999 rezultate për

kamza

Dhunë ndaj PS, reagon Xhelal Mziu: Fake News Shtabi elektoral i kandidatit të PD-së dhe kryetari i Bashkisë Kamëz njëkohësisht dhe si kreu i degës së PD-së, kanë rea
Kamza dhe Lushnja në alarm, afat deri në korrik për licencimet Kamza dhe Lushnja, dy skuadrat që fituan të drejtën për të luajtur në Kategorinë Superiore gjatë sezonit të ardhshëm jan
Kamza kthehet në Superiore Ka përfunduar në barazim 1-1 “finalja” e Grupit A në Kategorinë e parë midis Kamzës dhe Besëlidhjes. Skuadra e Ramadan N
Rama "ngacmon" vajzën nga Kamza: Pse të shkëlqejnë sytë… (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me një grup të rinjsh të qendrës rinore ‘ATA’ në Kamzës. “Është e gabuar
Plas sherri në ndeshjen e Kamzës me Burrelin, arbitri anulon golin (VIDEO) Kamza ka arritur të fitojë me rezultatin 2-1 në shtëpi ndaj Burrelit në ndeshjen e vlefshme për javën e 6 të grupit të p
Plas te Kamza, shkarkohet trajneri dhe 3 futbollistë Mjafton një barazim për të shkaktuar një “tërmet” te Kamza. Skuadra nuk mori dot më shumë se një pikë kundër Shënkollit,
I vodhi orën 35 mijë dollarëshe Getoarit, ja sa u dënua adoleshentja nga Kamza Verën e kaluar, reperi i njohur nga Prishtina, Getoar Selimi, ra pre e një grabitjeje në apartamentin e tij në zonën “Ko
Shiti “bulldogun”e tezes për drogë, i riu nga Kamza gjobitet me 100 mijë Lekë Policia e Tiranës ka gjobitur me gjobë një 35-vjeçar i cili është shpallur fajtor për vjedhjen e një qeni. Mësohet se
TIRANË/ 44 vjeçari nga Kamza i jep fund jetës duke u vetëvarur Policia e Tiranës ka njoftuar lidhur me një ngjarje të rëndë ndodhur në orët e para të ditës se djeshme në Kamzë, ku një
“Alo! Po më vret burri!” Kjo telefonatë i shpëtoi jetën gruas nga Kamza Një telefonatë në numrin 112 i ka shpëtuar jetën një gruajë në Kamzë. Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar një 38-v
Rrëfim shokues/ “Çdo ditë nisen furgonë me punonjës kanabisi nga Kamza” Një person, që thotë se është punëtor kanabisi ka rrëfyer në kushte anonimati për gazetën “Shekulli” se si mblidhen punë
Kamza surprizon Korabin në Kupën e Shqipërisë, ja të gjitha rezultatet Surpirza më e madhe e turit të parë të Kupës së Shqipërisë është Kamza. Skuadra e drejtuar nga Bledar Devolli ka befas
Tronditet Kamza, toka përthith makinën Çudirat nuk kanë të sosur në vendin tonë, ku teksa qytetarët protestojnë për rrugë të asfaltuara, ndodh që edhe një maki
Babai nga Kamza përdhunoi të bijën Lidhur me një rast të një shtetasi të arrestuar në mars të këtij viti, tashmë analizat e ADN-së kanë konfirmuar se babai
Dhunon motrën, arrestohet 24-vjeçari nga Kamza Policia e Tiranës ka arrestuar një 24-vjeçar nga Kamza, pasi është denoncuar për ushtrim dhune. Burime nga policia bë
Tronditet Kamza, babai abuzoi me të bijën që 12 vjeçe Një ngjarje shokuese ka tronditur zonën e Kamzës në Tiranë, pasi një “baba” i ka shkatërruar jetën vajzës së tij duke kr
Çifti nga Kamza kapet me 5.5 kg drogë në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një një çift, pasi ata tentuan që të kalojnë përmes Portit të Durrësit plot 5.5 kg
Mziu sentenced to 2 years in prison Tirana court sentenced today Mayor of Kamza, Xhelal Mziu to two years in prison. Mziu was the candidate of the Democrati
Kamza rekord vjedhjesh nga fondet e ndihmës ekonomike Buxhetit të shtetit i është shkaktuar në dëm prej 62 milionë lekë të reja nga futja në skemën e ndihmës ekonomike të rre
Rama nga Kamza: Saliu mbjell farën e përçarjes jug-veri Legalizimi i zonave informale dhe dasia jug-veri, kanë dominuar fjalimin e kreut të selisë rozë ndërsa përmbylli fushatë