999 rezultate për

karburanti

Skandal! Ja i kujt është karburanti që pengoi vendosjen e mbrojtëseve në autostradë Mbrojtëset anësore të autostradës Plepa – Golem, që u bënë shkak për vdekjen e dy fëmijëve në aksidentin e së shtunës, n
Asnjë i lënduar nga "shpërthimi" në një pikë karburanti Update- Lidhur me shpërthimin në një karburant në Lezhë, policia ka përcjellë detajet e para të ngjarjes. "Rreth orës 11
Eprorët e dy pilotëve merren në pyetje, hetim karburantit Aksidenti i datës 6 prill ku vdiqën dy pilotët për shkak të rrëzimit të helikopterit, dyshohet se ka ndodhur për shkak t
Ekzekutimi në Elbasan/ Pranga rojes së karburantit për moskallzim krimi Blutë e Elbasanit kanë vënë në pranga rojen e një karburanti për moskallzim krimi, lidhur me ekzekutimin e një 51 vjeçar
Maskat grabisin punonjësin e karburantit Në kërcënimin e thikës, maskat kanë grabitur gjatë mbrëmjes punonjësin e një karburanti në Shijak. Grabitja me dhunë ka
Burri harron gruan në një pikë karburanti Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Brazil, ku një burrë ka harruar në një pikë karburanti gruan e tij. Burri i quajtu
Maskat grabisin një pikë karburanti në Lezhë Një grabitje me maska ka ndodhur në rrethin e Lezhës, pranë një pike karburanti. Sipas të dhënave të para, 2 persona
Aksident me një të plagosur në superstradën Tiranë- Durrës Një i plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur në superstradën Tiranë-Durrës. Kjo ka sjellë bllokimin e seg
Koka: Masa konkrete për cilësinë e karburantit dhe jetëgjatësinë e automjeteve Ministri i Mjedisit, Lefter Koka, përshëndeti arritjen e marrëveshjes globale të Konferencës së Palëve në Paris, ditën e
SHËNIM/ Nën mëshirën e privatit Albeu.com Pikat e kaburanteve nuk janë furnizuar nga depozitat e importuesve të mëdhenj gjatë ditës së sotme dhe
Shënjestronin pikat e karburantit, policia përçan grupin Efektivët e policisë së Elbasanit, kanë arritur që të kapin një tjetër anëtar të grupit të grabitësve në pikat e karbura
Në kërkim 28 vjeçari i cili vidhte pikat e karburantit Një i ri i cili vidhte pikat e karburantit, në të paktën katër raste, tashmë është identifikuar nga ana e policisë. Vjed
Maskat grabisin me armë një pikë karburanti në Durrës Maskat kanë sulmuar sërish një pikë karburanti. Dy persona ende të paidentifikuar, nën kërcënimin e armëve kanë vjedhur
Ndotet bregdeti i Durrësit nga një sasi mbeturinash dhe karburanti Banorët e qytetit të Durrësit kanë denoncuar se një sasi e madhe karburanti është hedhur në det. Ndotja ka ndodhur në se
Shpërthim eksplozivi pranë një pike karburanti në Fushë-Krujë Fatmirësisht ka përfunduar pa të lënduar shpërthimi i një eksplozivi pranë një pike karburanti në Fushë-Krujë. Shpërt
Basha shigjeton sërish: Shqiptarët paguajnë më shtrenjtë prej taksës Rama Kryetari i PD, në postimin e radhës në Facebook ka publikuar një tabelë për të cilat i është referuar INSTAT-it , e për
Abuzim me pikat e karburantit në Tiranë, ja denoncimi i radhës (FOTO LAJM) Tashmë përmes rrjeteve sociale, duket se edhe më shumë dëgjohet zëri i qytetarëve, teksa denoncojnë raste të ndryshme ab
Kapen dy hajdutët e një pike karburanti në Tiranë Dy persona janë arrestuar sot pas sinjalizimit për grabitjen e një pike karburanti në kryeqytet. Në orët e para të mëngj
Incident në Paskuqan, PD thotë se militanti i PS qëlloi me pistoletë në tokë Përplasje me armë në Paskuqan. Një person është konfliktuar me disa persona të tjerë dhe më pas ka qëlluar me pistoletë
Volkswagen Tiguan me 150 kuaj fuqi (FOTO LAJM) VolkswagenTiguan është një model i cili është pajisur me motor motorit 2.0-litër TDI dizel i cili është pak më i fortë s