999 rezultate për

kanal

Dibër, shkoi për të pastruar kanalet e HEC-ve nuk dihet fati i 27-vjeçarit Si pasojë e motit të keq një 27-vjeçar nga Dibra është shpallur I humbur nga familjarët që prej mbrëmjes së djeshme.
Komuna e Likovës rinovon rrjetin e kanalizimeve në Mateç (FOTO LAJM) Ditët e fundit, në fshatin Mateç, Komuna e Likovë, ka filluar punimet e një pjese të rrjetit të kanalizimit fekal, me gj
Frymëmarrja e ngadalshme, bën që të shijoni më shumë ushqimin Frymëmarrja e ngadaltë është një mënyrë e mirë për të shijuar sa më shumë ushqimin. Studiuesit nga Universiteti i Jalës,
Kanal 5 dhe Alsat-M, së shpejti me pronarë të rinj Televizioni me licencë nacionale Alsat-M është në procedurë të shitjes. Procesi i shitjes ka nisur ndërsa pronari i ri d
Ja si largohen helmet nga trupi Pesha e tepërt është një fenomen që vjen si pasojë e toksinës. Ajo është një yndyrë apo lëng i cili shkakton akumulimin
Giethoorn, qyteti pa rrugë (FOTO LAJM) Giethoorn është një qytet në Holandë i cili është ideal për personat të cilët urrejnë trafikun. Giethoorn, i njohur si "
"Rruga Bardhyl, Venezia e perjetshme" (FOTO LAJM) Mjafton disa minuta rreshje shiu në Tiranë dhe rrugët përmbyten aq sa njerëzit e kanë të pamundur që të kalojnë pa veshu
Gruevskin nuk e "tremb" Prokurorja Speciale: Jemi të pastër (VIDEO) "VMRO-DPMNE pret me padurim që Prokurorja Speciale, Katica Janeva, të nisë sa më shpejt punën e saj, sepse ne e dimë që
Nis puna për kanalizimet në fshatin Çegran (FOTO LAJM) Në njërën nga lagjet kryesore të fshatit Çegran këto ditë kanë filluar punimet për ndërtimin e rrjetit të kanalizimit. K
Nis rregullimi i rrugëve të reja në kryeqytet (FOTO LAJM) Ka nisur rregullimi i rrugëve të reja në kryeqytet. Bëhet fjalë për asfaltimin e rrugës tek Parku i Arinjve, afër Liqeni
Serbët duan kanal të pavarur televiziv me seli në Graçanicë Unioni i Gazetarëve të Serbisë dhe Shoqata e Gazetarëve të Kosovës e Metohisë (si e degë e të parës) kërkojnë themelimin
Për një kanal në Hasanbeg shkon gjysma e BDI-së (VIDEO) Nje kanal ne Hasanbeg ka mbledhur gjysmën e BDI-së. Zv/kryeministri Musa Xhaferri, Nurhan Izairi, Brahim Ajvazi dhe krye
Çfarë nuk dini për letrat e lagura Letrat e lagura zënë një vend të rëndësishëm në përdorim tonë të përditshëm. Shpesh ne ato i përdorim për të hequr grimi
Pogradec, gjendet i vdekur në kanal 28-vjeçari Është gjetur sot i vdekur 28-vjeçari Ervin Jonusllari, i deoncuar një ditë më parë në media si i zhdukur nga familjarët
Bie në kanal, humb jetën 12-vjeçari Pas 15 minutash kërkim, zhytësit kanë nxjerrë kufomën e pajetë të fëmijës i cili kishte mbetur në mes të kanalit duke u
Aksident me dy të plagosur në Lezhë Një aksident i ndodhur pasditen e sotme në Lezhë ka sjellë plagosjen e dy personave, pasi makina ka përfunduar në një ka
72-vjeçari gjendet i pajetë në kanalin e Ibër Lepencit Një person i pajetë është gjetur sot në kanalin e Ibër Lepencit në fshatin Bukosh të Vushtrrisë. Rastin e ka konfirmu
Makina e policisë aksidenton 15 vjeçarin teksa i hapej rruga Ramës Një 15 vjeçar është aksidentuar sot në Klos, gjatë fushatës së kryeministrit Rama në Dibër. Deputeti i Partisë Demokrati
Deklarata bombë e gjeneralit maqedonas, televizioni pro-Gruevski e fshin (VIDEO) Ilija Nikolovski, gjeneral në pension dhe ish komandant i Korpusit të dytë, në një intervistë për "Kanal 5" dha një anal
I jepet lamtumira e fundit 15-vjeçares nga Gradeci Është prëcjellë sot për në banesën e fundit 15-vjeçarja nga fshati Gradec, e cila humbi jetën në aksidentin që ndodhi dj