999 rezultate për

kanabis

Shpërndanin kokainë e kanabis, arrestohet çifti i bashkëshortë në Fier Dy persona janë vënë në pranga nga policia, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Policia bën me dije se j
U kap në fermën e kanabisit, dënohet "togeri" shqiptar i organizatës Një fermë kanabisi në një bllok zyre të papërdorur, u zbulua më 20 prill të vitit të kaluar. Ndërtesa pesë-katëshe i
Kapet dhe dëbohet nga Anglia për drogë, shqiptari rikthehet me "vesin" e vjetër Një emigrant i paligjshëm, i cili u gjet duke vepruar si “kopshtar” në një fermë kanabisi prej 60,000 £ ishte dëbuar më
Kanabis e shkop bejsbolli në makinë, arrestohet i riu në Shkodër Policia ka arrestuar një person ndërsa një tjetër është vënë nën hetim për shkak se akuzohen për shpërndarje të lëndëve
Me fshesë duke pastruar gjethet e kanabisit, si u kap shqiptari në "shtëpinë e barit" në Angli Historia e shqiptarit Dritan Pepa i kapur në një shtëpi ku kultivohej kanabis në Stoke ka tërhequr mjaft vëmendjen e med
Çdo qytetar do të ketë të drejtë të kultivojë 2 deri në 3 rrënjë kanabis për nevojat e veta Duke u përgjigjur në pyetje deputetësh, kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ligji për legalizim të marihuanës Nuk ës
Zbulohet emri dhe fotoja, kush është shqiptari që u kap me 30 mijë paund kanabis (FOTO LAJM) Një tjetër shqiptar ka rënë në prangat e policisë angleze për kultivim të lëndës narkotike kanabis. Një emigrant shq
EMRAT/ Dy të rinjtë shqiptarë kapen me 1 milion paund fermë kanabisi Dy të rinj shqiptarë janë vënë në pranga për vepren penale të kultivimit të drogës në një fermë kanabisi. Ferma, e ci
Lihen të lirë katër policët e arrestuar në operaconin anti-kanabis në Vlorë Gjykata ka vendosur detyrim paraqitje për 4 punonjësit e policisë: Arjan Tase; Artur Veshaj; Ilir Kadena; Alem Llanaj të
Policia "u prish" pazarin, arrestohen të rinjtë që shpërndanin mall Tre persona janë vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohen për posedim të lëndëve narkotike. Sipas policisë të
Meta reagon për përfshirjen e policisë në kultivimin e kanabisit: Kjo nuk është surprizë! "Është një “koncension” për grupet kriminale, që në këmbim të përfitimeve kolosale nga kanabisi, u kërkohet nga ortakët
Kush janë gjashtë efektivët e policisë që lejuan kultivimin e kanabisit në Vlorë Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), Vlorë ekzekutoi Vendimin Penal të Gjykatës së Shkallës së Parë Vl
Prag zgjedhjeve! Zëri i Amerikës: Kultivimi i kanabisit, në rritje për të dytin vit radhazi në Shqipëri Në Shqipëri, të dhënat e publikuara sot nga Policia shqiptare por dhe nga ajo italiane e cila edhe këtë vit kreu monitor
Lleshaj "mburret" pas dorëheqjes: 3 arsyet që e ndanë Shqipërinë nga kanabisi Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj përmes një mesazhi ka renditur tre arsye, të cilat sipas tij kanë çuar drejt nd
Protesta e djeshme: Arrestohet i riu me kanabis, nën hetim 18 të tjerë Një 21-vjeçar është arrestuar, ndërsa 18 të tjerë janë vënë nën hetim nga policia e Tiranës, për shkak të pjesëmarrjes n
Kultivuan kanabis në mes të pyllit, katër të arrestuar në Lezhë Katër persona janë arrestuar nga policia e Lezhës, pasi akuzohen për veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të bimë
Andre Schuerrle dhe Mario Gotze do investojnë në një kompani kanabisi Shteti i Holandës njihet si një vend liberal për sa i përket kanabisit, dhe nga kjo liri duket se kanë përfituar dy ish-
Sekuestrohet heroinë, kanabis dhe kapsula metadoni: Shkon në 6 numri i të arrestuarve Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në pranga janë vënë dy
E qeshura epike e Dj Sardit në "Kënga Magjike", Stresi i nxjerr bojën: Kishim pirë kanabis (FOTO&VIDEO) E kush nuk e mban mend të qeshurën e Sardit në edicionin e 19 të "Kënga Magjike" ku Dj ishte edhe pjesë e jurisë. Kur
I riu shqiptar kapet në fermën e kanabisit: Kam 16 mijë paund borxh Një punëtor lokalit që punoi si kopshtar kanabisi pretendoi se u detyrua të punonte pasi bosët shqiptarë të drogës i bën