999 rezultate për

kanabis

Kanabisi mund të shkaktojë vdekjen e parakohshme Tymosja e shpeshtë e marijuanës gjatë adoleshencës mund të shkaktojë vdekjen e parakohshme. Ky është përfundimi në të ci
Alibeaj për gomonen me 2.5 ton kanabis: Policia mbyll sytë dhe mbron vëllezërit Ngjarja e sotme me sekuestrimin e 2.5 ton droge, e cila ishte nisur nga Shqipëria dhe u kap nga policia italiane, ka ngj
Pamjet, si u kap në det gomonia me 2.5 ton kanabis shqiptar (VIDEO) Policia italiane ka kapur dy ditë më parë një gomone të mbushur plot me drogë si dhe ka vënë në pranga 4 skafistë. Me
Alkooli apo lëndët narkotike, kush dëmton më shumë Nëse ju keni menduar ndonjëherë se cila është më e dëmshme, pijet alkolike apo kanabisi, duket se shkenca përfundimisht
Mbush çantën me drogë e niset për Greqi, arrestohet 26-vjeçari Një çantë me kanabis është kapur në autobuzin Gjirokastër-Athinë. Gjatë kontrollit të ushtruar nga policia kufitare e
Kishin fermë kanabisi me vlerë 750 mijë euro, shkatërrohet banda shqiptare Eshtë shkatërruar ng autoritet në Britani, një bandë shqiptare që prodhonte dhe trafikonte lëndë narkotike. Ata ishi
Dikur kampion i NBA, sot shpreson të shërojë njerëz nga shitja e kanabisit Lamar Odom që kur doli nga koma, synon të përmirësojë jetën e njerëzve të tjerë duke reklamuar kompaninë e tij të kanabi
1 ton kanabis, arrestohet në Itali skafisti shqiptar Policia ka vënë në pranga një skafist shqiptar dhe ka sekuestruar 1 ton kabanis në Itali. Operacioni nisi pasditen e
Blegtorët kërkojnë dëmshpërblim: Na ngordhën bletët nga kultivimi i kanabisit Protestat kundër taksës së biznesit të vogël, ditën e sotme janë shtrirë edhe në Dibër. Qindra biznesmenë, fermerë dh
E FUNDIT/ 3 kuintal kanabis, kapet furgoni plot me drogë në Fier Një furgon i mbushur plot me drogë është ndaluar sot në Fier. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se një furgon
Televizioni francez TV5 përshkruan Shqipërinë mes gjakmarrjes, kanabisit e korrupsionit Në një film dokumentar, Televizioni francez TV5, që shikohet në të gjithë botën, e ka përshkruar pozitivisht Shqipërinë
Fermat e kanabisit në Londër me 6 milionë paund, dënimet për 26 të arrestuarit Hetimet në Britaninë e Madhe për një rrjet fermash kanabisi me vlerë 6 milion paund të cilat kontrolloheshin nga "mafia
Makinën në karrotrec plot me drogë, kapen 562 kg kanabis në Fier Ditën e sotme në Kavajë janë sekuestruar plot 562 kg kanabis. Burime zyrtare nga polici bëjnë me dije se për këtë sa
Trafikonte drogë shqiptare, arrestohet 54-vjeçari grek Policia ka vënë në pranga një shtetas grek. Arrestimi i tij është bërë në kufi me Shqipërinë. Mësohet se 54 vjeçarit
Tentoi të kalojë 425 kg kanabis për në Itali, kapet pas një viti vlonjati Policia ka vënë në pranga shtetasin Ardit Kita, 29-vjeç pasi akuzohet për trafik droge. Kita një vit më parë tentoi
Peshkatarët e zhdukur vlonjatë, viktima të trafikut të kanabisit drejt Italisë Gjatë dy viteve të fundit, 13 persona janë zhdukur në qytetin e Vlorës, një pjesë e të cilëve dyshohen se janë mbytur në
Sekuestrohet drogë në Gostivar, në pranga tre persona (VIDEO) Janë privaur nga liria tre persona nga Qyteti i Gostivarit, T.A(45), A.Z (42), A.I(39), të gjithë nga Gostivari të invol
U kapën 10 ton kanabis, vazhdon “ping-pongu” mes prokurorive Kapja e 10 ton kanabis në Itali dhe arrestimi i 18 punonjësve të policisë dhe doganave, pasi lejuan kalimin e drogës nga
Shpërthen droga në Vlorë, sekuestrohen 629 kg kanabis Një megaoperacion është zhvilluar në Vlorë, ku është sekuestruar një sasi e konsiderueshme lëndë narkotike. DROGA VLO
Kapet sasi e madhe droge në Vlorë Ditën e sotme në Vlorë është sekuestruar një sasi e konsiderueshme droge. Raportimet para flasin për rreth 30 pako t