999 rezultate për

kapo

"U katandis kaposhi në thelë", Duka komenton ndryshimet ligjore për sportin Armand Duka në “Pressing” sërish, përballë moderatorit Gerti Çarçani. Shumë tema për të folur, në një moment mjaft delik
Hysni Kapo: Në Teatër ka njerëz me lakra në kokë Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së pranë Arkivit Qëndror të Shte
Pas Nexhmije Hoxhës, ndahet nga jeta edhe Vito Kapo Vito Kapo, 97 vjeç dhe një nga figurat më të rëndësishme të PPSH-së është ndarë nga jeta. Vito Kapo, bashkeshortja e
Ekzekutimi i Hysni Kapos, bashkëshortja: Urdhrin e goditjes e dha Ramizi Vito Kapo, bashkëshortja e Hysni Kapos, numri dy i kupolës komuniste, këmbëngul se ai u eliminua nga Ramiz Alia në një k
Rrëmbimi i bujshëm i Jan Prengës, zbulohet premtimi i "kapos" nga Ekuadori: Do lirohet për dy orë Është akoma kryetemë në media, rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës në Kamëz. Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhj
"Qau me ngashërim nën jorgan", Nexhmije Hoxha tregoi si reagoi Enveri vdekjen e Hysni Kapos Hysni Kapo vdiq në 23 shtator 1979, në Paris. As doktorët francezë nuk arritën t’ia zgjasnin jetën udhëheqësit komunist.
"Të shoh nga larg me sytë e zemrës", Nexhmija rrëfen sëmundjen e Hysni Kapos, si e përjetoi Enveri Enver Hoxha do të kishte dashur padyshim që pasardhës i tij të ishte Hysni Kapo. Nexhmije Hoxha ishte e bindur për këtë,
Zbulohen mesazhet mes Bonuccit dhe kapo-ultras: Do të përdorim si pretekst për të sulmuar klubin Në verën e vitit 2017-të, Bonucci bëri një lëvizje që i habiti të gjitë. Qendërmbrojtësi u transferua nga Juventus t
Prokurori italian nxjerr emrat: Kush është "daja", kapoja shqiptar i drogës Një aksion i rëndësishëm policor është finalizuar ditën e sotme në Itali, ku është shkatërruar një bandë italo-shqiptare
Kapen dy shqiptarët në Irlandë, ishin "kapot" e një bande të rrezikshme Policia irlandeze ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi akuzohen se janë krerët e një bande të rrezikshme. Dy shqipta
Era hit, Capital T dhe Majk e kanë gati super bashkëpunimin e ri (FOTO LAJM) Pas bashkëpunimit super të suksesshëm një vit më parë, “Pasha jetën”, Capital T dhe Majk po sjellin një hit të ri. Ve
“Mbytën” Europën me të bardhë, si u kap në Shkodër kapoja e grupit me 3 milion euro pasuri Policia njoftoi sot sekuestrimin e 3 milion eurove prona, të cilat i përkisnin katër personave të arrestuar më parë në D
Nga Franca në Shqipëri, shkatërrohet banda me dy 'kapot' shqiptarë Rrjeti i trafikut të drogës Francë-Spanjë-Itali është goditur në kuadër të një operacioni të gjerë kundër një grupi krim
1 vjeç, Ajola zbulon fytyrën e Kajan (FOTO LAJM) Djali i Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxës festoi ditëlindjen e tij të parë pak ditë më parë. Sot Ajola ka zbuluar një foto
Trejsi bën deklaratën e papritur, shkëput çdo lidhje me "kapo bandën" e klanit Duka (VIDEO) Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas lajmeve që qarkulluan
Nga "Rocky Balboa" te "Boli", kush janë kapot e 2 grupeve mafioze shqiptare të goditura në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 7 shqiptarë dhe 1 italian të akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Të
Kapo i bandës së rrezikshme të Burrelit, kapet dhe sillet në Shqipëri Gentian Doda Gentian Doda, ish-pjestar i bandës së rrezikshme Kola në Burrel është sjellë në Shqipëri pas arrestimit pak kohë më parë
Qëllohet për vdekje kapo-ultrasi i Lacios, dyshohet hakmarrje me mafien shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në kryeqytetin e Italisë. Kapo-ultrasi i Lacios, Fabricio Pishiteli, i
Serbia godet klanin e famshëm të drogës, kush është veterani kapobandë? Anëtarët e Ministrisë së Brendshme të Serbisë, në bashkëpunim me BIA-në dhe me urdhër të Prokurorit Speciale kanë arrest
Shkatërrohet banda mafioze pjesë e Ndrangheta-s, "kapo" një shqiptar Në orët e para të mëngjesit të sotëm Policia e Viterbos nën drejtimin e Departamentit të Përgjitshëm të Antimafias ka ek