999 rezultate për

kanal

Rrjet i ri ujësjellës-kanalizimeve në tre lagje të kryeqytetit Një nga shërbimet jetike për qytetin, përveç furnizimit me ujë të pijshëm është edhe shërbimi i shkarkimit të ujërave të
NASA zbulon një rrjet kanalesh nëntokësore akulli në Hënë Një anije e Nasës që orbiton vazhdimisht rreth satelitit tonë natyral zbuloi disa puse të vegjël në një krater afër poli
U gjet e vdekur dhe lakuriq në kanal, kush e vrau shqiptaren në Francë? Në vjeshtën e vitin e 2014, trupi i një gruaje u nxorr nga kanali Lunel në Francë. Fillimisht u dyshua se ajo ishte mbyt
ISIS publikon kërcënim në shqip: Qëndroni larg prej këtej pasi do të sulmojmë Organizata terroriste ISIS, në kanalin e saj në gjuhën shqipe, ka shpërndarë edhe një kërcënim të radhës, duke i lutur m
Rama e Balla thumbojnë Top Channel live: S’ka asnjë rëndësi kanali Kryeministri Edi Rama u "bë i gjallë" pas 10 ditësh mungesë në media. Mbrëmë ai ishte i ftuar në "Top Story" në Top
6- vjeçari fiton 11 milionë dollarë në vit me kanalin e tij në Youtube Tashmë kanali i dedikohet i gjithi lojërave dose ushqimeve për fëmijët dhe ato shoqërohen nga komenti i Ryan ndërsa film
Familjarët gjejnë të mbytur në kanal 76 vjeçarin Një 76 vjecar është gjetur i mbytur në një kanal në Skrapar. Sipas policisë dyshohet se ai ka rrëshkitur duke u rrëzu
Aksident në Klos, makina e policisë përfundon në kanal (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur sot në Klos, Mat. Një makinë policie ka dalë jashtë rruge duke përfunduar në kanal. Nga
Denoncimi: Kanalet në Vlorë po pastrohen pas përmbytjeve Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka bërë një denoncim në të cilin shkr
Gjendet i vdekur në kanal 26 vjeçari në Shkodër Një 26 vjecar është gjetur i pajetë në një kanal në në Barbullush të Shkodrës. Burime zyrtare bënë me dije se bëhet f
Bylykbashi: Dako abuzoi 8 milion euro për betonizim, asnjë qindarkë për kanalet Deputeti i qarkut të Durrësit, Oerd Bylykbashi, i cili po ndjek nga afër situatën e përmbytjeve në zonën bregdetare, the
Spaho-Ruçit: Pse RTSH nuk transmeton seancën e Kuvendit Kreu i grupit parlamentar të PD, Edmond Spaho më Kuvend i kërkoi llogari Ruçit se përse RTSH nuk transmeton seancën e Ku
Makina bie në kanal, humb jetën tragjikisht 23-vjeçarja(FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit, në vendin e njohur si kthesa e Patosit. Nga ky aksident
Mësohet identiteti i 25-vjeçarit që humbi jetën në Skenderaj nga rrëshqitja e dheut Gatë ditës së sotme ka humbur jetën një 25 vjeçar në fshatin Llaushë të Skenderajit pas shembjes së dheut në kanalin ku
2 vjeçari në Malësinë e Madhe humb jetën pasi ra në kanalin e ujërave të zeza Një fatkeqsi e rëndë ka ndodhur në Malësi të madhe nga ku ka mbetur i vdekur një fëmijë 2 vjeçar nga fshati Gril i Malës
Aksident në Shkodër, makina përfundon në kanal Një aksident është shënuar sot në aksin rrugor Velipojë-Shkodër. Policia bwn me dije se makina ka dalë nga rruga dhe
Donin të dhuronin spektakël me frena dore, por përfundojnë në kanal (VIDEO) Një grup djemsh nga Shkodra menduan të dhurojnë spektakël duke e kthyer makinën me frena dore në vend, por jo çdo gjë ka
RTSH 2 fillon transmetimin në 5 gjuhë të huaja Kanali i dytë i televizionit publik ka nisur prej ditës së sotme transmetimin në 5 gjuhë të huaja, - gjuhë të minoritete
Gruaja zviceriane bën "namin" pasi i humbi vëthi me diamant Ka njerëz që e thërrasin policinë vetëm në raste të jashtëzakonshme: pas mbetjes në trafik, pas hyrjes së vjedhësve në s
Aksident në Shkodër, makina me shpejtësi përfundon në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Velipojë në afërsi të fshatit Trush. Mjeti i cili lëvizte me