E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

kanal

Pas Loredanës, Mozzik publikon këngën e re (VIEDO) Reperi nga Kosova, Mozzik, vazhdon të publikojë vazhdimish projekte të reja. Ai tashmë ka sjellë edhe këngën e tretë
Del nga rruga me zetor e bie në kanal, humb jetën 42-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Divjakë, ku një 42-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti
Reshjet nxjerrin në pah probleme të mëdha me kanalizimet në rrethinat e Tetovës Reshjet e reja të shiut sërish shkaktuan dëme në Poroj të Tetovës, duke lënë të ndarë fshatin në gjysmë, shkaku i rrënim
Makina përfundon në kanal, një person humb jetën plagosen 2 të tjerë në Shkodër Një akisident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë teksa një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë janë plagosu
5 kanalet që fitojnë më shumë në YouTube Ndikimi i YouTube në kulturën pop nuk mund të shpërfillet, yjet më të mirë të platformës bëhen ndikuesit kryesorë të bot
Makina përfundon në kanal, plagosen nënë e bijë (VIDEO) Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin Shkodër – Koplik, në vendin e quajtur Dobraç. Wshtë bërë e
E përplasën natën dhe e lanë në kanal, i riu nga Kukësi lufton me vdekjen Një 15 vjeçar nga qyteti i Kukësit është përplasur gjatë natës që lamë pas nga një makinë duke u hedhur në kanalin anë r
Gena: Kur isha në Greqi hapja kanale dhe punoja në tokat e pronarëve grekë Sot Gena është një nga këngëtarët më të mirë të muzikës shqiptare, por në rrugëtimin e tij artistik, ai paska bërë dhe p
Stuhia "Andrea" drejt Maqedonisë, alarm në Shkup Stuhia “Andrea” pritet të përfshijë Maqedoninë e Veriut në ditët në vijim dhe të sjell reshje të mëdha me sasi prej 50 d
Postuan foton e Sala nga morgu, arrestohen dy persona Kur kanë kaluar më shumë se 4 muaj nga ngjarja tragjike e Emilano Sala i cili humbi jetën në një kanal anglez pasi avion
Autobuzi me 57 shqiptarë rrëzohet në kanal në Greqi Një autobus me turistë shqiptarë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një kanal në Greqi. Sipas informacioeneve
Aksident në Fier, makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në aksin rrugor Fier-Levan. Sipas informacioneve paraprake, një au
Aksident i frikshëm në Fier, makina përfundon në kanal Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në aksin rrugor Fier-Levan. Sipas policisë një automjet ka dalë nga rruga në vendi
Të martën dueli i muajit, Zaev përballë Mickoskit Televizioni Kanal 5 mbrëmë ka njoftuar se të martën në televizionin e tyre do të kenë të ftuar në një duel televiziv li
Makina bëhet copash në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Borsh, Sarandë pasi një makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në k
Dy lagje në kryeqytet marrin zgjidhje të furnizimit me ujë të pijshëm në Njësinë 5 Në një kohë që temperaturat e larta po afrojnë, dy lagje të tjera në kryeqytet kanë marrë zgjidhje të furnizimit me ujë
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon në kanal (VIDEO) Një aksident ka nodhur pak kohë më parë në autostradën Tiranë-Durrës ku siç shihet nga pamjet një makinë ka përfunduar j
U vra për gjakmarrje? Dalin detaje të reja për vrasjen në Mamurras Gjendet i vrarë në një kanal Ded Shkreta, 63-vjeçari i zhdukur prej datës 25 janar të këtij viti. Mësohet se viktima
E rëndë në Fier, 22 vjeçari gjendet i vdekur në kanal Një ngjarje e rëndë ka tronditur fshatin Hoxhare e vjetër të Fierit. Një djalë i ri i identifikuar si 22 vjeçar, me
Aksident i rendë në Tiranë-Durrës, makina përfundon e përmbysur në kanal (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, afër mbikalimit të Rinasit. Dëshmita