E FUNDIT/ Shpërthen bombula e gazit në Vlorë
999 rezultate për

karburanti

Pronarë të një pike karburanti, gruaja sjell burrin në gjyq Një çift bashkëshortësh janë bërë sot pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” të emisionit “E Diela Shqiptare”. Dafina ka kër
Braktiset Fukushima: Qyteti goditet nga rrezatimi që del nga bërthama e tokës (FOTO) Këto imazhe të bezdisshme tregojnë një Fukushima të braktisur, e dëmtuar si pasojë e një rrezatimi nga termocentrali që
Super skandali i "Gulf", shiti miliona litra naftë me tollona dhe në fund u zhdukën Nuk ka asnjë gjurmë të drejtuesve të kompanisë “Gulf”, e cila papritur ka mbyllur aktivitetin në të gjitha pikat e karbu
Zjarri përfshin magazinat në kryeqytet, rrezikohet karburanti pranë (VIDEO) Një zjarr masiv ka përfshirë magazinat frigoriferike në rrugën “Siri Kodra” në Tiranë. Mësohet se të paktën tre zjar
Këto janë 5 mënyrat se si ta kurseni karburantin e makinës Të gjithë ata që kanë një makinë problemin më të madh e kanë me konsumin e madh të karburantit. Shumë ankohen se makina
Grabitet xhiroja ditore e karburantit në Rinas Mesditën e sotme ka ndodhur një grabitje në Tiranë. Persona të paidentifikuar ende dhe të armatosur kanë shkuar në nj
Tentoi të paguante në karburant me kartmonedhën 100 euro fallco, arrestohet 22 vjeçari Një 22 vjecar ka përfunduar në prangat e policisë pasi ka guxuar të paguajë në një pikë karburanti me një kartëmonedhë 1
I keni këto euro në xhep? Janë të falsifikuara (FOTO LAJM) Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar arrestuan në flagrancë dy persona, të cilët kishin pë
Të “fortit” shkodranë tmerrojnë punonjësit, breshëri me automatik pranë karburantit Mbremjen e djeshme janë arrestuar dy shkodranë nga policia e Tiranës. Të dy të dehur, edhe shoferi edhe pasagjeri ka
Taksa e fshehtë, sa do të rritet çmimi i karburantit Pikave të shitjes së karburantit u kërkohet të paguajnë një tarifë të lartë “licencimi” nga pushteti vendor, në masën 3
Zjarr i madh në Peqin-Rrogozhinë, rrezikohet karburanti (FOTO LAJM) Flakë të mëdha kanë përfshirë një gomisteri në aksin Peqin-Rrogozhinë duke shkaktuar tym të madh ndërkohë që rrezikohet
Tmerr në Vlorë, maskat grabisin me armë zjarri karburantin Një grabitje ka ndodhur në Vlorën në orët e vona të natës së mbrëmshme. Policia bën me dije se 3 persona me maska ka
Grabitje në Vlorë, maskat kërcënojnë rojen dhe grabisin pikën e karburantit Një grabitje ka ndodhur në aksin rrugor Novoselë-Vlorë ku një karburant ka rënë pre e grabitjes orët e para të ditës së
Vijon aksioni i Bashkisë së Tiranës për kontrollin e pikave të karburantit Bashkia e Tiranës ka vijuar edhe këto ditë me aksionin e saj për licencimin e të gjitha pikave që tregtojnë karburant dh
Licencat, bashkia e Tiranës bllokon karburantin "Veliaj" Bashkia e Tiranës ka nisur aksionin për mbylljen e pikave të karburantit të cilat e ushtrojnë aktivitetin e tyre pa lice
Arrestohet i "forti" i Beratit, grabiste karburantet pa iu dridhur qërpiku Është vënë në pranga “makthi më i keq” i karburantëve i cili ka kryer disa vjedhje me armë në disa qytete të vendit.
Si u grabit pika e karburantit në Cërrik nga “i forti” me “Fuoristradë” Punonjësi i një pike karburanti në Cërrik, është grabitur nga një person ende i paidentifikuar prej Policisë, teksa isht
Maskat grabisin karburantin në Berat Policia e Beratit bën me dije në një karburant në fshatin Poshnje, tre persona të maskuar dhe të armatosur, i kanë vjedh
Arrestohen rojet pasi tentuan të vjedhin karburantin e makinerive të TAP Roja i një shoqërie Private të Sigurisë Fizike dhe bashkëpunëtori i dyshuar i tij, janë arrestuar ne tentative per te vj
Kujtoi se ia hodhi shitësit, por e keqja vjen më pas për këtë 54 vjeçar Një 54-vjeçar nga Lezha kujtoi se ia hodhi shitësit të karburantit duke i dhënë 100 euro false, por e keqja vjen më pas