E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

kanal

Ngricat nëpër rrugë, makina përfundon në kanal në Fier Moti i keq dhe ngricat që kanë pushtuar vendin ka pasur pasojat e veta. Ditën e sotme një makinë ka humbur kontrollin
Investimi i UKT-së, rrjet i ri i kanalizimeve në rrugën “Ali Shefqeti” Bashkia e Tiranës është duke kryer një sërë investimesh në përmirësimin e rrjeteve të ujit të pijshëm dhe të kanalizimev
Makina përfundon në kanal me rrota përpjetë (VIDEO) Një aksident është regjistruar sot në Durrës, ku një makinë ka përfunduar në kanal. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në z
Shpallet gjendje emergjente në këtë lagje të Prishtinës Nënkryetari i komunës së Prishtinës Muhedin Nushi, në konsultim me hidroinxhinierët komunalë dhe ata të Ujësjellësit, ka
Çdo 5 ditë, vdes një punëtor kanalizimesh Të paktën një punëtor kanalizimesh vritet çdo pesë ditë në Indi, duke gërmuar për pastrimin e kanaleve të zeza dhe pastr
Na e hap pak ERTV tek "Kosemi" sonte! Komentet epike tek Facebook-u Ramës pas fikjes së televizorëve Kanë qenë më qindra komentet negative tek profili i kryeministrit Rama pas mbylljes së transmetimeve analoge nga AMA.
Shqiptarët revoltohen pas mbylljes së kanaleve: A do më verë taksë dhe për gruan?! "Mos duhet të na çojë edhe taksë për gratë ky qen bir qeni. Mos do na çojë dhe taksë për gratë që flemë në krevat..."
Policia gjen një trup njeriu në kanal, ka nevojë për ndihëm e qytetarëve Policia e Kavajës ka gjetur trupin e pajetë të një burri 60-70 vjeç në fshatin Gjoc, i cili nuk është identifikuar ende.
Grindje mes fqinjëve, Arabia Saudite plan ta kthejë në ishull Katarin Një zyrtar saudit nënvizoi të premten se mbretëria po ecën përpara me një plan për të gërmuar një kanal që do ta kthente
Rrëfimi i shoferit në Librazhd: Rashë në kanal se u tremba nga sirenat e policisë Një aksident i rëndë i mori jetën një gruaje shtatzënë gjatë ditës së sotme në aksin Fier-Levan, ndërsa 4 të tjerë u pla
Rehabilitohet blloku i banimit në Selitë, rrugë dhe rrjet i ri ujësjellës-kanalizimeve Veliaj: “Mbajmë premtimin për investime në çdo bllok banimi; Ftoj qytetarët të regjistrojnë vendbanimin e saktë” Inve
Mblidhte kanoçe, bie në kanal dhe mbytet 59-vjeçari në Peqin Një 59-vjeçar ka rënë aksidentalisht në kanal dhe është mbytur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lazarenj, Peqin, kur bu
Burri mbytet në kanalin vaditës në Peqin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 12.30 minuta në fshatin Shez të Peqinit. Një burrë rreth të pesëdhjetave ka
U shpall kampion bote, ndahet nga jeta atleti 28-vjeçar Nikolas Bet është shpallur kampion bote në atletizëm në garën e 400 metrave në “Pekin 2015”. Për fat të keq sportist
DOKUMENTI/ Si u varrosën për së gjalli në një kanal të Korçës ushtarakë e imamë më 1955 Disa nga shokët që ishin shumë të sëmurë për punë aktualisht varroseshin të gjallë në kanal, midis këtyre ishin Prifti J
Ujësjellësi vazhdon të tmerrojë borxhlinjtë me prerje të ujit Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina” ka njoftuar se borxhi ndaj shërbimeve të ujësjellësit dhe kanalizimit arrin
Veshje jo e duhur për Ramazan, hiqet nga puna moderatorja (FOTO LAJM) Një moderatore nga Kuvajti është pushuar nga puna pasi veshja e saj ishte e papërshtatshme për muajin e Ramazanit. Am
ALBtelecom, me plot 11 kanale të reja televizive në shtëpitë tuaja (FOTO LAJM) ALBtelecom vjen me një bashkëpunim tjetër të rëndësishëm dedikuar posaçërisht klientëve të tij besnikë. Të gjithë përdor
Çfarë po ndodh? Reperi largohet nga grupi i Babastars? Skivi është një prej tyre, i cili të gjithë këngët i publikonte në kanalin e Youtube të grupit, ndërsa këtë herë na ka h
Kjo lagje në Prishtinë sot s'ka ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” njofton konsumatorët e rrugës “Fehmi Agani” në Prishtinë se gjatë ditës së