E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

kanabis

Dy të arrestuar, sekuestrohen dy çanta me kanabis Policia e Shtetit në bashkëpunim me policinë greke kanë finalizuar një operacion të përbashkët anti-drogë, ndërsa në pra
Coca-Cola po studion pijen e re me kanabis Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabi
Një tjetër shtet legalizon përdorimin e kanabisit Gjykata Supreme e Afrikës së Jugut ka legalizuar përdorimin e kanabisit nga të rriturit në vende private. Aktivistët e p
Granata, heroinë e kanabis: Shpallet në kërkim beratasi i rrezikshëm Policia ka finalizuar me sukses një operacion në Berat ku është sekuestruar sasi e madhe droge, heroinë, kanabis, si dhe
Dalin emrat, kush janë dy shqiptarët që u kapën me 100 kg drogë në Greqi Policia greke ka zbuluar emrat e shqiptarëve të arrestuar me droge në Igumenocë më herët gjate kësaj të premteje. Ren
Me kancer për herë të tretë, aktorja e njohur nis kurën me vaj kanabisi Super-ylli australian ka treguar se po përballet me kancerin përsëri. Aktorja Olivia Newton-John është diagnostifikua
E vranë se denoncoi drogën? Flet për herë të parë vjehrri i Alketit Një 43-vjeçar u gjet i vrarë në tokën e tij në fshatin Rabie në Memaliaj. Viktima u identifikua si Alket Muhaj dhe u
E tradhtoi policia, detaje tronditëse nga ekzekutimi mafioz Alket Muhos pasi denoncoi parcelat me hashash Alket Muho, 43 vjeç u gjet i vrarë dje pranë fshatit të tij në Memaliaj. Organet ligjzbatuese dyshojnë se ai u ekzeku
Berisha: Bariun që denoncoi kanabisin e vrau policia Vrasja me snajper e 43 vjeçarit Alket Muhaj në Tepelenë, tronditi opinionin publik si dhe krijoi frikë dhe panik tek qyt
"Loja" e Policisë, prangoset në flagrancë me 17 kg kanabis Frroku Aksion i antidrogës në qarkun e Shkodrës, ka vënë prangosur në flagrancë një person me një sasi të konsiderueshme droge.
Italia sërish zgjohet me drogë shqiptare, kapet skafi i kanabisit Droga shqiptare vazhdon të mos ndalet duke u trafikuar përtej Adriatikut. Mëngjesin e sotëm policia italiane në Brind
Aksion si në filma në mes të detit: Sekuestrohen 700 kg kanabis Policia e Shtetit dhe Policia italiane,ka finalizuar me sukses një operacion kundër trafikimit të lëndëve narkotike.
Ndihmoi në kultivimin e kanabisit, zbardhen përgjimet që fundosën policin Gani Abazi ishte punonjësi i olicisë i cili ndihmonte grupin kriminal në Bylysh të Tepelenës të cilët kishin kultivuar 1
Frontex sërish alarmon për drogën në Shqipëri, Serbia kryeson për armë Agjencia e ruajtjes së kufirit dhe menaxhimit të emigracionit, “Frontex”, ka dalë me një raport, për sa i përket kultivi
“Shqipëria burim i kanabisit”, Ministria e Brendshme hedh poshtë raportin e CIA-s Raportimi në media se Shqipëria konsiderohet nga CIA amerikane si burimi kryesor për prodhimin e kanabisit në Europë ësh
Shkatërrohet grupi kriminal në Korçë, 7 persona në arrest për kultivim kanabisi Një grup kriminal i cili merrej me kultivim narkotikësh është goditur nga Policia e Korçës. Mësohet se 7 shtetas janë
“Shqipëria burim i kanabisit”, Basha: Është mbjellë muajt e fundit Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, përsa i përket raportit dhe
Nuk ka aksion që i ndal vlonjatët, zbulohen 20 parcela me kanabis në Labëri Rreth 20 parcela me hashash janë evidentuar nga policia e Vlorës në fshatrat e zonës së lumit të Vlorës. Policia e qy
Sekuestrohen 1000 rrënjë kanabisi në Gjirokastër, arrestohen 2 persona Një aksion anti- drogë i zhvilluar këtë të martë në zonën e Frashërit, ka vënë në pranga dy persona dhe ka asgjësuar nj
Asgjësohen 764 rrënjë kanabis, 3 persona në pranga 764 bimëve narkotike kanabis sativa janë ekuetruar në Mallakastër dhe tre persona kanë përufnduar në pranga. Sipas nj