999 rezultate për

kapo

Sara Kapo flet për ish të dashurën e partnerit: Atë natë s’më ka zënë gjumi! Marrë shkas nga kënga e fundit , moderatori i emisionit “Një kat më lart” e ka pyetur Sara Kapon në lidhje me marrëdhëni
Sara Kapo: Interneti ka shumë manjakë (VIDEO) Po të kërkosh emrin e saj në Google, shikon shumë artikuj të lidhur të dhe deklarata të forta seksuale. E ftuar në p
Shkatërrohet banda kriminale plot me shqiptarë, në pranga edhe kapoja i grupit 11 persona kanë përfunduar në prangat e policisë greke pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. 5 prej këtyr
Sara Kapo: Nuk do të provoja asnjëherë të luaj në teatër Sara Kapo është një nga vajzat më të komentuara shqiptare e njëkohësisht ndër më moskokëçarëset. Në çdo intervistë, emis
Renato Mekolli dhe Sara Kapo rrëfejnë përse kanë përfunduar në polici (VIDEO) Renato Mekolli dhe Sara Kapo ishin dje të ftuar në emisionin “Why not” të moderatores Roza Lati. Pavarësisht pyetjev
Krahu i djathtë i Alket Rizait, si u vra në mes të Athinës kapoja Vasilis Stefanakos Kanë mjaftuar vetëm pak metra lëvizje duke qenë i pashoqëruar për bossin e mafias greke Vasilis Stefanakos që atentatorë
Deklarata për seksin me meshkujt shqiptarë, Sara Kapo kërkon publikisht falje Ajo është vënë shpesh në qendër të portaleve të mediave rozë në botën shqiptare dhe jo gjithmonë për veshjet apo fotot q
Jo vetëm Ema Andrea, edhe babai i Sara Kapos ka dy fjalë për të Sara Kapo po shijon suksesin e këngës së parë të saj, që ka vetëm një javë që është publikuar. E ftuar në emisionin e
Sara Kapo merr mesazhet emocionuese nga babai dhe nga Ema Andrea Sara Kapo, vajza e aktores së njohur Ema Andrea ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”. Ajo njihet si nj
Sara Kapo dhe skenat erotike në klip: Më vjen turp nga vetja Mund ta dinit ose jo, por Sara Kapo ka goxha zë. Dhe për ta ndarë këtë me botën ka sjellë këngën e saj të parë. “Wat
Sara Kapo del topless rrugëve të Tiranës (FOTO&VIDEO) Vajza e aktores së njohur Ema Andrea, Sara Kapo, është përfolur shpesh për gjestet e saja provokuese. Por ndërsa ka t
Sara Kapo publikon këngën e parë, shëtit me reçipeta në mes të Tiranës (VIDEO) Mund ta dinit ose jo, por Sara Kapo ka goxha zë. Dhe për ta ndarë këtë me botën ka sjellë këngën e saj të parë. “Wat
Sara Kapo tërbon Instagramin, ekspozon gjoksin dhe linjat trupore (FOTO LAJM) Përveçse e talentuar, Kapo është shumë tërheqëse. Ajo ka publikuar ditën e sotme një foto provokuese ku ekspozon gjoksin
Sara Kapo: Nuk bëj seks me shqiptarë, por vetëm me të huaj (VIDEO) E ftuar në emisionin ‘Kush paguan’ të drejtuar nga moderatori Rudi Hizmo, Sara Kapo është rrëfyer edhe se me kë ka bërë
Sara Kapo thyen tabutë LIVE: S'bëj seks me shqiptarët Sara Kapo, vajza e vetme e aktores së njohur Ema Andrea, ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe nga e ëma për të rënë në s
Sara Kapo nxjerr në shesh vithet “bombë”, komenti i Mamaqit të shkatërron së qeshuri (FOTO LAJM) Sara Kapo, vajza e vetme e aktores së njohur Ema Andrea, ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe nga e ëma për të rënë në s
Kapo Kapllani dhe Hekri përfundojnë vërtetë në burg (VIDEO) Të privuar nga liria, por jo nga e drejta për të pasur sado pak mundësi për t’u argëtuar. Ka qenë kjo arsyeja që Institu
Vajzat nuk përmbahen, Sara Kapo puthje në buzë me këngëtaren shqiptare Vajza e njohur e Ema Andreas, Sara Kapo dhe këngëtarja Semi Jaupaj kanë publikuar një fotografi që ka lënë pa fjalë fan
Sara Kapo tërbon Instagramin , dhuron puthje lezbike (FOTO LAJM) Sara Kapo është një nga vajzat më të komentuara shqiptare e njëkohësisht ndër më moskokëçarëset. Përveçse e talentuar
Vito tregon për herë të parë si i propozoi për martesë Hysni Kapo Vito Kapo, gruaja e njeriut më të afërt dhe më të besuar të Enver Hoxhës, Hysni Kapos ka treguar në një reagim për “Alb