999 rezultate për

kapo

Shitet vila e Al Kapones për 8.5 milion dollar (FOTO LAJM) Vila e Al Kapones në Majami beach ku u transferua pasi u dëbua nga Çikago e më pas nga Los Anxhelosi, ka një sipërfaqë p
Detaje të reja nga ekzekutimi i "kapos" së bandës së Durrësit UPDATE - Policia publikon detaje të reja të ngjarjes së rëndë të ndodhur sot në mesditë në Kavajë ku nga breshëria e aut
"Klouni" vret kapon e drogës në ditëlindje (VIDEO) Një video e publikuar së fundmi tregon momente kur një trafikant i njohur droge në Meksikë vritet nga një person i masku
PSV, kapoja i ultrasve është një 10-vjeçar (VIDEO) Është 10 vjeç, ndoshta edhe më pak, por karizma nuk i mungon duke u bërë "padroni" i stadiumit. Ky tifoz i vogël i PSV E
Vlorë, arrestohet kapoja i bandës së grabitësve Drejtuesi i një bande grabitësish në qytetin e Vlorës është arrestuar nga blutë e qytetit bregdetar. I shumëkërkuari Kat
Nxirret në ankand, “Cadillac” -u i blinduar i Al Kapones (FOTO LAJM) Në datë 28 korrik kushdo që kërkon të ketë një makinë të blinduar, model “Cadillac” mund të marrë pjesë në ankandin e or
Ngjela: Hoxha, Shehu, Kapo e Balluku si familjet mafioze të Nju Jorkut Spartak Ngjela thotë se ka tentuar ta analizojë komunizmin në rrafsh botëror dhe raportet e tij me atë shqiptar në libri
Arrestohet Ivani, kapoja i trazirave në Itali (VIDEO) Kapet njeriu që shkaktoi trazirat në stadiumin Marassi të Genovas, tek po zhvillohej ndeshja mes Italisë dhe Serbisë. Nj
PD: Rama, kapobanda e gjobvënieve për lejet e ndërtimit Partia Demokratike ka vijuar edhe sot akuzat ndaj kreut të bashkisë së Tiranës, Edi Rama. Deputeti i PD-së, Luçano Boçi
Nga Al Kapone tek Bin Laden, FBI-ja feston 100-vjetorin Që prej krijimit të saj më 26 korrik 1908, FBI-ja ka kaluar nga një numër prej pak dhjetër