999 rezultate për

kandidati

Mësoni sa i pasur është kandidati për president në Maqedoninë e Veriut Ashtu si ngushtohet rrethi i kandidatëve për kryetar, ashtu zgjerohet edhe interesi për ata të cilët janë kandidat të si
Kandidati i PD: Më kanë nxjerrë për t'më vrarë, t'më ndërtojnë selinë ose pranoj mandatin Selami Jenisheri kandidati i PD-së në listat e Shkodrës ka deklaruar se nëse Basha nuk e mbronte dhe ti ndërtonte selinë
"Opozita e re sapo ka lindur", kandidati i PD-së bën deklaratën e fortë Ylli Shehu, Aurora Mara, Enver Roshi dhe Edmond Rrushi janë kandidatë nga radhët e LSI-së të cilët pritet të marrin mand
Tjetër rrjedhje te LSI-ja, ky është kandidati i ri që bëhet deputet Ditën e sotme tre kandidatë nga listat e LSI-së kanë dorëzuar në KQZ formularët e dekirminalizimit duke i hapur kështu r
Zaev sot takohet me Ahmetin për presidentin e ri Liderët e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev sot në
Zaev dhe Ahmeti nesër bisedimet për kandidatin e përbashkët Kryemintri aktual i Maqedonisë Zoran Zaev dhe kryetari I BDI-së, Ali Ahmeti nesër do të nisin bisedimit për kandidat të
Shumica rrëzon kandidatin e Metës për KLSH-në Deputetët e maxhorancës në Komisionin e Ekonomisë kanë rrëzuar me shumicë votash Bahri Shaqirin si kandidaturë për në kr
A duhet të rikandidohet Veliaj në Tiranë? Si përgjigjet Erion Braçe Edhe pse Rama e nënkuptoi rikandidimin e Veliajt pët Bashkinë e Tiranës, gjithnjë e më shumë po shtohen të njëtët zëra d
Burri i martuar i ofron 3500 euro vajzës që nxori në shitje virgjërinë (VIDEO) Një kandidat për të blerë virgjërinë e vajzës së infiltruar nga BOOM ishte dhe një burrë i martuar nga Bulqiza, i cili o
Kandidati për president në Maqedoni do të zgjidhet me konkurs, si të aplikoni Të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë që duan të bëhen kandidat presidencial i VMRO-DPMNE-së, do të mund të apl
Kush do të jetë kandidati për Tiranën? Përgjigjet Basha Kryedemokrati Lulzim Basha i ftuar në studion e “360 Gradë” u pyet për kandidatin për bashkinë e Tiranës për zgjedhjet e
Hahn vjen në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Ministrja e Integrimeve Evropiane, Dhurata Hoxha në konferencë për media të
Zgjidhet kryetari i shqiptarëve në Serbi Ragmi Mustafa është zgjedhur kryetar i Këshillit Kombëtar Shqiptar në Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë. Kandidati i Par
Fitore për Trump, Kavanaugh konfirmohet në Gjykatën e Lartë Senati Amerikan ka votuar konfirmimin e kandidatit të Donald Trump për Gjykatën e Lartë, Brett Kavanaugh. Pas shumë j
Drejtësia e kryeministrit, heq nga gara kandidatin më të mirë Katër kandidatë i kishin plotësuar kriteret për t’u zgjedhur në pozitën e kryesuesit të Bordit të Zyrës së Rregullatorit
Puna më e mirë në botë, për dy muaj fiton 10 mijë dollarë Mund të konsiderohet puna më e mirë në botë. Bëhet fjalë për të bërë ski për dy muaj në tre kontinente, kundrejt shumës
Brazil, sulmohet me thikë kandidati për president Vetëm një muaj përpara zgjedhjeve presidenciale në Brazil, kandidati i ekstremit të djathtë, Jair Bolsonaro, i cili rezu
Ky është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e Kamzës Bledar Devolli dhe ndihmësit e tij nuk do të jenë më pjesë e Kamzës. Klubi nga periferia e kryeqytetit me një njoftim
Suedi, emigranti godet me grusht kandidatin e partisë ekstremiste (VIDEO) Një anëtar i partisë suedeze e krahut të djathtë "Alternativa për Suedinë" (AfS), i cili aktualisht po kandidon për në p
Surprizojnë turqit që votuan në Shqipëri, sa vota morën Erdogan dhe kundërshtari i tij në Tiranë Erdogan ka shpallur tashmë fitoren si president i Turqisë edhe pse siç tha ai partia e tij nuk kishte kapur numrin e nev