999 rezultate për

kanal

INVESTIGIM/ Lana, kanali në mes të qytetit (FOTO LAJM) Lana përshkruan Tiranën në pjesën më kryesore të saj. Në shkrimin e parë të kësaj serie, tregohet se si u kthye në gropë
I fshinë këngën e re nga Youtube, Eni Koçi tregon arsyen (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kënga më e re e Eni Koçit 'Sekreti', u publikua në youtube. Komentet ishin mjaft të mira për këtë produk
Vëllai vrau komshiun, zbulohet motivi i ngjarjes që i mori jetën të riut në Mirditë Pak orë më parë Mirdita është tronditur nga ekzekutimi i një të riu, vetëm 34-vjeç. Viktima është shtetasi Eri Zefi
E vranë dhe e hodhën në kanal, zbardhen detajet nga ngjarja në Mirditë Ditën e sotme në Mirditë ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku është ezkekutuar me armë zjarri një i ri, në Zall Xhuxhë.
Aksident në Patok, Benzi me 4 të rinj përfundon në kanal (VIDEO) Ditën e sotme, një mjet tip "Benz" është aksidentuar duke përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit
Eleminohet 27-vjeçari shqiptar, gjendet në një kanal (VIDEO) Është eleminuar një 27-vjeçar shqiptar në Gjermani, ndërsa trupi i pajetë është gjetur të dielën e kaluar. Prokurori
Kamioni me 81 emigrantë bie në kanal Një kamion dhe një veturë e tipit Golf kanë rënë në një kanal në hyrje të Kumanovës, ku po kryhen punime ndërtimore.
Në fshatin e magjishëm holandez ku nuk lejohen veturat (FOTO LAJM) Gietorn, një fshat në provincën holandeze të Overijselit, ka shumë shtëpi, hotele, muze dhe restorante te të cilat mund
Fero pjesë e Babastars? Reagon vetë reperi Pak ditë më parë, reperi i njphur nga kosova, Fero, përfundoi kontratën dy vjeçare me labelin "On Records". Pas kësa
Kërdia me aksidente, makinat bëhen copa në Milot, në Elbasan përfundon në kanal Tre aksidente rrugore të njëpasnjëshme janë shënuar pasditen e sotme në të gjithë vendin duke konfirmuar edhe njëherë se
Florianit i prenë fytin dhe e hodhën në kanal, gjykata jep vendimin për dy të rinjtë Gjykata e Fierit ka dhënë pak më parë masën e sigurisë burg pa afat për dy të rinjtë e dyshuar si personat që vranë përm
Aksident i rëndë në Lushnje: Makinat përfundojnë në kanal (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur "Pushimi i Shoferit". Mësohet se
U ther me thikë, gjendet i hedhur në kanal 23 vjeçari në Fier Një 23 vjeçar është gjendur i vdekur në një kanal pranë shtëpisë së tij në Fier. Bëhet fjalë për Florian Selimin, i c
Gjendet trupi i pajetë i një 45 vjeçari në Sarandë Gjendet pa jetë në një kanal me ujë një shtetas i cili ende nuk eshte identifikuar. Policia e Sarandës, ne nje informaci
E cilësuan grabitje dhe nuk lejuan hapjen e kanalit të ujësjellësit në Bulqizë, shoqërohen 17 persona Policia e Bulqizës ka shoqëron 17 banore të fshatit Zerqan në komisariat pasi pak ditë më parë banorët nuk lejuan hapjen
Pakënaqësitë e fermerëve: Po i hedhim prodhimet në kanal, vetëm hashashi ka çmim në Shqipëri Vijon pakënaqësia e fermerëve në të gjithë vendin. Në kulmin e sezonit të prodhimit. Përveç mungesës së tregut dhe konku
Aksident në Tiranë, dy makina përfundojnë në kanal (VIDEO) Një aksident është regjistruar në rrugën Tiranë-Ndroq. Nga video e Oranews shihet se dy makina kanë përfunduar në kan
E TRISHTË/ Kur Venecias i humb shkëlqimi (FOTO LAJM) Venecia është qyteti më unik dhe më i pazakontë në botë, ai është i ndërtuar mbi ujë, në një lagunë të cekët të Detit Ad
Raporti Italian: Shqipëria kanali kryesor furnizues i drogës Drejtoria e Përgjithshme e Antidrogës italiane ka publikuar raportin vjetor mbi të dhënat e trafikut të lëndëve narkotik
I humbur prej dy ditësh, si u gjet i vdekur në kanal 77 vjeçari Një 77-vjeçar u gjet i vdekur dje në Kuçovë. Ferit Kuçi u gjet pa jetë në një kanal pranë banesës nga familjarët dje në