999 rezultate për

karburanti

LEZHË/ Shkrumbohet makina pranë një karburanti Një mjet është përfshirë nga flakët pranë një karburanti në Lezhë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Ky rast është s
Ministria e Financave: Asnjë pikë karburanti nuk do shesë më me pompa manuale Për shkak të abuzimeve të shumta me pompat manuale, Ministria e Financave ka urdhëruar përdorimin ekskluziv të regjimit
6 mjete të bllokuara në Maqellarë, shoferët: Po na mbaron karburanti (FOTO LAJM) Një situatë mjaft e rënduar paraqitet në Maqellarë, ku 6 automjete kanë mbetur të bllokuara që prej mëngjesit të sotëm.
Zbardhet e vërteta e tragjedisë së ekipit të Chapecoense-s Pas hetimeve që kanë zgjatur për shumë ditë, më në fund hetuesit kolumbianë kanë arritur që të dalin në përfundime për a
Raporti zyrtar, ja cilat janë shkaqet që çuan në përplasjen e avionit të Chapecoense Inspektorët e Aviacionit Civil në Kolumbi kanë prezantuar sot raportin paraprak mbi shkaqet e rrëzimit më 28 nëntor të a
DURRËS/Grabitet karburanti tek mbikalimi i Fllakës. Ja sa para vodhën 3 autorët Një karburant në Durrës është grabitur gjatë natës. Tre persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur rreth 150.000-200.00
E konfirmuar/ Avionit të Chapecoense i kishte mbaruar karburanti Autoritetet Kolumbiane por hetojnë për shkakun e aksidentit tragjik të avionit të skuadrës braziliane të futbollit Chape
Katastrofa botërore/ Ja pse u rrëzua aeroplani ku humbën jetën 72 pasagjerë Mungesa e karburantit mendohet se ka qenë shkaku i rrëzimit të aeroplanit që la të vdekur 72 pasagjerë në Kolumbi, përfs
Vjedhja e karburantit/ Punonjësit: S'kemi parë grabitës Detaje të reja kanë dalë në dritë sa i takon grabitjes së karburantit pranë Urës së Dajlanit. Vjedhja ka ndodhur në
Publikohen pamjet e grabitjes së karburantit në Lezhë (VIDEO) Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një pikë karburanti në Dajç, në aksin Lezhë-Shkodër. Personave ende
Lezhë/ 'Maskat' përgjakin rojen dhe vjedhin xhiron e karburantit Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një pikë karburanti në Dajç, në aksin Lezhë¬Shkodër. Personave e
Shpërthen cisterna / 73 të vdekur dhe 110 të plagosur Të paktën 73 persona kanë mbetur të vdekur dhe rreth 110 të tjerë janë plagosur pas shpërthimit të një cisterne karburan
Tentoi të grabiste pikën e karburantit në Çair, por qëllohet nga punonjësi Natën e kaluar në stacionin policor në Shkup është denoncuar se të njëjtën Gjatë mbrëmies së djeshme rreth orës 19:00 n
SARANDE/ Lihet në burg 27-vjeçari që vrau rojen e karburantit Gjykata e Sarandës caktoi sot masën e sigurisë "arrest me burg" për Arqile Koçin, i cili vrau me çifte rojen e një pike
Vrasja në Sarandë, flet dëshmitari: Ja si u vra Artani Kamerieri i lokalit ku u ekzekutua 44-vjeçari Artan Hoxha mëngjesin e së dielës shpëtoi për pak nga arma e autorit. A
Rrëfehet vrasësi i punonjësit të karburantit: U frikësova dhe qëllova (VIDEO) Vrasësi i punonjësit të karburantit në Sarandë ka rrëfyer të gjithë çastin kur ka shtënë me armë zjarri, ndërsa ka theks
Vrasja në Sarandë/ Jeta e vështirë dhe e dhimbshme e babait të dy fëmijëve Artan Hoxha, është personi që mbeti i vrarë ditën e sotme gjatë grabitjes së karburantit ku punonte, Ai mësohet se nuk
Publikohet videoja/ Ja momenti i vrasjes së punonjësit të karburantit në Sarandë (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar videon e momentit të grabitjes dhe vrasjes së ndodhur në një pikë karburanti në Sarandë.
Vrau punonjësin e karburantit, arrestohet pas 10 orësh autori Policia e Sarandës ka arritur të identifikojë dhe kapë brenda 10 orësh autorin e vrasjes së 44-vjeçarit Artan Hoxha, pun
Vrasja në Sarandë, policia identifikon autorin Një grabitje në qytetin e Sarandës sot në orët e para të mëngjesit në një pikë karburanti ka përfunduar me vdekje. Nga