999 rezultate për

kamza

Kundërpërgjigjet Vllaznia: Si e di Kamza për arbitrin ? Pak më parë ka ardhur edhe reagimi i Vllaznisë, kundër akuzaimeve që mori nga skuadra e Kamzës. Skuadra e Kamzës me
E rëndë, Kamza akuzon Vllazninë dhe arbitrin Hamiti Kamza-Laçi, është quajtur si kryesfida e javës së 35-të në Superiore pasi skuadra kurbinase lufton për fitore që të mund
Kamza dhe Luftëtari e mbyllin me paqe (VIDEO) Kamza dhe Luftëtari nuk kanë mundur të bëjnë asgjë më shumë se një barazim pa gola. Në Kamëz, vendasit nuk arritën të
Çfarë spektakli në “Niko Dovana”, Teuta dhe Kamza dhurojnë spektaklin e vitit (VIDEO) Përballje dramatike në “Niko Dovana” në sfidën mes Teutës dhe Kamzës që përfundoi me rezultatin 3-3… Teuta gjeti goli
Kamza dëshiron sa më shumë tifozë për të siguruar mbijetesën, bën këtë veprim për ti gjetur Kamza e ndjen rrezikun e rënjes nga kategoria superiore dhe në transfertë ndaj Teutës do të jetë një sfidë direkte në ga
Arrestohet kamzaliu për drogë, bie në pranga edhe miku i tij Dy persona jane arrestuar nga policia e Tiranes mengjesin e sotem, nje qe ishte ne kerkim i denuar per droge dhe tjetri
Kamza merr tri pikët e arta ndaj Lushnjës (VIDEO) Kamza ka arritur një fitore minimale ndaj Lushnjës në fushën e saj që i japin shpresë për qëndrimin në Superligë. He
Superliga shqiptare, Flamurtari dhe Kamza me ritëm mbijetese në fazën e 3-të Përfundimi i fazës së 3-të të kampionatit sjell një konfigurim të ri të skuadrave në arritjen e objektivave. Situata nuk
Nuk ka fitues në Vlorë, Flamurtari dhe Kamza ndajnë pikët (VIDEO) Flamurtari dhe Kamza e mbyllën në një barazim dramatik me gola (2-2) sfidën e javës së 25-të në Kategorinë Superiore.
Portieri i Kamzës i dhuron fitoren Luftëtarit (VIDEO) Luftëtari ka mposhtur Kamzën me rezultatin 1-0 në takimin e vlefshëm për javën e 23-të të Kategorisë Superiore. Goli
Kamza dominon Lushnjen dhe merr tre pikët (VIDEO) Kamza ka arritur të marrë një 3 pikësh nga përballja me Lushnjën. Skuadra e Ramazan Ndreut ka kaluar në vendin e katërt
Ndreu nuk "fluturon" me fitoren, vazhdon të insistojë se Kamza lufton për mbijetesë Kamza mposhti në ‘Zeqir Ymeri’, Kukësin me rezultatin 1-0 dhe duke treguar se është aty, në garë për një vend në Europë,
Vjen humbja e parë në shtëpi për Pacult, Kamza i jep leksion futbolli (VIDEO) Peter Pacult nuk ka arritur të kthejw në shtëpi, që deri para pak muajsh e kishin kthyer stadiumin e tyre në një fortesë
Kamza kundër Kukësit, do të bëjë debutimin e Cukovicit Triumfi ndaj Laçit në sfidën hapëse për vitin 2018 krijoi përshtypjen se Kamza u rikthye “hirushja” e 13 javëve të para,
Kamza vuan, por më pas ia del të grumbullojë tre pikët kundër Laçit (VIDEO) Kamza dhe Laçi e mbyllën në 2-1 ndeshjen e parë për këtë vit të ri 2018. Laçi e mbylli mirë sezonin në vitin e kaluar, n
Imeri i sapofutur në lojë, i dhuron avantazhin Kamzës (VIDEO) Kamza dhe Laçi po luajnë ndeshjen e parë për këtë vit të ri 2018. Laçi e ka mbyllur mirë sezonin në vitin e kaluar, ndër
Kamza prezanton ish-lojtarin e Luftëtarit Flitej prej ditësh për një kalim të tijin te Kamza por tashmë gjithçka është zyrtare. Vangjel Zguro është futbollist
Kamza fillon përgatitjet për fazën e dytë, këto janë fjalët e para të Ndreut Me një grup të reduktuar për shkak të largimeve dhe lojtarëve që ende nuk janë bashkuar me skuadrën si Racic e Fukui, tr
Kamza prezanton ish-portierin e Shkëndijës Ish-portieri i Shkëndijës është bashkuar me skuadrën e Kamzës së Ramadan Ndreut. Vetë presidenti Naim Qarri ka pozuar
Djalit nga Kamza i bëjnë gjëmën, i vjedhin Benzin për 5 minuta Kishte vetëm pak minuta që kishte parkuar makinën Benz, por kur ka dalë jahstë ka parë që i kanë grabitur makinën. Pa