohet 15-vjeçari Policia e Dibrës ka arrestuar në flagrancë një 15-vjeçar që zbrazte karburantet. Sipas burimeve te policise ne kete
Ford planifikon motorin më të vogël për 2013 Ford ka njoftuar mbi planet e tij për të ndërtuar motorin më të vogël për makinat në historinë e kompanisë, një 3-cilind
Mënyrat si të kurseni karburantin e makinës Kohët e fundit, jo vetëm cmimet e ushqimeve, frutave, perimeve, por edhe karburanti sa vjen dhe pëson rritje në treg. E