999 rezultate për

kanabis

Kultivonin kanabis, arrestohen 2 persona në Korçë Policia ka arrestuar 2 persona në Korçë të cilët kultivonin kanabis. Në pranga kanë rënë shtetasit F.S, 40 vjeç dhe
Sekuestrohen 55 kg kanabis në portin e Durrësit, arrestohet 35 vjeçari (VIDEO) Policia ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike në portin e Durrësit. Gjatë operacionit është ar
Braktisi makinën të mbushur me kanabis për t' i shpëtuar policisë, arrestohet 38 vjeçari Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 38 vjeçar në Pogradec, pasi në mjetin e tij u gjetën 25 kg lëndë narkotike kana
Çmendet Mike Tyson, shpenzon 40 mijë euro në javë për të pirë kanabis Legjenda e boksit amerikan, Mike Tyson ka shokuar fansat në të gjithë botën me një deklaratë të bërë prej tij, ku shpreh
Aksioni anti-kanabis, arrestohen tre persona në Kuçovë Tre persona janë arrestuar nga Policia në Kuçovë, pasi janë kapur duke kultivuar kanabis. Në pranga janë vënë Riza Gjoro
700 kg kanabis, arrestohet në Greqi i riu nga Shqipëria Një 28-vjeçar me origjinë nga Shqipëria është arrestuar nga policia vendase në Folorina, pasi ishte shpallur në kërkim n
Ndryshon strategjia e mbjelljes së kanabisit: Parcela të vogla në male ku nuk hyn policia Kruja është një nga zonat më problematike për kultivimin e lëndëve narkotike ndërkohë që hetimet e prokurorisë kanë zbul
Gazetari i njohur: Vëllai i deputetit të PS-s në kërkim për mbjellje kanabisi Trazhgim Sokolaj, gazetar i njohur i kronikës dhe redaktor në Ora News, ka bërë një deklaratë të fortë nga ky televizion
Ëmbëlsirat me kanabis janë më të dëmshme se sa ta tymosësh atë Të konsumosh ëmbëlsira me kanabis është më e dëmshme se sa ta tymosësh atë. Sipas ekspertëve në të vërtetë çrregullimet
Lleshaj sulon RAI-n pas dokumentarit për drogën: Fake News Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e ka cilësuar dokumentarin e Rai3, si një mishmash i denjë për të ilustruar epidemi
Rama nxjerr Vodan për të sulmuar "Rai 3", pas reportazhit mbi kanabisin në Shqipëri Në një reportazh të publikuar në median italiane Rai 3 thuhet se Shqipëria ka sot më shumë kanabis se sa një vit më parë
3 shqiptarët punonin në fermat e kanabisit në Angli, rrëqethin me historinë: Më kërcënuan nënën (FOTO LAJM) Tre shqiptarë “të dëshpëruar” vendosën të punojnë në fermat e kanabisit në Hull për të shlyer borxhet e tyre, pas kontra
Kultivonin kanabis, vihet në pranga 57-vjeçari dhe dhëndri i tij Ndalohet një 57-vjeçar dhe dhëndri i tij të shpallur në kërkim, pasi akuzohen për kultivimi narkotikësh e armëmbajtje pa
Sekuestrohet kanabis në Himarë, arrestohet 29 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 29 vjeccar në Himarë. Gjatë arrestimit të tij në flagrancë jansë sekuestruar 16 kg kanabis
Kapet me 20 kg kanabis, në pranga 27-vjeçari Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Muriqanit gjatë tentativës së tij për trafikimin e lëndëv
Trafikantët serbë po mbushin Maqedoninë me kanabis Së paku pesë persona nga nëntoka e Serbisë kanë blerë tokë në Maqedoninë e Veriut për të rritur kanabis për qëllime mjek
Shiste kanabis, arrestohet 21 vjeçari në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 21-vjeçar me iniciale A.G pasi është kapur me 14 kg lëndë narkotike e dyshuar Ca
Çokollata e zezë ka efekt të ngjashëm me kanabisin Personat që rregullisht konsumojnë çokollatë të zezë janë më pak të rrezkuar nga depresioni, shkruan Dailymail. Shken
Kanabisi, miliona euro në buxhetin e Maqedonisë Dhjetëra licensa për ta kultivuar për qëllime mjekësore Maqedonia e Veriut është një ndër vendet e paketa të Europës
"Hello Cannabis", kompania në "hall": Produktet shiten shumё shpejt (FOTO LAJM) “Hello Cannabis” nga jashtё bёn reklamё me njё “Hello” tё thjeshtё poshtё nj&#