999 rezultate për

kamza

Bëri veprime të turpshme para të miturave, dënohet me burg kamzaliu Njw 41 vjecar wshtw dwnuar me 5 vjet burg nga Gjykata e Tiranës pasi është shpallur fajtor për veprën penale të “ngacmi
Kamza e kthen në rutinë humbjen, Flamurtari shënon 3 gola për 3 pikë (VIDEO) Kamza, surpriza e këtij sezoni, futet në krizë rezultatesh. Skuadra e Ramadan Ndreut pësoi humbjen e tretë radhazi dhe t
Vllaznia dhe Kamza dhurojnë spektakël me plot 5 gola (VIDEO) Vllaznia ka arritur të dalë nga kriza në sfidën e sotme përballë Kamzës që u laujt në orën 13:00 në stadiumin Loro Boriç
Sebino Plako zgjidhet lojtari i muajit nga Kamza Sebino Plaku ka qenë ndoshta blerja më e bujshme e skuadrës së Kamzës në merkaton e verës dhe sulmuesi e ka treguar vler
Ramazan Ndreu shpreson që Kamza të vazhdojë me ritmin e fitoreve Trajneri i Kamzës, Ramazan Ndreu u shpreh mjaft i kënaqur me 3 pikët e marra në Durrës. Ai nuk e fshehu edhe lumturinë p
Kamza nën ujë, Xhelal Mziu nuk i hap derën policisë Gjendja në Kamëz është më serioze se kurrë dhe banesat janë përmbytur nga uji. Por pavarësisht kësaj, kryetarit të B
Kamza nën ujë, Xhelal Mziu akuzon rëndë Ramën (FOTO LAJM) Rrethinat e Tiranës vazhdojnë të jenë një ndër zonat më me probleme në lidhje me përmbytjet pas reshjeve të dendura të s
U denoncuan si të humbura, gjenden pas dy ditësh adoleshentet nga Kamza Dy adoleshentet të cilat u denoncuan si të zhdukura vetëm dy ditë më parë në Kamzë janë gjetur nga policia. Uniforma
Ecte me 110 km/h në mes të qytetit: Policia ndëshkon keq të fortin nga Kamza (VIDEO) Policia Rrugore është duke zbatuar aksionin për rritjen e sigurisë në rrugë duke ndëshkuar shoferët shkelës dhe këshillu
5 trajnerë të larguar në vetëm një fazë, Kamza “macja e zezë” 5 “koka” trajnerësh në 9 javët e para të kampionatit. Ka mjaftuar faza e parë e Kategorisë Superiore që gjysma e teknikë
Gjici kërkon 4 fitore radhazi, ja misioni pothuajse i pamundur i kuksianëve Dëshira dhe kërkesa në formë urdhri e presidentit Gjici për 4 fitore radhazi është sa e mundur, aq dhe e pamundur për ek
FSHF ndryshon kalendarin Laçi-Kamza luhet të hënën Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë disa ndryshime të vogëla në kalendarin e javës së 8-të të Kategorisë Superiore dh
Plagosi me thikë policin, arrestohet 20-vjeçari nga Kamza Është vënë në pranga autori i plagosjes së policit në Bathore. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se i arrestu
Skënderbeu ndjen lodhjen e Eupës, ndalet dhe nga Kamza Debutim ëndrrash për Ermir Rezin me Kamzën në Kategorinë Superiore. Sulmuesi 23-vjecar shënoi golin e barazimit përballë
Ndreu: Ndaj Skënderbeut edhe një pikë na kënaq Ndaj Kukësit në debutimin e saj në këtë sezon të Superiores, Kamza dha shenja jete, por loja e mirë nuk u mjaftoi kryeqy
Kukësi kthehet tek fitorja pas humbjes me Tiranën 112 diitë pasi festoi titullin e parë kampion në histori, Kukësi u kthye me fitore në “Zeqir Ymeri”. Skuadra e Milinkovi
Kamza mbylli një merkato rekordesh me plot 35 lëvizje Afroi 18 lojtarë dhe largoi 17 të tillë. Kjo është çmenduria e Kamzës në merkaton e verës. Klubi i rikthyer në Kategorin
Xhelal Mziu “kunj” Lulzim Bashës: Ja si fitohen zgjedhjet Edhe këto zgjedhje Partia Demokratike ka fituar bindshëm në bastionin e saj. Kamza ka siguruar 53 % të votave për PD
Bashës i ngel vetëm Kamza dhe Xhelali Bashkia e Kamzës ështën një ndër bastionet e PD e cila nuk e ka tradhëtuar Bashën dhe Partinë Demokratike as në këto zg
Dhunë ndaj PS, reagon Xhelal Mziu: Fake News Shtabi elektoral i kandidatit të PD-së dhe kryetari i Bashkisë Kamëz njëkohësisht dhe si kreu i degës së PD-së, kanë rea