999 rezultate për

kanadez

Rrëzohet në stërvitje, në koma skiatorja kanadeze Skiatorja kanadeze, Sarah Burke, është në koma në një spital amerikan pas një përplasjeje të rëndë gjatë stërvitjes. Mje
Pamela Anderson në timonin e një Audi A8 2011 Pamela Anderson është një modele, aktore, producente dhe skenariste kandaze, e bërë shumë e famshme falë pjesëmarrjes në
Kanadezët më të varurit nga interneti Sipas të dhënave të kompanisë comScore, 68 për qind e kanadezëve lidhen çdo ditë në internet, e mesatarisht 42 orë brend
Rrezohet avioni ushtarak kanadez, shpeton piloti (VIDEO) Një avion ushtarak kanadez i tipit CF-18 është rrezuar dje gjatë zhvillimit të provave në
Kercenim i rreme per bombe ne avionin kanadez Një aeroplan i linjës Cathay Pacific nga Hong Kongu u shoqërua të shtunën nga aeroplanët u
Ish-peshkopi kanadez akuzohet per pedofili Gazetat kanadeze shkruajnë për një skandal pedofilie ku përfshihet ish-peshkopi Rajmond Lahej. Edhe
Vdes Thecer...macja e ministrit kanadez Edhe vdekja e nje kafshe mund te shkaktoje incident diplomatik. Ministri kanadez i Transporteve njoftoi koleget se Thece
Gripi, kanadezet prane gjetjes se vaksines Shkencetaret kanadeze jane shume prane gjetjes se nje vaksine kunder gripit te derrave. Puna e eksperteve ka nisur prej