999 rezultate për

kapo

Furnizonte italianët me drogë, kapet "kapoja" nga Shqipëria Policia Italiane ka vënë në pranga një 26 vjeçar shqiptar i cili bënte shpërndarjen e qindra dozave kokainë në bare të n
Dalin analizat, dasmorët në Shijak s’u helmuan nga ushqimi Analizat toksikologjike kanë rezultuar negative në lidhje me dyshimin për helmim ushqimi të dasmorëve të shtruar pak dit
Zbardhen detaje, si u arrestua “kapoja” e Don Boskos dhe çfarë iu sekuestrua Detaje të reja janë zbuluar nga operacioni i mbrëmshëm ku mbeti i plagosur në “Don Bosko” shpërndarësi i kokainës.
Njihuni me babain e Marinës dhe ish-burrin e Eli Farës, kapoja i "Bandës së Çobenjve" (FOTO LAJM) Kurrë nuk e kemi parë këngëtaren Eli Fara në krah të ndonjë mashkulli, qoftë ky dhe ish burri i saj. Kjo pasi këngëtarja
Drogë nga Shqipëria për turistët në Itali, arrestohet “kapoja” shqiptar Policia italiane ka shkatërruar një bandë të trafikimit të lëndëve narkotike, ndërsa janë vendosur në pranga 9 persona,
A ka qenë Berisha mjek personal i Kapos? Pse u arrestua Fatos Nano? Në emisionin Komiteti, që transmetohet në RTV Dukagjini, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur gjatë një
Kapoja e “gjobëvënësve” në Shkodër i dënuar edhe më parë, ja për çfarë Muhamet Lici, i cilësuar si kreu i bandës së gjobëvënësve ndaj tregtarëve të Zdrales në Shkodër rezulton me precedent të
Gjobëvënia në Shkodër, arrestohen 6 shtetas, ndër to dhe “kapot” e grupit (VIDEO) Policia e Shtetit dhe forcat RENEA ditën e sotme zhvilluan një aksion në Shkodër ku arritën të arrestonin pjestarët e n
Shkatërrohet rrjeti i drogës në Zvicër, kapoja ishte shqiptar Prokuroria Publike e Soloturnit ka ngritur akuzë ndaj një kosovari 35-vjeçar për shkelje të ligjit mbi lëndët narkotike.
ITALI/ Kapet drogë me vlerë 1 mln euro, kapoja ishte shqiptar Autoritetet italiane kanë sekuestruar plot 25 kilogramë drogë, ndërsa në pranga ka përfunduar një shqiptar. Bëhet fja
Kapot e mafias famëkeqe "Ndragheta" në pranga, fshihnin kokainë në peshk të ngrirë (VIDEO) Policia italiane ka finalizuar me sukses një super operacion kundër një organizate kriminale të lidhur me organizatën fa
Kapen 257 kg kanabis në Greqi, mes të arrestuarve edhe "kapoja" shqiptar Një sasi prej 257 kilogramësh kanabis sativa është kapur në bregun grek të Sivotas dhe në pranga janë vendosur 11 person
Një shqiptar, kapo i bandës së drogës. Ja sa drogë sekuestroi policia greke (FOTO LAJM) Policia greke ka goditur një grup kriminal në fushën e narkotikëve, ndërsa kreu i saj është një shqiptar. Emri i shq
Sara Kapo shuan heshtjen: Ja përse u largova nga "Top Show" Sara Kapo ka zbuluar për herë të parë arsyen e largimit të papritur nga "Top Show Magazine", për të cilën bëri bujë mjaf
Dekorimi i ballistëve, reagon partizania Vito Kapo: Çmenduri! Vito Kapo, ish¬partizane gjatë Luftës Nacionalçlirimtare dhe një nga figurat kryesore të diktaturës si bashkëshorte e Hy
Sara Kapon e pushuan apo iku vetë nga "Top Show"? Sara Kapo ka shpërthyer kundër të gjitha thashethemeve që qarkullonin për të në lidhje me pushimin nga "Top Show Magazin
Ja kush janë njerëzit që kanë kërcënuar kryeprokurorin Ish-kryeministri Berisha, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka denoncuar me emra personazhet që mund të k
Largimi i biznesmenit libanez/ Berisha: Sukses i Al Kapones! Ish-kryeministri Berisha ka komentuar në rrjetin social Facebook largimin nga Shqipëria të investitorit libanez Faad Mit
Sara Kapo në mbledhjen e "Top Show"? Vajza e aktores Ema Andrea është parë këto ditë në korridoret dhe zyrat e "Top Channel". Modelja e klipit të Flori M
Arrestohet kryebashkiaku, ishte "kapoja" i një bande vrasësish Kryetari i bashkisë së një qyteti në Honduras është arrestuar nën akuzës se drejtonte një bandë vrasësish, edhe pse ky i