Tension para parlamentit, sekretari i përgjithshëm i PD, qetëson situatën
999 rezultate për

kanal

Gjendet i vdekur në kanal emigranti shqiptar, dje ishte kthyer nga Greqia Një emigrant shqiptar i cili ishte kthyer dje nga Greqia është gjetur pa jetë në një kanal. 61-vjeçari është gjetur
Aksident në rrugën e Rinasit, automjeti përfundon në kanal Si pasojë e humbjes së kontrollit, një mjet gjatë mesditës ka përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor
Oqeani magjik në Samoa (FOTO LAJM) To Sua, është kanali oqean në Samoa, origjina e këtij emri vjen prej një domethënieje "Vrimë e madhe" është një nga vend
Risia më e fundit në Instagram Instagram sot ka përditësuar funksionin e ri “Explore” me pamje dhe përmbajtje të re që përfshijnë edhe kanalet e dediku
Dëmi që sjellin pastrueset e veshëve (VIDEO) Pastruset e pabukut janë ndër më të përdorurat nga shumica e njerëzve pa e ditur problemin që mund të marrin përmes tyre
Mjeti humb kontrollin dhe përfundon në kanal, 3 persona humbin jetën Humbja e kontrollit nga një mjet, ka sjellë tre të vdekur. Ky aksident tragjik ka sjelë humbjen e jetëve të dy djemve e
Pas Pejës përmbytet edhe Prizreni (FOTO LAJM) Pas normalizimit te gjëndjes në Pejë, shiu ka pushtuar Prizrenin. Rrugët e qytetit tashmë janë të mbushura nga uji, i
Ja kush është personi që e vranë dhe e hodhën në kanal në Durrës Policia ka identifikuar personin që u gjet i hedhur në kanal, pasi ishte vrarë me dy plumba në afërsi të Fllakës në Durr
Kur peshku të gjuan në fytyrë (VIDEO) Një vajzë shumë e lidhur me rrjetet sociale ka publikuar një video ku tregon momentin kur gjatë xhirimit të saj goditet
Pretendimet për Turqinë në "Kanal 5", reagon Ambasada turke në Maqedoni mbasada turke në Maqedoni ka reaguar për shkak të gjuhës së përdorur ndaj Turqisë nga televizioni "Kanal 5" në këtë vend
Shpërthen Çani: Ndërroni kanal nëse s'iu pëlqen tulla ime! (VIDEO) Prezantuesi i "Zonë e Lirë" Arjan Çani është i njohur për "shpërthimet" e tij në emisionin që drejton. Çani sonte kis
Ja çfarë shkakton përdorimi i shkopinjve të pambukut Shkopinjtë e pambukut janë mënyra më e shpejtë dhe e dobishme për të pastruar veshët tuaj, e keni gabim. Sepse më shumë
Kush e urdhëroi Zaevin të jepte intervistë në Kanal 5? (VIDEO) Nëse fiton në zgjedhjet e ardhshme, Zaev u premtoi qytetarëve e do t’u siguroj miratim transparent të buxheteve dhe liri
Halimi-Daçiçit: Shqiptarët e Preshevës asnjë minutë në RTS, serbët në Kosovë kanal më vete në RTK?!! Ministri i jashtëm serb, Ivica Daçiç ka komentuar deklaratën e deputetëve të Koalicionit të Preshevës, duke e krahasuar
Gjendet i mbytur në kanal 80-vjeçari në Korçë Policia e Korçës njofton se në kanalin e dshatit Dvoran është gjetur i mbytur një 80-vjeçar. Mësohet se viktima nuk kish
Veliaj: Situata nën kontroll, Bashkia ka 700 punonjës në terren Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, inspektoi paraditen e sotme masat e marra në terren nga punonjësit e ndërm
Identifikohet viktima mbytur në kanal në aksin Shëngjin-Lezhë Policia ka hedhur dritë mbi viktimën që u gjet në një kanal anës rrugës në aksin Shëngjin-Lezhë. "Identifikohet viktima
Veliaj: I gjithë stafi në terren, është një situatë e pazakontë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, u ka bërë thirrje qytetarëve të mos hedhin mbetje që më pas bllokojnë kanalizimet. Sa i
Veliaj i drejtohet qytetarëve për kanalet e bllokuara: As hasmi nuk e bën këtë! (FOTO LAJM) Erion Veliaj i është drejtuar qytetarëve, që të mbajnë pastër ambientin, ku sipas tij, qeset dhe shishet nëpër kanale nu
Gjendet pa jetë në kanalin e ujërave të zeza, burri dyshohet se është invalid Në aksin Lezhë-Shëngjin është gjetur trupi i pajetë i një invalidi, ndërsa nuk ka shumë detaje lidhur me këtë ngjarje. B