999 rezultate për

kandidati

Skandaloze, kandidati i AAK-së kërkoi votën me numër të gabuar Kandidati i AAK-së për asamblenë komunale të Skenderajt, Dritan Syla, është befasuar kur i kanë treguar se është në numr
Voton kandidati i AKR-së për Prishtinën Kandidati i AKR-së për Kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli, ka votuar në shkollën “Shkëndija” në Hajvali Kosovarët s
Besa dhe Aleanca bashkë në Tetovë Pas zyrtarizimit të bashkpunimit në mes Aleancës për Shqiptarë dhe Lëvizjes Besa sic duket mobilizimi i këtyre partive k
Gjithçka që duhet të dini për rezultatet e zgjedhjeve në Maqedoni Nga 98,22 për qind të votave të përpunuara ose nga 3.418 gjithsej 3.480 vendvotime kandidatët për kryetar komune nga LSD
Kandidati i Lëvizjes BESA, Asaf Ademi bën thirrje për të mbështetur Arben Taravarin Kandidati i Lëvizjes BESA në Gostivar, Asaf Ademi  ka bërë të ditur se do ta mbështesë Arben Taravarin në rrethin e dytë
Blerim Bexheti prin në komunën e Sarajit Rezultatet e fundit të publikuara në Portalin Albeu.com për kreun e komunës së Sarajit, bëjnë të ditura se në këtë komun
KSHZ: LSDM udhëheq në 43 komuna, VMRO-DPMNE në 14 dhe BDI në 9 Sipas rezultateve paraprake të publikuara nga KSHZ në faqen e saj, kandidatët për kryetarë të komunave nga LSDM-ja udhëh
Kërcënohet me vrasje kandidati i PDK-së Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Lipjan, ka reaguar pas kërcënimit me vrasje që truproja e Kryetarit të Lipjanit, t
Miliona denarë pasuri, ja cili kandidat për kryetarë komune është më i pasur në Maqedoni Sipas Listës anketuese, vendin e parë e zë Ratko Dimitrovski kryetari i Koçanit nga radhët OBRM-PDUKM-së i cili posedon
Thaçi: Tërhoqëm kandidatin me qëllim që Struga përsëri të udhëhiqet nga shqiptarët Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) qëndroi në Strugë në tubimin e saj të radhës në kuadër të fushatës për zgjedhjet lo
Kandidati i VV-së bën një pyetje për paradën LGBTI Derisa sot është organizuar një paradë e komunitetit LGBTI e cila është paralajmëruar para një jave, reagime të ndryshme
Beteja për komunat e kryeqytetit të Maqedonisë, dalin statistikat e para Televizioni Telma ka publikuar anketën për komunat e Shkupit, pjesë e Bashkisë së Shkupit. Statistikat janë nga anketa e
Ndalohet në Durrës ish-kandidati për deputet, dyshohet për vrasje të zyrtarëve të lartë Ish-kandidati për deputet i Vetëvendosjes, Sadri Ramabaja, i cili është i dyshuar i Prokurorisë Speciale të Kosovës për
Tentativë për të sulmuar Gruevskin, policia arreston autorin Policia mbrëmë ka ndaluar një qytetar i cili ka tentuar që të spërkasë me një lëndë kimike Nikolla Gruevskin, derisa po
Habit kandidati për kryetar komune: Gostivari ka qentë më të bukur në Europë (VIDEO) Në debatin me Jeta Xharrën mes kandidatëve për kryetar Komune të Gostivarit, gazetarja pati një pyetje edhe për problemi
Kercënohet me jetë Bashkim Bakiu, kandidat i Lëvizjes Besa Kandidati i Lëvizjes Besa për kryekomunar të Sarajit, Bashkim Bakiu, është kërcënuar me jetë nga një person i panjohur.
Iseini: Do kujdesemi për Gostivarin si sytë e ballit Koalicioni Aleanca për Shqiptarët (RDK dhe UNITETI) në axhendën e takimeve elektorale këtë herë ishin në fshatin Debresh
Digjet shtëpia e një kandidati për kryetar komune në Shkup Këtë mëngjes në shtëpinë e kandidatit për kryetar në Komunën e Gjorçe Petrov nga OBRM-PDUKM, Vllado Misajllovski, ka shp
Iseini nga Gostivari zotohet për realizimin e programit brenda 100 ditëv RDK dhe Uniteti që e përbëjnë Aleancën për Shqiptarët prezentuan platformën zgjedhore para banorëve të Lagjes Xhamixhit
Thaçi nga Kumanova: Fjalori ynë është i të vërtetës Partia Demokratike Shqiptare mbajti sonte tubimin e saj në Kumanovë. Para të madh të anëtarëve dhe simpatizantëve të