Përleshet me grabitësit pronari i shtëpisë në Durrës
999 rezultate për

karburanti

Makinat më joefikase në treg (FOTO LAJM) Rruga e gjatë që ka bërë industria e makinave ka sjellë dhe ndryshime të dukshme përsa i përket modeleve dhe faktit se s
Demi shkakton kaos në një karburant në Kumanovë (FOTO) Një dem ka shkaktuar kaos në një pikë karburanti në Kumanovë. Ai ka qenë fillimisht në autostradë, ndërsa më pas ka h
Shkupjani shpejton për në punë, shkatërron pompën e karburantit Një shkupjan që ka qenë duke ecur me makinën e tij duke shkuar në punë në një stacion karburanti në Autokomandë ka shkat
Vodhën paratë e një pike karburanti në Fier, në pranga dy të rinj Dy të rinj janë vënë në prangat e policisë, pasi kanë vjedhur paratë e një pike karburanti. Policia e Fierit bën me dije
Karburantet në autostradë, një në çdo 15 km Në rrugët urbane kryesore pikat e karburanteve do të jenë jo më pak se 500 metra, kurse për rrugët urbane dytësore dhe l
Grabitet me armë një pikë karburanti në Kavajë Maskat grabisin një sasi prej 300 mijë lekësh në një pikë karburanit në Kavajë. Sipas policisë ngjarja është shënuar në
Kërcënohet dëshmitari që pa makinën e drogës në Divjakë Kërcënohet me jetë dëshmitari i Divjakës i cili deklaroi pak ditë më parë se ishte në gjendje të identifikonte dy person
Fushë Krujë, shpërthen mjeti i parkur në afërsi të një karburanti Në automjet ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë. Nga të dhënat e para të policisë, bëhet me
FIA hedh poshtë apelimin e Red Bull Gjykata e Apelit e Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit (FIA) ka refuzuar të martën kërkesën e Red Bullit për heqje
Prishja e objektit, policia përplaset me pronarët Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë janë përplasur sot me pronarët e një pike karburanti në komunën Hekal të Mallakastrës të
F1, të gjitha skuderitë e sezonit të ri (FOTO LAJM) Pak orë na ndajnë nga ndezja e semaforëve jeshilë në Melburn, që do të sinjalizojnë edhe fillimin e sezonit të ri të For
Mashtrimi i karburanteve, arrestohen tre persona Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona pasi dyshohet se kanë kryer mashtrime me karburantet. Policia bën me dije se
Maskat grabisin pikën e karburantit Dy persona me maska kanë grabitur gjatë natës një pikë karburanti në fshatin Gramsh të Lushnjes. Mësohet se grabitësit e
Rrjedhje gazi në një pikë karburanti, evakuohen banorët tek Xhamlliku Rrjedhja e gazit në një pikë karburanti tek zona e Xhamllikut në Tiranë ka vënë në alarm sot në mbrëmje, policinë dhe fo
Dhjetë makinat më të shitura të 2013-s (FOTO-LAJM) Makinat me fuqi motorike të madhe nuk përbëjnë problem për amerikanët për shkak të çmimeve më të ulëta të naftës por edh
Plagoset nga hajdutët punonjësi i pikës së karburantit Një person është plagosur në Dobroshtë të Tetovës teksa tentonte të ndalonte dy hajdutë që kërkonin të vidhnin karburant
Përplaset avioni, 50 të vdekur në Rusi (VIDEO) Një Boeing 737 është përplasur në Rubin Kazan të Rusisë, ku kanë mbetur të vdekur 50 persona (të gjithë), 44 prej të cil
Grabitet pika e karburantit te “Komuna e Parisit” Një pikë karburanti është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një zonë të njohur si “Komuna e Parisit” në k
“Shkrirja bërthamore” kalon me sukses Kërkuesit e një laboratori amerikan kanë arritur një sukses vendimtar, sa i përket objektivit të tyre më të fundit për t
Shtyjeni edhe pak o "çuna" se arritëm (FOTO-LAJM) Këto foto nuk na bëjnë më përshtypje pasi nuk është hera e parë që i shohim. Mjetet e policisë të cilat mbeten në rrugë