999 rezultate për

karburanti

Tmerrohet pasagjerët, karburanti rrjedh nga krahët e avionit (FOTO LAJM) Pasagjerët e United Airlines po prisnin të fluturonin nga Nju Jorku për në Venecia kur papritur nga krahu i majtë i avio
Grabitje me armë në një pikë karburanti në Shtime (VIDEO) Një pikë karburanti në Shtime ka rwnw pre e plaçkitjes. Hajdutwt kwrcenuan me automatik punëtorin kujdestar, të cilit
ÇMENDURI/ 25-vjeçarja përplaset me karburantin, shpërthen në flake pompa (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në autostradën Tiranë-Durrës. Burime nga policia bëjnë me dije se
Keni makinë më të vjetër se 3 vite? Ja si ndryshojnë taksat Përcaktohen kriteret e reja për pagesën e taksës së qarkullimit të makinave dhe afatet për kolaudimin e tyre. Sipas
Grabitje në Tiranë, 3 “maskat” lidhin rojen dhe grabisin karburantin Një tjëtër grabitje karburanti ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se 3 persona
DETAJET/ Gardisti që sulmoi punonjësin e karburantit: Pse më hodhe naftë të keqe Një punonjës i Gardës së Republikës është pezulluar sot nga detyra, pasi është denoncuar nga një qytetar në polici për k
Grabiti celularin në pikë karburanti, por "gafa" e këtij gardist ngriti policinë në këmbë (FOTO LAJM) Grabiti me dhumë shitësin e një karburanti në Tiranë duke i marrë edhe një "smartphone" duke mos menduar se ky do të ish
Maskat grabisin karburantin me shkop bejsbolli në Durrës Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në Durrës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodh
Grabitja në karburantin e Korçës, ja lëvizjet që bënë katër autorët e maskuar Mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Korçë-Kapshticë, në afërsi të fshatit Dishnicë, persona të maskuar kanë arritur të gra
Persona të armatosur grabisin një pikë karburanti në në Haraçinë të Shkupit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Haraçinë të Shkupit rreth orës 17.50, në një pikë karburanti ku disa
Vjedhja e karburantit në Ibë, kapet një nga autorët Më 4 shkurt disa persona të armatosur me maskë kërcënuan rojet dhe morën paratë e një karburanti në Ibë. Policia e T
Zbulohet një nga grabitësit e karburantit në Ibë të Tiranës (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e njërit prej autorëve të vjedhjes me dhunë në një pikë
4 “policë” dhunojnë dhe grabisin familjen në Elbasan Një grabitje me armë është regjistruar rreth orës 21:30 të së premtes në fshatin Qyrkan të Njësisë Administrative Mollas
Grabisin me armë karburantin në Ibë, në kërkim dy autorët Mëngjesin e kësaj të shtunë persona ende të paidentifikuar nga policia kanë grabitur një pikë karburnati. Burime zyrt
LEZHË/ Shkrumbohet makina pranë një karburanti Një mjet është përfshirë nga flakët pranë një karburanti në Lezhë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Ky rast është s
Ministria e Financave: Asnjë pikë karburanti nuk do shesë më me pompa manuale Për shkak të abuzimeve të shumta me pompat manuale, Ministria e Financave ka urdhëruar përdorimin ekskluziv të regjimit
6 mjete të bllokuara në Maqellarë, shoferët: Po na mbaron karburanti (FOTO LAJM) Një situatë mjaft e rënduar paraqitet në Maqellarë, ku 6 automjete kanë mbetur të bllokuara që prej mëngjesit të sotëm.
Zbardhet e vërteta e tragjedisë së ekipit të Chapecoense-s Pas hetimeve që kanë zgjatur për shumë ditë, më në fund hetuesit kolumbianë kanë arritur që të dalin në përfundime për a
Raporti zyrtar, ja cilat janë shkaqet që çuan në përplasjen e avionit të Chapecoense Inspektorët e Aviacionit Civil në Kolumbi kanë prezantuar sot raportin paraprak mbi shkaqet e rrëzimit më 28 nëntor të a
DURRËS/Grabitet karburanti tek mbikalimi i Fllakës. Ja sa para vodhën 3 autorët Një karburant në Durrës është grabitur gjatë natës. Tre persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur rreth 150.000-200.00